Ford Motorcraft servisa dienas

Ford Motorcraft servisa dienas dod iespēju Ford īpašniekam uzzināt mašīnas tehnisko stāvokli, saņemt kvalitatīvu konsultāciju no profesionāļiem un iegādāties rezerves daļas ar akcijas atlaidi.

Zvani: +371 67303020 vai piesakies e-pastā: ford@inchcape.lv 

Ikviena Ford automašīna ir pelnījusi rūpes un uzmanību tās tehniskajam stāvoklim.        

Pirms trīs gadiem 15. jūnijā mēs aizsākām servisa dienas dodot iespēju un aicinot visu Ford pēcgarantijas transportlīdzekļu īpašniekus ierasties Ford servisā, Skanstes ielā 4A, lai veiktu bezmaksas auto diagnostiku rindā. Pateicoties Jūsu lielajai interesei šogad nolēmām dot iespēju vēl vairāk interesentiem un šogad servisa dienas noritēs divas dienas.

Tāpēc, ja Tu esi Ford automašīnas īpašnieks un neatkarīgi no tā, vai esi bijis, vai neesi bijis oficiālajā Ford servisā, noteikti izmanto šo iespēju. Proti, 12. un 13. jūnijā brauc uz Ford servisu Skanstes iela 4A. Jums būs lieliska iespēja divas dienas no 8:00 līdz 20:00, iepriekš pierakstoties (pa tālruni, e-pastu vai ierodoties uz vietas), veikt bezmaksas auto diagnostiku un saņemtu bezmaksas konsultāciju no Ford profesionāļiem. Šajās dienās mēs piedāvājam atlaides arī oriģinālajām Ford Motorcraft rezerves daļām un citiem auto aksesuāriem.

Ja pēc diagnostikas konstatēsim, ka nepieciešams serviss, tad mūsu speciālisti Jums sniegs profesionālu konsultāciju par nepieciešamajiem uzlabojumiem un sagatavos tāmi ar izdevīgiem piedāvājumiem Jūsu Ford automašīnai.*

Uzziniet vairāk par Ford Motorcraft

Ford Motorcraft – Iepazīsimies, tiekamies Ford auto centrā 12. un 13. jūnijā

Piedāvājums ir spēkā visiem Ford automašīnas īpašniekiem

* Piedāvājums attiecas uz rezerves detaļām un veicamajiem darbiem, kas ir pieejami Ford Motorcraft programmas ietvaros.