JAUNAIS FORD KA+

Tas ir jauns. Tas ir ekonomisks. Tas ir ietilpīgs.

Un tam ir daudz praktisku funkciju, kas padara braukšanu drošāku, ērtāku un, protams, patīkamāku.

Uzziniet, kādas priekšrocības jūsu dzīvē sniedz KA+, un pilnībā izbaudiet katru brauciena mirkli.

DAUDZ VIETAS IKVIENAM

KA+ ir pārsteidzoši ietilpīgs kompaktās klases automobilis. Aizmugurējos sēdekļos, pateicoties platajai vietai plecu daļā, var ērti iekārtoties trīs pasažieri. Laba ziņa arī gariem cilvēkiem: viņiem nebūs jājūtas saspiesti, jo automobilī ir pietiekami daudz vietas kājām.

PILNĪBĀ IZMANTOJIET KATRU DEGVIELAS PILĪTI

KA+ ir aprīkots ar enerģisku un atsaucīgu 1,2 litru Ti-VCT benzīna dzinēju, kas pieejams ar 70 ZS un 85 ZS jaudu. Lai arī kuru jūs izvēlētos, priekšrocība būs zemas ekspluatācijas izmaksas, pateicoties izcilai degvielas ekonomijai – tikai 5 l/100 km (kombinētajā ciklā).

BRAUCIET AR LIELĀKU PRIEKU

Viegla un izveicīga. Atsaucīga un stabila. KA+ nevainojami reaģē uz visiem braukšanas apstākļiem.

KA+ ir aprīkots ar daudzām viedām tehnoloģijām, kas parada braukšanu vieglāku un patīkamāku, kā arī palīdz rūpēties par pasažieriem. 
No pilsētas apļiem līdz zilām tālēm – KA+ katru braucienu padara patīkamu. 

VIEGLA AUTOMOBIĻA NOVIETOŠANA ŠAURĀS VIETĀS

KA+ ir pietiekami kompakts un izveicīgs, lai iesprauktos šaurās stāvvietās. Turklāt aizmugurējie parkošanās sensori ļauj novietot automobili stāvvietā ar pārliecību. Tie uztver, kad esat pārāk tuvu kādam objektam, un aktivizē vizuālu brīdinājumu viduskonsolē un skaņas signālu. Tā ir parkošanās bez stresa un buktēm!

BRAUKŠANAS UZSĀKŠANA KALNĀ KĻUVUSI VIENKĀRŠA

Palīgmehānisms braukšanas uzsākšanai kalnā izmanto bremžu sistēmu, lai neļautu KA+ ripot atpakaļ, kad uzsākat braukšanu slīpumā. Kad tas ir iespējots, KA+ 2-3 sekundes pēc bremzes atlaišanas nekustas. Tas ir pietiekami daudz, lai pārliktu kāju uz akseleratora pedāli, atvieglojot un padarot drošāku braukšanas uzsākšanu kalnā, jo īpaši tad, ja aiz jums ir novietoti citi transportlīdzekļi.

LABĀKA REDZAMĪBA DIENĀ UN NAKTĪ

Pateicoties pārdomātam dizainam, KA+ ir kļuvis vēl pamanāmāks. Miglas lukturu ietvaros ir iebūvētas arī dienas braukšanas gaismas, kas palīdz izcelties kā dienā, tā naktī, kā miglā, tā skaidrā laikā.

PADARIET BRAUCIENUS RELAKSĒJOŠĀKUS

KA+ Trend sērija ir aprīkota gan ar kruīza kontroli, gan ar ātruma ierobežotāju. Izmantojiet kruīza kontroles pogas uz stūres, lai iestatītu vēlamo ātrumu, un KA+ to uzturēs, jums pat nepieskaroties akseleratora pedālim. Ja vēlaties braukt ātrāk vai lēnāk, nospiediet akseleratora vai bremžu pedāli, lai izslēgtu kruīza kontroli. Ātruma ierobežotājs ir īpaši noderīgs pilsētā, jo palīdz ievērot noteikto ātruma ierobežojumu, ko ir viegli pielāgot, ja braukšanas ātruma ierobežojums mainās.

SAGLABĀJIET KONTROLI JEBKURĀ LAIKĀ

Vilkmes kontrole palīdz novērst riteņu izslīdēšanu (jeb “pārgriešanos”), braucot pa slidenu ceļa segumu. Vilkmes kontrole ir īpaši noderīga tad, ja jāuzņem ātrums no stāvus pozīcijas, neliela ātruma vai braucot kalnā. Tas padara braukšanu plūstošāku, palīdzot saglabāt kontroli pār KA+ uz apledojušiem ceļiem un slapjā laikā.

NEVAINOJAMA ATSAUCĪBA UN EFEKTIVITĀTE

KA+ ir radīts, lai jūs, jūsu pasažierus un degvielu vestu tālu jo tālu.

Tā 1,2 litru Ti-VCT benzīna dzinējs ir atsaucīgs, izveicīgs un taupīgs. Tas efektīvi izmanto katru degvielas pilīti.

JAUNS DZINĒJS, KAS SEKO LĪDZI DEGVIELAS PATĒRIŅAM

Automobili KA+ darbina atsaucīgs un ekonomisks četru cilindru 1,2 litru Ti-VCT benzīna dzinējs. Tas ir pieejams ar 70 ZS vai 85 ZS jaudu un piecpakāpju manuālo pārnesumkārbu. Tas izceļas ar izcilu degvielas patēriņu un saražo tikai 114 g CO2 izmešu uz kilometru.

IETAUPIET NAUDU, PĀRSLĒDZOT PĀRNESUMU

KA+ mērinstrumentu panelī ir pārnesumu indikators, kas parāda labāko laiku, kad pārslēgt pārnesumu. Tas palīdz uzturēt zemāku dzinēja apgriezienu skaitu, uzlabojot degvielas ekonomiju un palīdzot samazināt izmaksas.

PRAKTISKS AUTOMOBILIS, KAS SAGĀDĀ VAIRĀK PRIEKA

Katrs KA+ ir aprīkots ar iespaidīgu klāstu praktisku funkciju, progresīvu tehnoloģiju un braukšanas prieku.

Kā jau jūs paši atklāsiet, KA+ ne tikai labi izskatās. Tas ir arī gudrs un ērts.

FORD SYNC. PROGRESĪVA BRĪVROKU TEHNOLOĢIJA

KA+ Trend standartaprīkojumā iekļautā Ford SYNC sistēma ļauj atskaņot mūzikas ierakstus, kā arī veikt un saņemt zvanus mobilajā tālrunī, izmantojot vienkāršas balss komandas. Tā nolasa priekšā teksta ziņojumus, atskaņo dziesmas no USB zibatmiņas un straumē mūziku no mobilā tālruņa, kas savietojams ar Bluetooth®*. Apvienojumā ar AppLink funkciju jūs pat varat izmantot balss kontroli populārākajām Android un iOS lietotnēm. Tā ir kā personīgais asistents pat tad, kad pārvietojaties vienatnē.

PĀRDOMĀTA VIEDTĀLRUŅU UZGLABĀŠANA

MyFord Dock ir pārdomāts dizaina elements, kurā droši uzglabāt viedtālruni, MP3 atskaņotāju vai navigācijas ierīci, lai jūs to varētu skaidri redzēt, nenovēršoties no ceļa. Dokstacija atrodas virs viduskonsoles un ir aprīkota ar aizveramu vāku, kas notur ierīci vietā.

IDEĀLĀ TEMPERATŪRA

Ar elektronisko automātisko temperatūras kontroli jūs varat iestatīt vēlamo temperatūru un pēc tam ļaut KA+ parūpēties par tās uzturēšanu. Ne par aukstu. Ne par karstu. Tieši laikā neatkarīgi no situācijas.

PAPILDU KOMFORTS AR APSILDĀMIEM SĒDEKĻIEM

Lai arī kādi laikapstākļi ir ārā, jūs un blakussēdētājs modelī KA+ varat baudīt siltumu un komfortu. Papildaprīkojumā pieejamie priekšējie sēdekļi braukšanu aukstajos gada mēnešos padara daudz patīkamāku.

ELEKTRISKI PIELOKĀMI ĀRĒJIE ATPAKAĻSKATA SPOGUĻI

Lai izvairītos no netīšiem bojājumiem, papildaprīkojumā pieejamie automātiski pielokāmie spoguļi automātiski pielokās, kad automobilis tiek aizslēgts (vai izmantojot spoguļu regulēšanas slēdzi).

FORD EASY-FUEL PAREIZĀS DEGVIELAS IEPILDĪŠANAI

Šī praktiskā sistēma neļauj iepildīt nepareizo degvielu, jo degvielas tvertnē vienkārši nav iespējams ielikt nepareizo uzgali. Turklāt, tā kā sistēma ir bez vāciņa, jums vairs nekad nebūs jāsmērē rokas, ņemot rokās netīru degvielas tvertnes vāciņu.

LIELĀKA AIZSARDZĪBA UN DROŠĀKA BRAUKŠANA

Ford KA+ ir aprīkots ar virkni pārdomātu drošības sistēmu, kas ir izstrādātas, lai pasargātu jūs braukšanas laikā un KA+ stāvēšanas laikā.

Piemēram, Ford SYNC, ir aprīkots ar avārijas palīgsistēmu, kas avārijas gadījumā jūsu vietā izsauc avārijas dienestus.

Ford KA+ uzmana jūs vienmēr! 

FORD SYNC AR AVĀRIJAS PALĪGSISTĒMU*

Praktiski neiespējamā avārijas situācijā, kad tiek aktivizēts gaisa drošības spilvens vai deaktivizēts degvielas sūknis, sistēma var automātiski veikt zvanu glābšanas dienestiem. Autovadītājam ir iespēja zvanu pārtraukt vai izvēlēties nepieciešamos pakalpojumus. Sistēma sniedz būtisku informāciju, piemēram, GPS koordinātas, pat tad, ja autovadītājs ir bezsamaņā.

*Ford avārijas palīgsistēma ir inovatīva SYNC funkcija, kas izmanto ar Bluetooth® pārī savienotu un pievienotu mobilo tālruni, lai pēc sadursmes, kurā tiek aktivizēts gaisa drošības spilvens vai aizvērts degvielas sūknis, palīdzētu transportlīdzeklī sēdošajiem veikt zvanu vietējam sakaru centram. Sistēma darbojas vairāk nekā 30 Eiropas valstīs un reģionos.

VISAPTVEROŠA AIZSARDZĪBA

Papildus autovadītāja un blakussēdētāja priekšējiem gaisa drošības spilveniem automobilis ir aprīkots arī ar sānu gaisa drošības spilveniem krūškurvja aizsardzībai un aizkarveida gaisa drošības spilveniem galvas aizsardzībai.

UZTICIET SAVU AUTO CITIEM AR MYKEY®

MyKey® ļauj pielāgot automobiļa iestatījumus atsevišķiem autovadītājiem. Ja aizdodat kādam savu KA+, jūs varat iestatīt maksimālo braukšanas ātrumu, iestatīt drošības jostas atgādinājumu un pat kontrolēt audiosistēmas skaļumu. Šī inovatīvā tehnoloģija rūpējas par autovadītāju un pasažieru drošību, kā arī jūsu sirdsmieru.

LAICĪGS BRĪDINĀJUMS, JA RIEPĀ IR PAR MAZ SPIEDIENA

Ja kādā no riepām brauciena laikā samazinās spiediens, riepu spiediena uzraudzības sistēma nekavējoties brīdina par caurumu riepā, izgaismojot ikonu mērinstrumentu panelī. Laicīgais brīdinājums ļauj droši apstāties, pārbaudīt riepu spiedienu un novērst iespējamu problēmu.

AVĀRIJAS BREMZĒŠANAS SIGNĀLLUKTURI

Ja jums jāveic avārijas bremzēšana, avārijas bremzēšanas signāllukturi automātiski ieslēdzas un bremžu lukturi sāk mirgot. Šāda kombinācija brīdina aizmugurē esošos autovadītājus par iespējami bīstamu situāciju.

KURA KRĀSA JUMS BŪTU PIEMĒROTA?

Izvēlieties vienu no vairākām krāsām. Katra no tām paredzēta, lai atbilstu jūsu tēlam un gaumei.

Bright Yellow (Standarta)

Deep Impact Blue (Premium*)

Ingot Silver (Premium*)

Sparkling Gold (Ekskluzīva*)

Oxford White (Premium*)

Ruby Red (Ekskluzīva*)

Smoke (Premium*)

Tuxedo Black (Premium*)

DISKI

Attēlos redzamais aprīkojums var neietilpt Latvijā pieejamajā piedāvājuma klāstā

15 collu 5x2 spieķu vieglmetāla diski (standartaprīkojums modelī Trend)

15 collu tērauda diski ar 8x2 spieķu disku uzlikām (standartaprīkojums modelī Studio)