Biznesa klase piedzīvojumiem
Jaunais FORD TOURNEO CUSTOM ACTIVE
Balanss starp darbu un izklaidi
Jaunais FORD TOURNEO CUSTOM ACTIVE
Jaunais FORD TOURNEO CUSTOM ACTIVE
Jaunā Ford Active sērija nodrošina Tourneo Custom spēcīgas iespējas. Vieta ir līdz astoņiem cilvēkiem, tāpēc lielas grupas vai aktīvas ģimenes var ērti sēdēt, nodrošinot daudz vietas bagāžai vai aprīkojumam. Un daudzpusīgi, noņemami sēdekļi ļauj maksimāli palielināt kravas vietu vai mainīt sēdvietu izvietojumu.

Izvēles mehāniskais ierobežotas slīdēšanas diferenciālis palielina spēju, palīdzot nogādāt pasažierus pat visattālākajās vietās. Un iespaidīgais jaunais ārējais dizains ļauj cilvēkiem zināt, ka Ford Tourneo Custom Active ir cilvēku pārvadātājs, kas nozīmē uzņēmējdarbību neatkarīgi no tā, vai Jūs vedat cilvēkus pilsētā vai vedat ģimeni nedēļas nogales piedzīvojumos.

galvenās iezīmes
Drosmīgs jauns dizains, elastīgi sēdekļi un uzlabota vadāmība uz nelīdzeniem ceļiem ar izvēles mehānisko ierobežotas slīdēšanas diferenciāli. Tourneo Custom Active ļaus Jums izklaidēties stilīgi un viegli tikt galā ar sarežģītiem reljefiem.
Dizains kustībā
Tourneo Custom Active ir radīts daudzpusībai un iespējām. Pilna garuma jumta sliedes ļauj palielināt bagāžas telpu, kad nepieciešams. Divu toņu dizains, unikālie 48.2 cm vieglmetāla diski, sānu pakāpieni un raksturīgais aktīvais režģis rada jaunu robustu izskatu.
Izbēdz no rutīnas komfortā
Iekšpusē augstākās kvalitātes daļējas ādas sēdekļi ar unikālām “Nordic Blue” šuvēm nodrošina komfortablu un stilīgu sēdēšanu līdz pat 8 cilvēkiem. Sēdekļus var salocīt un noņemt, lai palielinātu kravas vietu, un otro rindu var apgriezt otrādi, lai izveidotu konferences stila sēdvietu izkārtojumu. Un FordPass Connect ļauj līdz 10 ierīcēm izmantot iebūvēto Wi-Fi. Tas ir ideāls veids, kā aktīvām ģimenēm nokļūt no A līdz B pa X, Y un Z.
Advancēta motora tehnoloģija
Tourneo Custom Active ir gan jaudīgs, gan efektīvs, aprīkots ar progresīvu 2,0 litru Ford EcoBlue dīzeļdzinēju klāstu. Ar divu spēka agregātu izvēli, kas piedāvā līdz 185 ZS jaudu un 415 Nm griezes momentu, kā arī papildu automātisko pārnesumkārbu. Neatkarīgi no tā, kuru izvēlaties, katrs dzinējs atbilst arī stingrajiem Euro 6.2 izmešu standartiem.
Advancēta iespējamība
Tourneo Custom Active ar manuālo pārnesumkārbu ir pieejams ar uzlabotu sistēmu, kas ir izveidota, lai palīdzētu Jums viegli tikt galā ar sarežģītu reljefu. Papildaprīkojumā pieejamais mehāniskais ierobežotas slīdes diferenciālis samazina nevēlamu riteņu griešanos, īpaši uz vaļīgām vai nelīdzenām virsmām, novirzot jaudu uz riteni ar vislielāko saķeri. Tas palīdz Jums virzīties uz priekšu un uzlabo transportlīdzekļa stabilitāti, kad tas visvairāk nepieciešams.