FORD C-MAX UN GRAND C-MAX

Ģimenes dzīve ir… vētraina. Bet Ford C-MAX ir radīts, lai ikvienu braucienu padarītu bezrūpīgu.

Piecvietīgais C-MAX vai septiņvietīgais Grand C-MAX: lai arī kuru jūs izvēlētos, jūs varēsiet baudīt daudzpusību, praktiskumu un efektivitāti pavisam jaunā līmenī.

Pievienojiet tam iedvesmojošu veiktspēju, atsaucīgu vadāmību un virkni ievērības cienīgu sistēmu, un, iespējams, būsiet atraduši savu ideālo automobili.

PIECVIETĪGAIS C-MAX

Virkne progresīvu sistēmu, kas aiztaupa laiku un pūles, daudzpusīgā un ietilpīgā ģimenes automobilī.

Tam pieejama brīvroku bagāžas nodalījuma atvēršanas funkcija, kas ļauj atvērt un aizvērt bagāžas nodalījuma durvis ar vieglu kājas kustību zem bampera — lieliska funkcija, kad rokas ir aizņemtas.

SEPTIŅVIETĪGAIS GRAND C-MAX

Ja meklējat elastīgu automobili, daudzpusīgais Grand C-MAX ir pareizā izvēle. Praktiska „eja“ ļauj ērti piekļūt aizmugurējiem sēdekļiem un īpaši elastīgais salons ļauj maksimāli izbaudīt ģimenes dzīvi.

Jūs varēsiet baudīt arī plašā aprīkojuma, sistēmu un tehnoloģiju klāstu, kas ir radīts, lai atvieglotu jūsu dzīvi. Piemēram, aktīvā parkošanās palīgsistēma ļauj bez problēmām novietot automobili šaurās stāvvietās, pat nepieskaroties stūrei.

BRAUKŠANAS ĪPAŠĪBAS

PROGRESĪVAS TEHNOLOĢIJAS JŪSU RĪCĪBĀ

Jebkurai tehnoloģijai ir jābūt veidotai ar mērķi. Un  C-MAX un Grand C-MAX to uzdevums ir nodrošināt labāko komfortu, savienojamību un drošību.

Iepazīstiet virkni ievērojamu tehnoloģiju, kas ir vienkārši lietojamas un strādā jūsu labā.

BAGĀŽAS NODALĪJUMA DURVIS, KAS ATVERAS UN AIZVERAS AUTOMĀTISKI

Brīžos, kad jūsu rokas ir aizņemtas, brīvroku bagāžas nodalījuma atvēršanas funkcija ir nenovērtējama. Ja vien jums līdzi ir KeyFree sistēmas atslēga (somā vai kabatā), jums tikai jāpavēzē kāja zem aizmugurējā bampera, un bagāžas nodalījuma durvis atvērsies un aizvērsies pašas.

AUTOMOBIĻA NOVIETOŠANA STĀVVIETĀ KĻUVUSI VĒL VIENKĀRŠĀKA

Aktīvā parkošanās palīgsistēma var palīdzēt novietot automobili stāvvietās paralēli brauktuvei un atvieglot automobiļa novietošanu stāvvietās perpendikulāri brauktuvei (piemēram, daudzstāvu stāvlaukumos). Šī sistēma uztver brīvu vietu un pēc tam var pārņemt stūres vadību, lai iebrauktu tajā atpakaļgaitā. Aizmugurējo sānu zonu uzraudzības sistēma brīdina par šķēršļiem, bet palīgsistēma izbraukšanai no stāvvietas palīdz izbraukt no visšaurākajām vietām.

SENSORI, KAS NODROŠINA PARKOŠANOS BEZ STRESA

Parkošanās sensori palīdz noteikt attālumu no automobiļa līdz šķēršļiem tā aizmugurē. Kad sensori uztver kādu priekšmetu, ieslēdzas skaņas brīdinājuma signāls, kas, attiecīgajam priekšmetam pietuvojoties, pastiprinās.

ĀTRĀKA PĀRNESUMU PĀRSLĒGŠANA

Izvēloties  automātisko transmisiju, jums būs iespēja baudīt ērtu, komfortablu un drošu pārnesumu maiņu ar pārnesumu pārslēgu uz stūres, kam būs nepieciešama tikai viegla rokas kustība.

FORD POWERSHIFT AUTOMĀTISKĀ TRANSMISIJA - ĀTRA UN EFEKTĪVA

6 pakāpju automātiskā transmisija ar dubulto sajūgu apvieno automātiskās pārnesumkārbas funkcionalitāti ar manuālās transmisijas priekšrocībām, pārslēdzot nākamo pārnesumu bez pārtraukumiem jaudas plūsmā. Pārnesumu pārslēgšana ne tikai nodrošina vienmērīgu braukšanu — salīdzinājumā ar parasto automātisko pārnesumkārbu tā ļauj samazināt degvielas patēriņu un CO2 izmešu daudzumu.

SAVLAICĪGI BRĪDINA, JA RIEPĀ ZŪD SPIEDIENS

Ja braukšanas laikā kāda no riepām sāk zaudēt spiedienu, riepu spiediena uzraudzības sistēma (TPMS) nekavējoties brīdinās jūs, izgaismojot ikonu mērinstrumentu panelī. Tādējādi jūs varēsiet droši apstāties un novērst radušos problēmu.

PAPILDU KONTROLE, UZSĀKOT BRAUKŠANU PRET KALNU

Uzsākot braukšanu pret kalnu, palīgmehānisms braukšanas uzsākšanai kalnā neļauj ripot uz aizmuguri. Sistēma darbojas, papildu 2,5 sekundes saglabājot spiedienu bremžu sistēmā, sniedzot jums vairāk laika un kontroles.

SPOGUĻI, KAS REDZ TO, KO NEREDZAT JŪS

Aklās zonas informācijas sistēma (BLIS) var jums palīdzēt pārkārtoties blakus joslā. Jo RADAR sensori skenē aklās zonas abās jūsu Ford pusēs. Ja tie konstatē blakus transporta līdzekli, attiecīgajā ārējā atpakaļskata spoguļa korpusā iedegas skaidri saskatāma oranža brīdinājuma gaismiņa.

AUTOMĀTISKĀS TĀLĀS GAISMAS

Noderīgs palīgs braukšanai naktī, automātiskās tālās gaismas uz mirkli pazemina jūsu automobiļa tālo apgaismojumu, tiklīdz pamata pretim vai priekšā braucošus transporta līdzekļus, tādējādi neļaujot jums apžilbināt citus autovadītājus. Pēc tam atkal automātiski tiek ieslēgts tālais apgaismojums, nodrošinot jums maksimālu redzamību.

KOMFORTS UN ĒRTĪBAS

VEIDOTS JŪSU VAJADZĪBĀM

Inteliģentais dizains nozīmē, ka katrai C-MAX un Grand C-MAX aprīkojuma iezīmei ir sava funkcija un, kas vissvarīgāk,  tās patiešām sniedz ievērojamas priekšrocības.

To visu papildina komforts, kas padara katru braucienu baudāmu un mierīgu.

ĒRTI, DAUDZPUSĪGI, PILNĪBĀ NOLOKĀMI SĒDEKĻI

Automobilī C-MAX  pilnīgā komfortā var sasēsties līdz pat pieci cilvēki, bet, lai iegūtu maksimāli plašu telpu, aizmugurējo sēdekļu atzveltnes ir pilnībā nolokāmas. Septiņvietīgajā Grand C-MAX var salocīt arī otrās rindas vidējo sēdekli un novietot to zem labās puses sēdekļa. Atjautīgais 2+2+2 izvietojums ļauj izveidot ērti caurstaigājamu koridoru.

VIEGLI PIEKĻUT IT VISAM

Pateicoties unikālajām, dubultajām aizmugurējām slīddurvīm, pasažieriem ir viegli iekāpt un izkāpt. Šis inteliģentais dizains novērš to, ka durvis šaurās stāvvietās atsitas pret citiem automobiļiem vai sienām.

STŪRE, KAS VISU PADARA VIEGLI PIEEJAMU

Jaunā trīsspieķu stūre ir veidota ergonomiski, domājot par autovadītāju. Katra poga ir viegli aizsniedzama, savukārt stūres novietojums uzlabo gan mērinstrumentu paneļa funkcionalitāti, gan pārredzamību. Kāpēc gan neizvēlēties apsildāmu stūri, lai iegūtu vēl vairāk komforta?

BEZATSLĒGU SISTĒMA - TAS NOZĪMĒ BEZ PROBLĒMĀM

Ford bezatslēgu sistēma ļauj aizslēgt un atslēgt automobili, pat neizņemot atslēgu no kabatas vai somas: lielisks risinājums, ja jūsu rokas ir pilnas.

IEDARBINIET AUTOMOBILI, VIEN NOSPIEŽOT POGU

Vairs nav nepieciešams izmantot atslēgu. Vienkārši nospiediet Ford Power dzinēja iedarbināšanas pogu, turot nospiestu sajūga pedāli (vai aprīkojumā ar automātisko transmisiju – bremžu pedāli), un dzinējs sāks darboties.

SĀNU SPOGUĻI, KAS SPĒJ SEVI PASARGĀT

Iebraucot un izbraucot no šaurām vietām vai novietojot auto uz šauras ielas, sānu spoguļus var viegli sabojāt. Papildaprīkojumā pieejamie nolokāmie spoguļi var palīdzēt no tā izvairīties, pēc attiecīgas pogas nospiešanas pieliecoties klāt auto sāniem. Tā kā spoguļi ir apsildāmi, aukstos rītos jūs varat drīzāk doties ceļā.

ATPAKAĻSKATA SPOGULIS, KAS NEĻAUJ JŪS APŽILBINĀT

Braukt naktī būtu vieglāk, ja jūs pastāvīgi neapžilbinātu aizmugurē braucošo transportlīdzekļu gaismas. Novatoriskais atpakaļskata spogulis ar automātiskas aptumšošanās funkciju automātiski uztver priekšējo lukturu gaismu un pārslēdzas aptumšotā režīmā.

BAGĀŽAS NODALĪJUMA DURVIS, KAS ATVERAS UN AIZVERAS AUTOMĀTISKI

Brīžos, kad jūsu rokas ir aizņemtas, brīvroku bagāžas nodalījuma atvēršanas funkcija ir nenovērtējama. Ja vien jums līdzi ir KeyFree sistēmas atslēga (somā vai kabatā), jums tikai jāpavēzē kāja zem aizmugurējā bampera, un bagāžas nodalījuma durvis atvērsies un aizvērsies pašas.

VEIKTSPĒJA UN EFEKTIVITĀTE

VEIKTSPĒJA, KO IZBAUDĪSIET UN EFEKTIVITĀTE, KO NOVĒRTĒSIET

C-MAX un Grand C-MAX modeļiem ir pieejams plašs klāsts progresīvu un ekonomisku dzinēju.

Benzīna vai dīzeļdegvielas? Tas ir jūsu ziņā. Tā kā ir pieejamas arī dažāda darba tilpuma un jaudas versijas, jūs noteikti atradīsiet savām vajadzībām vispiemērotāko. 

IZMANTOJIET DZINĒJU EFEKTĪVI

Revolucionārais 1,0 litra 3 cilindru EcoBoost benzīna dzinējs piedāvā 100 ZS un 125 ZS jaudu. Tā CO2 izmešu daudzums ir tikai 117 g/km C-MAX modelī un 119 g/km Grand C-MAX modelī. Šāda jauda ir raksturīga parastam 1,6 litru dzinējam, taču šis dzinējs nodrošina lielāku degvielas ekonomiju un mazāk CO2 izmešu daudzumu. Titulu „Starptautiskais gada dzinējs“ tas ir ieguvis trīs gadus pēc kārtas. 

JAUNA DĪZEĻDZINĒJA VERSIJA

1,5 l TDCi ir jauns dzinējs, kas veidots uz 1,6 l TDCi dzinēja bāzes, taču iepriekšējo 115 ZS vietā tas piedāvā 120 ZS jaudu. Dzinējs arī izceļas ar mazāku degvielas patēriņu un izmešu daudzumu. Šobrīd dzinējs ir pieejams ar sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu, bet vēlāk tiks piedāvāts arī komplektācijā ar sešpakāpju PowerShift automātisko pārnesumkārbu.

MAKSIMĀLA KONTROLE, BRAUCOT LĪKUMOS

Griezes momenta vektorēšanas kontrole izlīdzina dzinēja griezes momentu starp priekšējiem riteņiem, lai pielāgotos ceļa virsmas un braukšanas apstākļiem. Sistēma darbojas ar ātrumu 100 reizes sekundē, kas ir par 33 reizēm ātrāk nekā var nomirkšķināt acis. Tas nozīmē, ka tiek nodrošināta labāka saķere un īpaši precīza vadāmība, ko jūs atklāsiet, braucot līkumos.

IZSMALCINĀTA GAITA

Control Blade daudzposmu aizmugurējā piekare nodrošina vienmērīgu braukšanu un īpaši precīzu darbību, kā arī intuitīvu reakciju uz ceļa apstākļiem un klusāku gaitu pat ātruma uzņemšanas laikā.

PATĒRĒJIET MAZĀK DEGVIELAS AR AUTOMĀTISKO START-STOP SISTĒMU

Kad jūsu C-MAX apstājas pie luksofora vai sastrēgumā darbojas brīvgaitā, automātiskā Start-Stop sistēma automātiski izslēdz dzinēju (bet joprojām piegādā elektroenerģiju tādām svarīgām sistēmām kā ventilācija, radio un Ford SYNC). Kad esat gatavs atkal uzsākt braukt, vienkārši nospiediet sajūga pedāli un kā parasti pārslēdziet pirmo pārnesumu, un dzinējs tiks atkal iedarbināts. Automātiskā Start-Stop sistēma ir īpaši efektīva pilsētu ielās.

UZLĀDĒJIET SAVU AKUMULATORU DAUDZ EFEKTĪVĀK

Atšķirībā no parastajām sistēmām viedās reģeneratīvās lādēšanas sistēma lādē akumulatoru tikai tad, ja tas ir nepieciešams, un, kad vien iespējams, to pārtrauc, ja ir nospiests akseleratora pedālis.

INTELIĢENTA DZESĒŠANAS SISTĒMA

Mainīgā gaisa ieplūde  dzinēja dzesēšanai ir pieejama jau pie neliela braukšanas ātruma. Transportlīdzekļa paātrinājuma laikā vārsti aizveras automātiski, tādējādi uzlabojot aerodinamiku un samazinot degvielas patēriņu par līdz pat 0,8% (Eiropas Jaunajā braukšanas ciklā).

LABĀKA INFORMĒTĪBA, EFEKTĪVĀKA BRAUKŠANA

Ford ECO režīms analizē autovadītāja braukšanas paradumus un to ietekmi uz degvielas patēriņu. Atkarībā no autovadītāja pārnesumu pārslēgšanas un bremzēšanas manevriem, braukšanas ātruma, paredzamā brauciena un īso un garo pārbraucienu attiecības For ECO režīms piedāvā individuālas braukšanas uzlabošanas iespējas. Sistēma attēlo attiecīgā brīža degvielas patēriņu un izmešu daudzumu, kā arī sniedz vērtīgu informāciju efektīvākai braukšanai

DROŠĪBA UN AIZSARDZĪBA

AUGSTĀKAIS DROŠĪBAS LĪMENIS

Jūs varat paļauties uz vispusīgu drošības aprīkojumu, kas izstrādāts, lai nodrošinātu maksimālu jūsu un jūsu pasažieru aizsardzību.

SASKAŅOTAS DROŠĪBAS SISTĒMAS, KAS TIEK AKTIVIZĒTAS MAZĀK NEKĀ SEKUNDES LAIKĀ

C-MAX un Grand C-MAX ir aprīkoti ar modernu inteliģento aizsardzības sistēmu (IPS), kas saskaņo dažādu drošības sistēmu darbību, lai aizsargātu gan jūs, gan jūsu pasažierus. Papildus izturīgai, trieciena spēku absorbējošai virsbūvei, kas veidota no augstas stiepes izturības tērauda, braucējus aizsargā arī vairāki gaisa drošības spilveni. Lai sadursmes gadījumā mazinātu ievainojumu risku, stūres statnis un pedāļi sadalās virzienā prom no autovadītāja, tādējādi mazinot ievainojumu iespējamību.

DROŠĀKA BRAUKŠANA PILSĒTĀ

Negadījumi lēnas satiksmes apstākļos notiek pārāk bieži (jo īpaši pilsētas ielās ar dzīvu satiksmi). Aktīvā pilsētas bremzēšanas palīgsistēma ir izstrādāta, lai palīdzētu samazināt sadursmju sekas un dažkārt pat izvairītos no tām pilnībā. Ja sistēma uztver, ka priekšā braucošais transportlīdzeklis pēkšņi samazina ātrumu un jūsu braukšanas ātrums nepārsniedz 50 km/h, tā automātiski bremzē (papildaprīkojums).

PĀRLIECĪBA SAREŽĢĪTĀS SITUĀCIJĀS

Automobilis ir aprīkots ar elektronisko trajektorijas stabilizācijas programmu ESP, kurā iekļautas dažādas sistēmas, kas ļauj saglabāt kontroli. Sensori uztver pēkšņas izmaiņas stūres darbībā, bremzēšanā vai transportlīdzekļa darbībā, kas var likt autovadītājam zaudēt kontroli. Pēc tam ESP pielāgo katra riteņa griešanās ātrumu, atjaunojot stabilitāti un novēršot saslīdēšanu. Programmā ESP iekļauts palīgmehānisms braukšanas uzsākšanai kalnā, avārijas bremzēšanas palīgsistēma un elektroniskā bremžu spiediena palielināšanas sistēma.

MODERNAS SISTĒMAS KONTROLĒTĀKAI BREMZĒŠANAI

Bremžu pretbloķēšanas sistēma (ABS) sadarbojas ar elektronisko bremžu spēka sadales sistēmu (EBD), lai padarītu bremzēšanu kontrolētāku. Uzlabota ir arī bremžu sistēma, lai nodrošinātu ātrāku reakciju.

DROŠĪBAS JOSTU ATGĀDINĀJUMA SISTĒMA - PAPILDU DROŠĪBA

Šī funkcija palīdz braukšanas laikā parūpēties par aizmugurē sēdošo pasažieru drošību. Ja kādā no izmantotajām sēdvietām nav piesprādzēta drošības josta, tiek atskaņots brīdinājuma signāls un uzrādīts vizuāls brīdinājums.

ELEKTRISKIE BĒRNU DROŠIE DURVJU UN LOGU SLĒDŽI

Vien nospiežot pogu, šī novatoriskā aprīkojuma iezīme ļauj aizsargāt visdārgākos aizmugurējā sēdekļa pasažierus. (Standartaprīkojums modelī Grand C-MAX.)