Ieraugi to darbībā
MAKSIMĀLAIS PRIEKS. OPTIMĀLĀ EFEKTIVITĀTE.
Jaunais FORD FIESTA
ENERĢIJA KĀ VĒL NEKAD
Jaunis FORD FIESTA
Jaunais Ford Fiesta
Piedzīvo savu dienu ar jauno Ford Fiesta.

Jauns ārējais dizains, kas pagriež galvu, piešķir ikoniskajam mazajam auto stilīgu izskatu pilsētā. Lai gan progresīvas tehnoloģijas, piemēram, pilnīgi jauna interaktīva digitālā instrumentu grupa, palīdz radīt efektīvāku un patīkamāku braukšanu.

Uzlaboto Fiesta EcoBoost Hybrid opciju izvēle nodrošina atsaucīgāku, jautrāku braukšanu ar iespaidīgu degvielas ekonomiju un zemākām CO2 emisijām.

Izmantojot virkni unikālu sēriju piedāvājumu – no sporta iedvesmotā Fiesta ST-Line stila, augstākās klases Fiesta Titanium komforta līdz Fiesta Active izturīgajam āra raksturam – Jūs atradīsiet sev piemērotāko jauno Ford Fiesta.

Galvenās iezīmes
Digitālais klasteris
Fiesta jaunais 31.2 cm digitālais instrumentu panelis parāda vadītāja informāciju augstā izšķirtspējā, izmantojot intuitīvas un viegli lasāmas ikonas. Varat arī noteikt prioritāti, kāda informācija tiek rādīta, tostarp navigācijas brīdinājumi, kā arī ieprogrammēt vēlamo informāciju.
ecoboost hybrid powershift
EcoBoost Hybrid PowerShift ir septiņu pakāpju automātiskā divu sajūgu transmisijas sistēma (EcoBoost Hybrid Powershift ir pieejama 1,0 litru Fiesta EcoBoost Hybrid (MHEV) modeļiem.) emisijas un ekspluatācijas izmaksas. Lielāks pārnesumu attiecību skaits, mazs svars un uzlabota divu sajūgu darbība nodrošina vienmērīgu, vienmērīgu pārnesumu pārslēgšanu. Tas nozīmē, ka Fiesta EcoBoost Hybrid nodrošina efektīvāku un mazāk prasīgu braukšanu, jo īpaši pilsētas satiksmē.
ST-LINE vignale salons
Vignale ar daļējiem Sensico sēdekļiem, sarkanām kontrasta šuvēm, unikālām sarkanām ventilācijas atverēm un 31.2 cm digitālo instrumentu kopu.
Active vignale salons
Ford Fiesta Active Vignale ar daļējiem Sensico sēdekļiem, izteiksmīgi zilām kontrasta šuvēm, unikālām zilām gaisa ventilācijas atverēm un 31.2 cm digitālo instrumentu paneli.