FORD EDGE

Kā mūsu apvidus automobiļu klāsta līderis  Ford Edge iemieso modernu izsmalcinātību. Izcila veiktspēja, moderns dizains un jaunākās tehnoloģijas izvirza šo automobili priekšā citiem. Pateicoties drosmīgam un iespaidīgam izskatam, šis automobilis ir kas vairāk par parastu SUV modeli – tas ir pārliecinošs aizrautības paraugs.

PATĪKAMĀKA BRAUKŠANA. MAZĀK PIEPŪLES STŪRĒJOT.

Adaptīvā stūre ir jauna tehnoloģija, kas padara braukšanu pavisam vieglu jebkādos apstākļos – pat novietojot auto stāvvietā. Braucot ar mazu ātrumu, piemēram, manevrējot autostāvvietā, stūres ratu nepieciešams pagriezt mazāk. Braucot ar lielāku ātrumu, stūre automātiski pārslēdzas uz tradicionālāku stūres iekārtas pārnesumskaitli, lai nodrošinātu pietiekamu, pārliecinošu reakciju. Pieejams arī sporta režīms. Kad tas ir aktivizēts, braukšana pa slīpiem un līkumainiem ceļiem ir patīkamāka, jo, lai izbrauktu līkumus, nepieciešams pielietot mazāk pūļu stūrēšanai.

TEHNOLOĢIJA, KO VARAT KONTROLĒT AR BALSI

Ford SYNC 2 sistēma ļauj jums būt savienotam ar apkārtējo pasauli un kontrolēt tālruni, audiosistēmu, navigācijas sistēmu, kā arī klimata kontroli ar intuitīvām balss komandām vai caur 8 collu krāsu skārienekrānu.
Izmantojot USB modemu, caur Jūsu mobilo telefonu iespējams piekļūt bezvadu internetam. Savukārt Ford avārijas palīgsistēma avārijas gadījumā automātiski veic zvanu glābšanas dienestiem.

PĀRLIECĪBA DAŽĀDOS APSTĀKĻOS

Inteliģentā visu riteņu piedziņas sistēma spēj noteikt, cik daudz saķeres, līdzsvara līkumos un reakcijas nepieciešams mitros, sausos vai slidenos braukšanas apstākļos, kā arī uz mainīgām virsmām. Šī tehnoloģija ir inteliģenta, tādēļ spēj pēc nepieciešamības novadīt dzinējspēku uz priekšējo vai aizmugurējo asi. Turklāt, pateicoties funkcijai ‘griezes moments pēc pieprasījuma’, sistēma nodrošina izcilu vadāmību un uzlabotu efektivitāti drošākai, vieglākai braukšanai.

PRIEKŠĒJIE LUKTURI, KAS ĻAUJ REDZĒT AIZ LĪKUMIEM

Adaptīvā apgaismojuma sistēma ar Ford dinamiskajiem LED priekšējiem lukturiem ir ne tikai iespaidīga – tā ir vieda. Daudzās LED diodes nodrošina precīzu apgaismojumu, bet to īpaši gaišā, dabīgā gaisma piedāvā izcilu ceļa izgaismošanu. Sistēmā ietilpst arī dienas braukšanas gaismas. Tradicionālos mirgojošos pagriezienu rādītājus aizvieto LED diožu līnijas, kas izgaismojas secīgi, lai citiem braucējiem būtu labāk redzamas. Turklāt neapžilbinošās tālās gaismas regulējas automātiski, lai nodrošinātu maksimālu ceļa apgaismošanu, neapžilbinot citus autovadītājus. Šie jaunie priekšējie lukturi un gaismas pagriežas līkumu virzienā, uzlabojot redzamību automašīnas sānos.

REDZ, KAS TUVOJAS NO ABĀM PUSĒM

Maza platleņķa kamera, kas novietota jaunā Ford Edge priekšpusē, raida dalītu attēlu uz jūsu automobiļa daudzfunkcionālo ekrānu, lai jūs varētu saskatīt transportlīdzekļus, velosipēdistus vai gājējus, kas tuvojas no kādas puses. Šī papildaprīkojumā pieejamā jaunā tehnoloģija ir neaizvietojama, kad braucat ārā no šaurām stāvvietām vai izgriežaties uz automobiļiem pilna ceļa, kur ir traucēts skats.

MODERNA SISTĒMA, KAS PALĪDZ SAGLABĀT BRAUKŠANAS JOSLU

Joslas saglabāšanas palīgsistēma izmanto uz priekšu vērstu kameru, lai noteiktu, vai jūs nejauši nenovirzāties no savas braukšanas joslas. Joslas saglabāšanas brīdinājuma sistēma brīdina jūs, stūrē radot vibrāciju un uzrādot vizuālu brīdinājumu. Ja jūs reaģējat pārāk lēni vai nereaģējat vispār, joslas saglabāšanas palīgsistēma var pielietot stūrēšanas spēku, lai droši novirzītu jūs atpakaļ pareizajā joslā. Šī tehnoloģija ir paredzēta daudzjoslu ceļiem (piemēram, lielceļiem), tādēļ automātiski deaktivizējas pie ātruma zem 65 km/h. To var izslēgt arī manuāli.

KRUĪZA KONTROLE, KAS PIELĀGOJAS AUTOMĀTISKI

Ar adaptīvo kruīza kontroli jūs varat izvēlēties ātrumu, kādā vēlaties braukt, un sistēma to saglabās. Ja iebūvētais radara sensors jums priekšā uztver kādu citu transportlīdzekli, tā samazina jūsu automobiļa braukšanas ātrumu un saglabā iepriekš uzstādītu distanci. Kad ceļš priekšā atkal ir brīvs, sistēma palielina ātrumu līdz jūsu izvēlētajam.
Adaptīvajā kruīza kontrolē ietilpst arī brīdinājuma sistēma par priekšā braucošiem transportlīdzekļiem, kas brīdina, ja nejauši piebraucat priekšā braucošam transportlīdzeklim pārāk tuvu.

PALĪDZ NEPĀRSNIEGT ATĻAUTO BRAUKŠANAS ĀTRUMU

Inteliģentā braukšanas ātruma saglabāšanas palīgsistēma samazina risku pārsniegt atļauto braukšanas ātrumu un ļauj jums koncentrēties uz ceļu. Vispirms ceļa zīmju atpazīšanas sistēmas kamera (kad aktivizēta) automātiski uztver braukšanas ātruma ierobežojumu, tad sistēma automātiski pielāgo jūsu maksimālā braukšanas ātruma uzstādījumu šim ierobežojumam.

SPOGUĻI, KAS REDZ TO, KO JŪS NEREDZAT

Pateicoties radara sensoriem, kas uzrauga aklo zonu abās automobiļa pusēs, aklās zonas informācijas sistēma palīdz mainīt braukšanas joslas daudz drošāk. Ja tā uztver transportlīdzekli, ko jūs neredzat, attiecīgās puses ārējā atpakaļskata spogulī iedegas oranžs signāls, lai brīdinātu jūs.

PALĪDZĪBA, BRAUCOT ATPAKAĻGAITĀ

Jaunā tehnoloģija – aizmugurējo sānu zonu uzraudzības sistēma – uztver tuvojošos transportlīdzekļus, kad jūs atpakaļgaitā braucat ārā no autostāvvietas. Ja kaut kas tuvojas, sistēma raida skaņas brīdinājuma signālu un iededz brīdinājuma gaismu attiecīgās puses ārējā atpakaļskata spogulī.

VAIRĀK KONTROLES, UZSĀKOT BRAUKT SLĪPUMĀ

Palīgmehānisms braukšanas uzsākšanai kalnā uz brīdi notur automobili uz vietas, neļaujot ripot atpakaļ vai uz priekšu, kad uzsākat braukt slīpumā. Sistēma saglabā bremžu spiedienu papildu 2,5 sekundes, dodot jums vairāk laika un kontroles, kamēr pārvietojat kāju no bremžu pedāļa uz akseleratora pedāli. Sistēma ir noderīga arī, kad apstājaties un uzsākat braukt uz slidenas virsmas.

STŪRES PASTIPRINĀTĀJS, KAS REAĢĒ UZ JEBKURU SITUĀCIJU

Elektriskais stūres pastiprinātājs automātiski pielāgojas braukšanas ātrumam un apstākļiem. Braucot ar mazu ātrumu, sistēma liek riteņiem griezties vieglāk, tādējādi uzlabojot manevrētspēju. Braucot ar lielāku ātrumu, kad nepieciešama labāka kontrole, sistēma stūrēšanu padara stingrāku. Izslīdēšanas kontrole ņem vērā arī šķērsvēju un citus apstākļus.

MIERĪGS. KOMFORTABLS. ĒRTS.

Ford Edge piedāvā dažādus pārdomātus risinājumus, kas ļaus jums un pasažieriem izbaudīt mierīgu braucienu.

SISTĒMA, KAS ĻAUS JUMS DZIRDĒT PAT SAVAS DOMAS

Aktīvā trokšņa kontrole salonā novērš jebkādus nevēlamus trokšņus. Mikrofoni uztver un mēra noteiktus skaņas viļņus. Tikmēr kontrolierīce nodala skaņas, ko vēlaties dzirdēt, piemēram, sarunas un mūziku, no tām, ko nevēlaties dzirdēt. Tad sistēma rada nedzirdamu ‘balto troksni’, lai novērstu jebkādus nevēlamus trokšņus un braukšanas laikā sniegtu jums patiesu miera izjūtu.

BRĪVROKU BAGĀŽAS NODALĪJUMA DURVJU KONTROLE VIEGLAI ATVĒRŠANAI UN AIZVĒRŠANAI

Ja jūsu rokas ir aizņemtas, bet jūsu KeyFree atslēga ir jums līdzi, jaunais Ford Edge uztver jūsu klātbūtni, tāpēc jums atliek vien pavirzīt kāju zem aizmugurējā bampera, lai automātiski atvērtu vai aizvērtu bagāžas nodalījuma durvis.

Bagāžas nodalījuma durvis varat kontrolēt arī ar atslēgu vai pogām automobiļa iekšpusē. Jūs varat jebkurā laikā apturēt durvju vēršanos, un bagāžas nodalījuma durvis apstāsies.

PARKOŠANĀS BEZ UZTRAUKUMIEM

Pateicoties dažādu tehnoloģiju kombinācijai, aktīvā parkošanās palīgsistēma ne tikai automātiski iebrauc jūsu automobili paralēlajā stāvvietā. Izmantojot izbraukšanas palīgsistēmu, tā palīdz arī izbraukt no tās. Paralēlās un perpendikulārās parkošanās palīgsistēma nosaka, vai autostāvvieta ir piemērota, kamēr braucat tai garām. Tad tā automātiski iestūrē tajā automobili, kamēr jūs kontrolējat akseleratora pedāli, transmisiju un bremžu pedāli (sekojot norādījumiem ekrānā un skaņas signāliem).

SENSORI, KAS PADARA PARKOŠANOS VIEGLU

Parkošanās distances sensori palīdz novērtēt attālumu no automobiļa līdz šķēršļiem gan priekšā, gan aizmugurē. Kad sensori uztver kādu objektu, tie iedarbina skaņas signālu, kas kļūst intensīvāks, tuvojoties objektam.

VIEGLĀKA BRAUKŠANA ATPAKAĻGAITĀ, JO VARAT REDZĒT, KAS ATRODAS AIZ JUMS

Stabi, margas, zemas sienas… atpakaļskata kamera uzrāda visu, kas atrodas aiz jums, centrālajā panelī iebūvētā ekrānā. Tā aktivizējas automātiski, kad jūs pārslēdzat atpakaļgaitas pārnesumu. Sistēma arī uzrāda virtuālas līnijas, lai palīdzētu jums novietot automobili pat visšaurākajās stāvvietās.

STĀVBREMZE AR POGU

Atjautīga, jauna elektroniskā stāvbremze atstāj tradicionālo sviru pagātnē. Tagad varat droši aktivizēt stāvbremzi caur viduskonsoli, izmantojot vienkāršu slēdzi. Tas ne tikai atbrīvo vietu viduskonsolē, bet arī atvieglo dzīvi, kā arī samazina nepieciešamību pārregulēt bremzes laikā starp tehniskajām apkopēm.

VIETA, KUR IZPLESTIES

Pateicoties pieciem plašiem, divās rindās izkārtotiem sēdekļiem ar sadalījumu 60/40 aizmugurējā rindā, salonā ir gana vietas ikvienam pasažierim. Tāpat salonā ir arī daudz sīklietu novietņu un plašs bagāžas nodalījums, tāpēc pietiks vietas gan pasažieriem, gan bagāžai, gan iepirkumiem, kā arī mājdzīvniekiem, brīvā laika aktivitāšu aprīkojumam un daudz kam citam.

INTERJERA APGAISMOJUMS, KAS ATBILST JŪSU STILAM, GAUMEI UN NOSKAŅOJUMAM

Visas iekšējās kontrolierīces izgaismo gaiši zila gaisma. Savukārt salona apgaismojuma sistēma ļauj izgaismot dažādas automobiļa zonas, piemēram, kāju nodalījumus vai glāžu turētājus, kādā no septiņām krāsām. Izmantojot MyColour funkciju, jūs pat varat tās kombinēt, lai izveidotu un saglabātu piecas savas krāsas.

BEZATSLĒGU NOZĪMĒ BEZ LIEKĀM PROBLĒMĀM

Ford bezatslēgu sistēma ļauj atslēgt un aizslēgt automobili, neizņemot atslēgu no kabatas vai somas. Tas arī novērš liekas problēmas, ja jūsu rokas ir aizņemtas.

AIZDODIET SAVU AUTOMOBILI BEZ RAIZĒM, PATEICOTIES MYKEY® SISTĒMAI

Ford MyKey® sistēma ļauj uzstādīt maksimālā braukšanas ātruma ierobežojumu, drošības jostu atgādinājumus un pat audiosistēmas skaļumu. Šī tehnoloģija tika izveidota, lai jūs bez uztraukumiem varētu aizdot savu automobili draugiem vai citiem ģimenes locekļiem, jo jūs šai atslēgai varat ieprogrammēt kādus vien ierobežojumus vēlaties. Sev varat paturēt galveno atslēgu, kurā ierobežojumi nav uzstādīti.

LIELS PANORĀMAS JUMTS GAIŠĀKAI, BRĪVĀKAI SAJŪTAI

Ford Edge papildaprīkojumā ir pieejams grezns, divdaļīgs stikla panorāmas jumts, kuru atvērt var, vai nu paceļot uz augšu vai nobīdot zem aizmugurējās jumta daļas, lai radītu gaišāku un brīvāku salonu. Šis jumts ļauj salonā ieplūst dabīgajai gaismai, bet sauli atstarojošais stikls saglabā to vēsu un aizsargā no UV stariem. Elektroniski kontrolējams jumta aizsegs ļauj arī aizklāt vai atklāt jumtu, vien nospiežot pogu.

SAGLABĀ SILTUMU UN VĒSUMU

Izvēlieties sēdekļus ar ādas apdari (standartaprīkojums modelī  Titanium), un gan autovadītāja, gan priekšējā pasažiera sēdekļi būs apsildāmi vai atdzesējami, lai vairotu komfortu. Un jums kā autovadītājam stindzinoši aukstas dienas kļūs daudz paciešamākas, pateicoties apsildāmajai stūrei.

HI-FI SKAŅA

Ar Ford SYNC 2 sistēmu standarta aprīkojumā tiek iekļauta audiosistēma ar deviņiem skaļruņiem, kas piedāvā izcili dzidru skaņu visā automobilī. Papildaprīkojumā pieejamajai Premium Sony audiosistēmai ar DAB radio ir iespaidīga 390 vatu jauda un 12 skaļruņi.

BEZ KOMPROMISIEM. EFEKTĪVS. UZLABOTS.

Elegants dizains, gudri inženiertehniskie risinājumi un uzlabota aerodinamika. Ford Edge nodrošina nevainojamu līdzsvaru starp veiktspēju, degvielas ekonomiju un precīzu vadību.

MODERNA PIEKARE IZCILAI GAITAI UN PRECĪZAI VADĀMĪBAI

Jaunā, modernā daudzposmu aizmugurējā piekare kopā ar uzlaboto McPherson balsta priekšējo piekari nodrošina izcilu riteņu kontroli un izsmalcinātu gaitu. Tā tika speciāli pielāgota Ford Edge lielajam augstumam un platumam, kā arī tā specifiskajai veiktspējai, kas vēl vairāk uzlabo automobiļa vadāmību.

MODERNI DĪZEĻDZINĒJI

Pieejamas divas modernā 2,0 l TDCi dzinēja versijas: 180 ZS versija un 210 ZS Bi-Turbo versija. Tās abas apvieno jaunākās tehnoloģijas, lai uzlabotu veiktspēju, griezes momentu un degvielas ekonomiju, vienlaikus samazinot izmešu daudzumu.

• 180 ZS versija. 400 Nm griezes moments. 5,3 l/100 km. CO2 149 g/km.
• 210 ZS versija. 450 Nm griezes moments. 5,3 l/100 km. CO2 159 g/km

Bi-Turbo dzinējs ir aprīkots ar diviem turbokompresoriem, nodrošinot labāku veiktspēju un efektivitāti.

Primārais turbokompresors darbojas pie mazāka braukšanas ātruma, piedāvājot papildu virsspiedienu, kad tas nepieciešams, piemēram, no krustojuma iebraucot satiksmē. Savukārt sekundārais turbokompresors darbojas pie lielāka braukšanas ātruma, piemēram, kad jāapdzen lēni braucošs transportlīdzeklis.

Turklāt Bi-Turbo dzinējs arī salonu uzsilda ātrāk nekā parastie dzinēji. Tas, savukārt, samazina detaļu nodilumu, uzlabo degvielas ekonomiju un aukstos rītos ļauj daudz ātrāk uzsākt braukšanu.

ĀTRA, MANUĀLA PĀRNESUMU PĀRSLĒGŠANA

6-pakāpju manuālajai transmisijai ir augsta griezes momenta pārvades jauda, tā nodrošina vienmērīgu, ātru un precīzu pārnesumu maiņu. Lai optimizētu degvielas patēriņu, pārnesumu indikators mērinstrumentu panelī norāda, kad pārslēgt pārnesumus.

FORD POWERSHIFT TRANSMISIJA. ĀTRA UN DEGVIELU TAUPOŠA

Apvienojot automātiskas transmisijas komfortu ar manuālas transmisijas kontroles spējām, šī modernā 6-pakāpju transmisija jau laicīgi izvēlas nākamo pārnesumu, lai pārslēgšanas brīdī netiktu zaudēta jauda. PowerShift transmisijas ātrā, vienmērīgā pārnesumu maiņa padara braukšanu patīkamāku, vienlaikus taupot degvielu un samazinot CO2 izmešu daudzumu salīdzinājumā ar parasto automātisko transmisiju.

PĀRNESUMU LĀPSTIŅAS – ĀTRA AUTOMĀTISKĀS TRANSMISIJAS PĀRNESUMU PĀRSLĒGŠANA

Automātiskās transmisijas pārnesumu lāpstiņas, kas parasti atrodamas augstākā līmeņa sporta automobiļos, ir pieejamas gan kombinācijā ar 6-pakāpju automātisko transmisiju, gan ar PowerShift transmisiju. Šī no sacīkšu automobiļiem iedvesmotā tehnoloģija ļauj pārslēgt pārnesumus ar pirkstiem. Un, tā kā pārnesumu lāpstiņas ir uzstādītas uz stūres, līkumos varat pārslēgt pārnesumus daudz efektīvāk.

TAUPIET DEGVIELU AR AUTOMĀTISKO START-STOP SISTĒMU

Kad apstājaties pie luksofora vai automobilis sastrēgumā darbojas tukšgaitā, šī tehnoloģija automātiski izslēdz dzinēju (joprojām piegādājot elektrību tādām svarīgām ierīcēm kā priekšējie lukturi, gaisa kondicionieris, radio un Ford SYNC sistēma). Kad esat gatavs atkal uzsākt braukt, vienkārši nospiediet sajūga pedāli un kā parasti pārslēdziet pirmo pārnesumu vai, ja automobilis aprīkots ar automātisko transmisiju, nospiediet akseleratora pedāli, un dzinējs tiks iedarbināts. Automātiskā Start-Stop sistēma ir īpaši efektīva pilsētu ielās, kur tā var samazināt degvielas patēriņu par līdz pat 10% (pilsētas braukšanas ciklā).

EFEKTĪVĀKS VEIDS, KĀ UZLĀDĒT AKUMULATORU

Atšķirībā no tradicionālajām sistēmām, viedā reģeneratīvā uzlādes sistēma lādē akumulatoru tikai tad, kad tas nepieciešams, un, ja vien iespējams, nedara to, kad spiežat akseleratora pedāli. Tas palīdz ietaupīt pat vēl vairāk degvielas un samazināt izmešu daudzumu.

LABĀKA AERODINAMIKA UZLABOTAI EKONOMIJAI

Kad braucat lēni, aktīvais režģa aizvars tur priekšējā režģa gaisa ieplūdes atveri vaļā, lai dzesētu dzinēju. Kad palielināt ātrumu, tas pats automātiski aizveras, uzlabojot aerodinamiku un palīdzot taupīt degvielu.

SAMAZINĀTA PRETESTĪBA UZLABOTAI EFEKTIVITĀTEI

Priekšējie aerodinamiskie aizkari ir ģeniāls Ford Edge dizaina elements. Atveres priekšējā bampera ārmalās novirza gaisa plūsmu pāri riteņiem un prom caur atverēm riteņu arkās. Šī gaisa plūsma ap riteņiem samazina aerodinamisko pretestību un uzlabo gan veiktspēju, gan degvielas efektivitāti.

DROŠS. NEAPDRAUDĒTS. AIZSARGĀTS.

Plašā un visaptverošā drošības paka automobilī Ford Edge piedāvā augsta līmeņa aizsardzību jums un pasažieriem.

SISTĒMA, KAS AIZSARGĀ JŪS UN APKĀRTĒJOS CILVĒKUS

Sadursmes novēršanas palīgsistēma ar gājēju uztveršanas funkciju uztver cilvēkus (un lielus objektus), kas ir jums priekšā vai varētu šķērsot automobiļa ceļu, un brīdina par tiem. Ja jūs nereaģējat, sistēma automātiski pielieto bremzes.

Šī novatoriskā jaunā tehnoloģija var mazināt negadījumu nopietnību un dažos gadījumos pat novērst frontālas sadursmes. Tā darbojas pie ātruma līdz 80 km/h.

IZCILA AIZMUGURĒJO PASAŽIERU AIZSARDZĪBA

Divus malējos aizmugurējos sēdekļus iespējams pasūtīt ar drošības elementu, kas pieejams tikai pie Ford – piepūšamām aizmugurējām drošības jostām. Sadursmes gadījumā drošības jostas piepūšas un sadala trieciena spēku pa piecas reizes lielāku virsmu nekā parastajām drošības jostām.

Samazinot spiedienu uz krūškurvi un labāk kontrolējot galvas un kakla kustības, šī novatoriskā tehnoloģija samazina ievainojumu iespējamību.

PAPILDU JAUDA BREMZĒŠANAI ĀRKĀRTAS SITUĀCIJĀS

Avārijas bremzēšanas palīgsistēma palīdz automobilim ārkārtas situācijās sasniegt maksimālu bremzēšanas efektivitāti. Tā tiek kontrolēta automātiski caur elektronisko stabilitātes kontroles sistēmu, kas uztver, cik daudz spiediena jūs esat izdarījis uz bremžu pedāli, un nepieciešamības gadījumā palielina to.

AUTOVADĪTĀJA BRĪDINĀJUMA SISTĒMA BRĪDINA, JA UZTVER, KA ESAT NOGURIS

Autovadītāja brīdinājuma sistēma uzrauga jūsu braukšanas stilu un uztver jebkādas izmaiņas, ko varētu būt izraisījis nogurums. Ja sistēma konstatē, ka kļūstat mazāk modrs, ekrānā parādās brīdinājuma ikona, iesakot jums atpūsties.

PALĪDZ AIZSARGĀT BĒRNUS

Jaunais Ford Edge ir veidots, lai bērni ikvienā braucienā būtu droši un aizsargāti. Tas ir aprīkots ar aizmugurējām ISOFIX bērnu sēdeklīšu stiprinājuma vietām, lai jūs viegli varētu automobilī ievietot līdz pat divus bērnu sēdeklīšus.

AIZSARDZĪBA PRET APGĀŠANOS

Pretapgāšanās kontrole uztver, vai automobilis nav pārāk sasvēries, kā arī citas pazīmes, kas varētu novest pie apgāšanās. Tad šī tehnoloģija automātiski bremzē atsevišķus riteņus un regulē droseli, lai palīdzētu atgūt kontroli pār automobili.

PĀRLIECĪBA SAREŽĢĪTOS BRAUKŠANAS APSTĀKĻOS

Automobilis ir aprīkots ar elektronisko stabilitātes kontroli ESC, kurā apvienotas vairākas tehnoloģijas, kas palīdz jums saglabāt kontroli pār automobili. Sensori uztver jebkādas pēkšņas izmaiņas stūrēšanā, bremzēšanā vai automobiļa uzvedībā, kas varētu likt jums zaudēt kontroli, un ESC precīzi noregulē katra riteņa griešanās ātrumu, padarot automobili stabilāku un novēršot izslīdēšanu. ESC sistēmā ietilpst palīgmehānisms braukšanas uzsākšanai kalnā, avārijas bremzēšanas palīgsistēma un elektroniskā bremžu piepildīšanas sistēma.

ĀTRĀKA APSTĀŠANĀS ĀRKĀRTAS SITUĀCIJĀS

Uztverot ārkārtas situāciju, elektroniskā stabilitātes kontrole laicīgi sagatavo bremžu sistēmu, aizverot jebkādas gaisa spraugas starp bremžu klučiem un diskiem. Elektroniskā bremžu piepildīšanas sistēma palīdz saīsināt automobiļa bremzēšanas ceļu.

MODERNA GAISA DROŠĪBAS SPILVENU SISTĒMA

Gaisa drošības spilvenu sistēma, kurā ietilpst priekšējo sēdekļu gurnu un krūškurvju gaisa drošības spilveni. Papildaprīkojumā pieejami otrās sēdekļu rindas malējo sēdekļu sānu gaisa drošības spilveni.

EDGE VIGNALE

Ford Edge Vignale ir mūsu visu laiku mūsdienīgākais un stilīgākais apvidus automobilis. Braukšanas kvalitāti uzlabo ekskluzīva ar rokām veidota apdare, pirmklasīgi materiāli un iespaidīgas tehnoloģijas. Ford Edge uzstāda jaunus dizaina un veiktspējas standartus.

Piezīme: attēlotais aprīkojums var neietilpt Latvijā pieejamajā piedāvājuma klāstā.

KURA KRĀSA JUMS BŪTU PIEMĒROTA?

Individuālas. Spilgtas. Iespaidīgas.

Izteiksmīgas un īpaši modernas krāsas, lai izceltu jūsu personību un atspoguļotu jūsu gaumi.

White Platinum (4 slāņu metāliska krāsa)

Ingot Silver (metāliska krāsa)

Magnetic (metāliska krāsa)

Oxford White (nemetāliska krāsa)

Ruby Red (3 slāņu metāliska krāsa)

Shadow Black (metāliska krāsa)

LIELI. DROSMĪGI. IZTURĪGI.

Izvēlieties no plašā izteiksmīgo disku klāsta, kurā ietilpst arī 20 collu diski ar Euroflange Premium apdari, kas ir unikāli modelim Ford Edge Sport.

19” 5-spieķu vieglmetāla diski Silver (Standartaprīkojumā Trend)

19” 5x2-spieķu vieglmetāla diski Silver un Darker Silver (Standartaprīkojumā Titanium)

20” 5x2-spieķu vieglmetāla diski Darker Silver (Opcija Titanium)

20” 5x2-spieķu vieglmetāla diski Dark Tarnish (Standartaprīkojumā Sport)

SASKAŅOTI. KOMFORTABLI. MŪSDIENĪGI.

Pievilcīgie interjera apdares materiāli ir pieejami saskaņotās krāsās, tādējādi jūs un jūsu pasažieri varat braukt salonā, kas ir vienlīdz ērts un mūsdienīgs.

Salerno Micro Perf āda Ebony krāsā

Salerno ādas Tobacco krāsā

Salerno āda ar Miko Perf zamšādu

Trend: Ebony audums

Titanium: Ebony āda

Sport: Ebony dinamica āda