Radīts piedzīvojumiem
Jaunais FORD ECOSPORT
Jaunais FORD ECOSPORT
Ar drosmīgu dizainu jaunais EcoSport Active ir īpaši izstrādāts SUV jūsu ikdienas piedzīvojumiem. Tas apvieno visas lieliskās EcoSport iespējas un piešķir izturīgāku sajūtu. Atsvaidzinātais, plašais interjers ir aprīkots ar progresīvām tehnoloģijām, tostarp FordPass Connect modemu, lai nodrošinātu jums ērtu, savienojumu un kontroli katrā braucienā.
Detaļas, kas to padara atšķirīgu
Galvenās iezīmes
pavēli ceļam
Jaunais EcoSport Active ir radīts tā, lai būtu kā mājās, lai kur jūs arī aizvestu jūsu ceļojums. Ar pārsteidzošu jauno režģi, paaugstinātu braukšanas augstumu un platākām riteņu arkām šis ir kompakts SUV, kas prasa uzmanību. Papildu augstums arī palīdz pārvarēt bedrītes vai ātruma izciļņus, kā arī sniedz labāku skatu uz priekšā esošo ceļu. Apvienojiet to ar lielisku manevrēšanas spēju, un mums ir transportlīdzeklis, kas ir gatavs visam, ko jūsu diena rada. Iekšpusē jaunās Nordic Blue šuves un raksturīgais aktīvais zīmols rada izsmalcinātības sajūtu.
Visa nepieciešamā telpa
Ar regulējamu bagāžnieka grīdu bagāžniekā un atjautīgo aizmugurējā sēdekļa dizainu EcoSport Active salonu var viegli pielāgot, lai maksimāli palielinātu jūsu kravas telpu. Kravas grīdu var pacelt, lai izveidotu slēptu nodalījumu, vai nolaist, lai palielinātu vietu. Ja grīda ir nolaista un aizmugurējie sēdekļi ir nolocīti, jums būs pieejami iespaidīgi 1238 litri vietas aizmugurē.
Brauc savienoti
Izmantojot FordPass Connect modemu jūsu transportlīdzeklī un FordPass lietotni tālrunī, jūs un jūsu EcoSport Active varat nevainojami sazināties katrā piedzīvojumā. Nosūtiet galamērķus no sava tālruņa tieši uz savu automašīnu.