BRAUKŠANAS ĪPAŠĪBAS

IZTURĪGS UN VĒL INTELIĢENTĀKS — BRAUKŠANA KĀ ĪSTS PIEDZĪVOJUMS

Jūs pārliecinās Ford Ranger inovatīvās tehnoloģijas, dažādās atjautīgās funkcijas un sportiskās braukšanas īpašības. Attēlos redzamais aprīkojums atkarībā no apdares versijas ir pieejams standartaprīkojumā, papildaprīkojumā par papildus maksu vai apdares komplektu sastāvā.

KLAUSA UZ VĀRDA

Pateicoties nākamās paaudzes informācijas un izklaides sistēmai Ford SYNC 2* ar skārienekrānu, Jūs varat pārvaldīt savu mūziku, tālruni, navigācijas sistēmu un klimata kontroli gan ar vienkāršām balss komandām, gan ar intuitīvi vadāmo krāsu skārienekrānu.

Sistēmā ir iekļauta arī Ford avārijas palīgsistēma**, kas avārijas gadījumā par to automātiski informē glābšanas dienestus.

AUTOMĀTISKA ĀTRUMA PIELĀGOŠANA LIELĀKAM KOMFORTAM UN DROŠĪBAI

Ar adaptīvo kruīza kontroli ACC Jūs varat iestatīt vēlamo braukšanas ātrumu, kas tiek uzturēts sistēmas darbības ietvaros. Ja iebūvētais radara sensors automobiļa priekšā uztver kādu citu transportlīdzekli, automobiļa braukšanas ātrums tiek automātiski samazināts, lai saglabātu iepriekš iestatīto distanci. Kolīdz ceļš atkal ir brīvs, sistēma pati palielina braukšanas ātrumu līdz iepriekš iestatītajam.

UZMANA, KAD AUTOVADĪTĀJS NOVĒRŠAS

Priekšējās sadursmes brīdinājuma sistēma ļauj izvairīties no sadursmēm un visā braukšanas ātruma diapazonā palīdz izvairīties no kustīgiem objektiem vai cilvēkiem. Kad sistēma uztver sadursmes risku, bet autovadītājs nereaģē, tā ar vizuāliem un skaņas signāliem brīdina par to un automātiski bremzē automobili, izmantojot vidēji spēcīgu bremzēšanas spēku (papildaprīkojums, daļa no adaptīvas kruīza kontroles).

AKTIVIZĒJAMA 4X4 PIEDZIŅA AR ELEKTRONISKĀS PĀRSLĒGŠANAS FUNKCIJU

Brauciena laikā ar slēdža palīdzību ir iespējams ieslēgt un izslēgt 4×4 piedziņu (ar braukšanas ātrumu līdz 120 km/h, nav pieejams modeļiem ar 4×2 piedziņu). 4×4 piedziņa ar elektronisko trajektorijas stabilizācijas programmu nodrošina optimālu saķeri ar ceļu neatkarīgi no seguma.

KURSA MAIŅAS BRĪDINĀJUMA SISTĒMA, KAS NEĻAUJ NOVIRZĪTIES NO BRAUKŠANAS JOSLAS

Ja autovadītājs nejauši novirzās no braukšanas joslas, kursa maiņas brīdinājuma sistēma brīdina par to ar stūres vibrāciju un paziņojumu ekrānā. Vibrācijai ir iespējams iestatīt vienu no trīs pieejamajiem līmeņiem

NEMAINĪGI LABA REDZAMĪBA, NEAPŽILBINOT CITUS

Kolīdz inteliģentā tālo gaismu palīgsistēma uztver priekšā vai pretim braucošus transportlīdzekļus, tā automātiski pārslēdz tuvās gaismas. Tādā veidā Jūs neapžilbināsiet citu transportlīdzekļu vadītājus. Kad ceļš atkal ir tukšs, sistēma atkal ieslēdz tālās gaismas, lai nodrošinātu optimālu redzamību (papildaprīkojums, daļa no adaptīvās kruīza kontroles).

BRĪDINĀJUMS NOGURUŠAJIEM

Kursa maiņas brīdinājuma sistēmā iekļautā autovadītāja uzraudzības sistēma nepārtraukti uzrauga autovadītāja uzvedību. Ja tajā tiek konstatētas manāmas izmaiņas, mērinstrumentu displejā parādās simbols, kas liecina par nepieciešamību atpūsties (papildaprīkojums, daļa no adaptīvās kruīza kontroles).

KOMFORTS UN ĒRTĪBAS

PROGRESĪVAS TEHNOLOĢIJAS VIEN POGAS SPIEDIENA ATTĀLUMĀ

Tehnoloģijām vienmēr ir jābūt veidotām ar mērķi. Jaunajā Ford Ranger to mērķis ir padarīt braucienu pēc iespējas ērtāku un drošāku, vienlaikus nodrošinot pastāvīgu sasaisti ar ārpasauli.
Iepazīstiet dažādas vienkārši vadāmas Ford tehnoloģijas, kas ievērojami atvieglos jūsu ikdienu!

Attēlos redzamais aprīkojums atkarībā no apdares versijas ir pieejams standartaprīkojumā, papildaprīkojumā par papildu maksu vai apdares komplektu sastāvā.

PILNĪGA PĀRREDZAMĪBA, BRAUCOT ATPAKAĻGAITĀ

Kad tiek ieslēgta atpakaļgaita, salona atpakaļskata spogulī — automobiļos ar Ford SYNC 2* 20,3 cm skārienekrānā — automātiski parādās atpakaļskata kameras attēls. Tajā var redzēt to, kas notiek aiz automobiļa. Kameras attēlā ir redzamas līnijas, kas attēlo, kādā virzienā automobilis brauc. Tādējādi manevrēšana ir kļuvusi drošākā un vienkāršāka.

AUTOMOBIĻA NOVIETOŠANA BEZ STRESA, PATEICOTIES SENSORIEM

Parkošanās palīgsistēmas distances sensori tiek aktivizēti, ja automobiļa ātrums ir mazāks par 8 km/h, un palīdz novērtēt attālumu no automobiļa līdz šķēršļiem priekšā un aizmugurē. Sistēma izdod skaņas signālu, kas, pietuvojoties šķērslim, kļūst arvien skaļāks.

VIENMĒR LABA INFORMĒTĪBA

Informācijas centrs attēlo svarīgu informāciju par nobraukto attālumu, degvielas patēriņu, braukšanas ātrumu un āra temperatūru. Tas arī parāda, cik lielu attālumu ir iespējams nobraukt ar atlikušo degvielas daudzumu. Šī funkcija ir īpaši noderīga garu pārbraucienu laikā nepazīstamās vietās.

GALAMĒRĶA SASNIEGŠANA BEZ PROBLĒMĀM AR NAVIGĀCIJAS SISTĒMAS PALĪDZĪBU

Vienkārši ievadiet vēlamo galamērķi priekšējā paneļa ekrānā. Lielajā 20,3 cm skārienekrānā jums tiks sniegta vizuāla informācija un balss norādes, kā arī dati par atrašanās vietu un tuvējo apkārtni konkrētā brīdī.

PATĪKAMS KLIMATS VISIEM

Dalītā klimata kontrole, kas ir pieejama Ford Ranger Limited un Wildtrak standartaprīkojumā, ļauj temperatūru autovadītāja un blakussēdētāja pusē iestatīt atsevišķi — ar atšķirību līdz 4 °C. Tai ir atsevišķs klimata nodalījums.

VIENKĀRŠA DEGVIELAS UZPILDE

Ar Ford Easy Fuel sistēmu ir neiespējami iepildīt nepareizo degvielu, jo nepareizās degvielas uzpildes pistoles nemaz nav iespējams ievietot uzpildes tvertnē. Pateicoties ērtajam degvielas tvertnes vāciņam, nosmērētas rokas degvielas uzpildes laikā ir kļuvušas par pagātni.

VĒJSTIKLA TĪRĪTĀJI AR LIETUS SENSORU

Uztverot mitrumu uz stikla, vējstikla tīrītāji ar lietus sensoru ieslēdzas automātiski. Atkarībā no izvēlētās jutības pakāpes sensori pielāgo tīrītāju ātrumu nokrišņu daudzumam.

PRIEKŠĒJO LUKTURU PALĪGSISTĒMA AR DIENAS/NAKTS SENSORU

Kolīdz sensori uztver sliktu apgaismojumu, automātiski tiek ieslēgti priekšējie lukturi. Tas nozīmē, ka krēslas, nakts vai tuneļu izbraukšanas laikā lukturi vairs nav jāieslēdz pašiem.

AR VIENU ROKAS KUSTĪBU ATKAUSĒTS VĒJSTIKLS

Vairs nekādas vējstikla skrāpēšanas aukstos ziemas rītos. Pateicoties apsildāmajam vējstiklam, šis sapnis ir kļuvis par realitāti. Jums tikai jānospiež viena poga, un iebūvētie sildelementi nokausēs no vējstikla ledu un sniegu un padarīs jūsu ikdienu kaut nedaudz vieglāku.

ELEKTRISKI PIELOKĀMI ĀRĒJIE ATPAKAĻSKATA SPOGUĻI

Lai izvairītos no bojājumiem stāvvietās, elektriski regulējamos un apsildāmos ārējos atpakaļskata spoguļus pēc automobiļa novietošanas stāvvietā ir iespējams vienkārši pielocīt . Limited un Wildtrak papildaprīkojumā ir iespējams izvēlēties arī versiju ar iebūvētiem pagriezienu rādītājiem un apgaismojumu.

VIENMĒR LABI ORGANIZĒTI, ESOT CEĻĀ

Dzīvot labi organizētiem vienkārši ir vieglāk. Ford Ranger ir praktisks arī tādēļ, ka tajā ir daudz dažādu noderīgu novietņu. Atkarībā no izvēlētā salona veida ir pieejami trīs uzglabāšanas nodalījumu veidi viduskonsolē (mazs, liels vai arī liels ar papildu dzesēšanas nodalījumu). Tāpat tajā ir vieta ēdiena, glāžu un pudeļu glabāšanai, sīklietu novietnes un, protams, tik svarīgais nodalījums jūsu tālrunim. Cimdu nodalījums pārsteidz ar lielo 11,9 l ietilpību, turklāt tajā ir vieta līdz 15 collas lielam klēpjdatoram, salokāmajam lietussargam un daudz kam citam. Daudz vietas ir arī autovadītāja nodalījumā — dubultās kabīnes versijā ir vieta arī diviem lieliem uzglabāšanas nodalījumiem zem sēdekļa.

VEIKTSPĒJA UN EFEKTIVITĀTE

JAUDĪGS, EKONOMISKS UN DAUDZPUSĪGS

Jaunā Ford Ranger uzlabotajos TDCi dzinējos tiek izmantota jaunākā Common Rail tiešās iesmidzināšanas sistēma, lai iegūtu ideālu pārliecinošas veiktspējas, ekonomiska degvielas patēriņa un zema izmešu līmeņa kombināciju.

STANDARTAM ATBILSTOŠI TDCi DĪZEĻDZINĒJI

Ārkārtīgi taupīgajos dzinējos ir izmantotas progresīvas tehnoloģijas, piemēram, dīzeļdegvielas daļiņu filtrs, zema sprieguma aizdedzes sveces un jauns izplūdes gāzu recirkulācijas vārsts. Četru cilindru 2,2 l TDCi dīzeļdzinējs ir aprīkots ar maināmas ģeometrijas turbokompresoru un pieejams ar 96 kW (130 ZS) jaudu vai 118 kW (160 ZS) jaudu. Abus dzinējus papildina sešpakāpju manuālā transmisija, bet jaudīgākais ir pieejams arī ar sešpakāpju automātisko transmisiju. Piecu cilindru 3,2 l TDCi dīzeļdzinējs piedāvā 147 kW (200 ZS) jaudu.

SEŠPAKĀPJU AUTOMĀTISKĀ TRANSMISIJA

Viegli vadāmā sešpakāpju automātiskā transmisija ar pārslēdzēju manuālai pārnesumu pārslēgšanai ir piemērs augstai kvalitātei, kas ir atrodama katrā mazākajā automobiļa detaļā.

PĀRDOMĀTA DEGVIELAS TAUPĪŠANA

Start-Stop atkarībā no sistēmas noslodzes automātiski izslēdz dzinēju, kolīdz automobilis apstājas un nav ieslēgts neviens pārnesums, piemēram, stāvot pie sarkanās gaismas vai sastrēgumā. Tādas pamatfunkcijas kā gaisa kondicionēšanas sistēma, lukturi un radio joprojām tiek apgādātas ar enerģiju. Kad tiek nospiests sajūgs, dzinējs atkal tiek iedarbināts. Ar Start-Stop sistēmu degvielas patēriņu pilsētā ir iespējams samazināt par 10%.

DROŠĪBA UN AIZSARDZĪBA

ĀTRA PALĪDZĪBA AVĀRIJAS GADĪJUMĀ

Būtisks un varbūt pat dzīvībai svarīgs komunikācijas, informācijas un izklaides sistēmas Ford SYNC 2* elements ir avārijas palīgsistēma**. Ja avārijas gadījumā tiek aktivizēts gaisa drošības spilvens vai deaktivizēts degvielas sūknis, sistēma veic zvanu glābšanas dienestiem. Sistēma nodod glābšanas dienestiem svarīgāko informāciju, piemēram, automobiļa atrašanās vietas GPS koordinātas.

PIEKABES SVĀRTSĪBU KONTROLE

Šī sistēma uztver piekabes svārstības un bremzē automobili, līdz piekabe atkal ir stabila. Tādā veidā sistēma samazina dzinēja griezes momentu un lēnām nobremzē attiecīgos riteņus. Pateicoties tai, piekabes vilkšana ir kļuvusi kontrolētāka un drošāka.

DROŠA BRAUKŠANA KALNĀ

Palīgmehānisms braukšanas uzsākšanai kalnā īslaicīgi novērš automobiļa ripošanu atpakaļ, braucot kalnā. Tas saglabā spiedienu bremžu sistēmā 2,5 sekundes ilgāk, dodot vairāk laika, lai pārliktu kāju no bremžu pedāļa uz akseleratora pedāli. Tas ir noderīgs arī tad, ja braukšana tiek uzsākta uz slidena ceļa.

Vienmēr konrtolēta nobraukšana no kalna. Palīgmehānisms nobraukšanai no kalna nodrošina labāku kontroli stāvās nogāzēs gan uz ceļa, gan attālākos apvidos.

VISS TIEK KONTROLĒTS

Elektroniskā trajektorijas stabilizācijas programma ESP nepārtraukti uzrauga automobiļa taisnvirziena stabilitāti. Tā uztver novirzes no izvēlētās braukšanas joslas. Piemēram, ja automobilis izslīd, tā automātiski izlabo tā pozīciju uz ceļa un palīdz saglabāt kontroli pār automobili jebkādos apstākļos.

PRETAPGĀŠANĀS SISTĒMA

Pretapgāšanās sistēma uztver iespējamas bīstamas braukšanas situācijas, kas var novest pie automobiļa apgāšanās. Pēc tam sistēma aktivizē ESP un, izmantojot ātruma kontroli, atjauno automobiļa stabilitāti.

AUTOMĀTISKA BREMZĒŠANA

Bremzēšanas palīgsistēma uztver, ar kādu spēku avārijas situācijās tiek spiests bremžu pedālis, un nepieciešamības gadījumā palielina spiedienu bremžu sistēmā. Tas avārijas situācijās palīdz ievērojami saīsināt bremzēšanas ceļa garumu.

MAKSIMĀLA AIZSARDZĪBA VISIEM AUTOMOBILĪ SĒDOŠAJIEM

Sērijveida drošības koncepcijas pamatā ir inteliģentā aizsardzības sistēma IPS. Ford Ranger drošības rāmi papildina vispusīga gaisa drošības spilvenu sistēma, trīspunktu drošības jostas ar spriegotājiem, kā arī stūre un pedāļi, kas trieciena ietekmē salokās, lai pasargātu autovadītāju. Avārijas situācijās visas šīs funkcijas tiek aktivizētas vienā acumirklī.

RIEPU SPIEDIENA UZRAUDZĪBAS SISTĒMA

Nepietiekams spiediens riepās ne tikai palielina degvielas patēriņu, bet arī paātrina riepu nodilumu. Turklāt lielas noslodzes gadījumā riepas var pat pārsprāgt. Riepu spiediena uzraudzības sistēma attēlo precīzu riepu spiedienu un informē autovadītāju, kad spiediens ir pārāk zems. Tādā veidā jūs varat laikus reaģēt.

UZMANA PATS SEVI

Jaunā signalizācija ar salona uzraudzības funkciju ir pieejama Limited un Wildtrak papildaprīkojumā un tiek aktivizēta automātiski, kolīdz automobilis tiek aizslēgts. Tā sāk skanēt, kad kāds ar varu vēlas iekļūt automobilī vai sensori uztver kustību salonā.

PIRMAIS PIKAPS AR PIECZVAIGŽŅU DROŠĪBU

Jaunā Ford Ranger visaptverošais drošības aprīkojums ietver sevī praktiski visu — no elektroniskās trajektorijas stabilizācijas programmas ESP līdz drošības jostu brīdinājumiem autovadītāja un blakussēdētāja sēdeklī. Tāpēc nav nekāds pārsteigums, ka Ford Ranger ar dubulto kabīni ir pirmais pikaps pasaulē, kuram Euro NCAP sadursmes testā piešķirts 5 zvaigžņu novērtējums.

ADAPTĪVĀ SLODZES KONTROLE

Šī sistēma uztver, vai automobilis ir pilnībā vai daļēji piekrauts vai tukšs, un attiecīgi pielāgo ESP darbību. Tādā veidā neatkarīgi no automobiļa noslodzes tiek nodrošināta pilnīga kontrole un stabilitāte.

LIETDERĪBA

KLASĒ LABĀKĀ KRAVNESĪBA

Ford Ranger izceļas ar vienu no klasē labākajiem kravnesības rādītājiem — 1260 kg — un apbrīnojamu vilktspēju līdz 3500 kg.

IESPAIDĪGS PĀRVARAMAIS ŪDENS DZIĻUMS

Ford Ranger ir piemērots braukšanai pa līdz pat 800 mm dziļu ūdeni, kas reizēm nosaka, vai nokļūsiet galamērķī vai nē.

PAPILDU AIZSARDZĪBA

Jaunā Ford Ranger papildaprīkojumā ir pieejams Bezceļu komplekts, kas ietver dzinēja un degvielas tvertnes aizsardzību. Tādā veidā tiek samazināts bojājumu risks, braucot apvidos bez ceļa seguma. Lai uzlabotu vilkmi, komplektā ir iekļauts arī aizmugurējās ass elektroniskais diferenciāļa bloķētājs.

DAUDZPUSĪGS, SLĒDZAMS KRAVAS NODALĪJUMS

Ford Ranger kravas nodalījumā ir pietiekami daudz vietas standarta eiropaletei, instrumentiem un visam citam, ko vēlaties paņemt līdzi, dodoties izbraukumā. Atkarībā no izvēlētās versijas ir pieejami arī dažādi DIN standartiem atbilstošas kravas stiprināšanas elementi, piemēram, stabili stiprinājumu punkti iekšpusē un ārpusē. Jūsu drošībai kravas nodalījuma pārsegu iespējams arī manuāli nobloķēt un atbloķēt.

STABILI STIPRINĀJUMU PUNKTI

Kravas nodalījumā esošie stiprinājumu punkti ļauj vienmēr droši nostiprināt kravu. Tie atrodas kravas nodalījuma iekšpusē un (dažos modeļos) ārpusē uz sānu bortiem, un to skaits ir atkarīgs no izvēlētās virsbūves versijas.

SLĒDZAMS KRAVAS NODALĪJUMA PĀRSEGS

Papildaprīkojumā pieejamais slēdzamais kravas nodalījuma pārsegs nodrošina kravas papildu aizsardzību. To iespējams nobloķēt trīs dažādās pozīcijās, turklāt tas pasargā no ūdens un ļoti izturīgs.

STIPRINĀJUMU SLIEDES AR C BALSTIEM

Sistēmu veido divi C balsti (viens katrā kravas nodalījuma pusē) ar diviem regulējamiem bloķēšanas mehānismiem katrā pusē. Tos var ļoti vienkārši pārvietot, lai pielāgotu kravas izmēram.

DROŠS KRAVAS BALSTS

Lai nodrošinātu, ka viss paliek savās vietās, Ford Ranger kravas nodalījumam ir ne tikai augstākas sienas, bet arī stiprinājumu punkti un kravas balsts ar aizmugurējā loga aizsargstieņiem (XL un XLT versijā).

IEBŪVĒTS KRAVAS NODALĪJUMA IELIKTNIS

Visās virsbūves versijās (izņemot Basis un XL) ir iekļauts kravas nodalījuma ieliktnis, kas augšējā daļā ir vienkārši kustināms, lai pielāgotu to kabīnei. Tas izceļ Ford Ranger sportisko, plūstošo dizainu.

230 V KONTAKTLIGZDA

Ford Ranger ir aprīkots arī ar dažādiem atjautīgiem risinājumiem, piemēram, 230 voltu kontaktligzdu. Ar to brauciena laikā iespējams ātri uzlādēt, piemēram, multivides ierīces vai instrumenta akumulatoru.

VIRSBŪVES VERSIJAS

Vieta Jūsu kolēģiem, ģimenei vai draugiem: jaunais Ford Ranger ir pieejams trīs dažādās virsbūves versijās, piedāvājot līdz piecām sēdvietām. Neapšaubāmi ietilpīgajā automobilī, gādājot par ērtu braucienu, ir daudz vietas arī galvai, pleciem un kājām.

VIENKABĪNE

Vienkabīne ar divām durvīm piedāvā plašu, labi pārdomātu vietu un apjomīgu kravas telpu.

• Divdurvju kabīne ar vietu līdz diviem cilvēkiem
• Kravas telpas izmēri: 2317mm x 1560mm
• Kravnesība līdz 1260 kg (1030 kg ar divu riteņu piedziņu)

PAGARINĀTĀ KABĪNE

Pagarinātās kabīnes versijai ir divas standarta priekšējās durvis un divas uz sāniem veramas durvis, kas nodrošina vieglu piekļuvi kabīnes aizmugurējam sēdeklim un telpai aiz priekšējiem sēdekļiem. Šajā versijā tiek piedāvāti arī divi nolokāmi sēdekļi, kurus var droši un ērti novietot kabīnes iekšpusē, kā arī divi noslēgti glabāšanas nodalījumi zem paceļamajām sēdvirsmām.

• Četrdurvju kabīne ar divām dubultajām durvīm un vietu līdz četriem pasažieriem
• Kravas telpas izmēri: 1847mm x 1560mm
• Kravnesība līdz 1224 kg

DUBULTĀ KABĪNE

Ford Ranger dubultajai kabīnei ir četras lielas durvis. Tai ir plašs, vieglajam automobilim līdzīgs salons un vieta līdz pieciem cilvēkiem Tās lielās durvis ļauj aizmugurē sēdošajiem ērti iekāpt un izkāpt. Turklāt salonā ir tik daudz vietas kājām kā nevienā citā šīs klases automobilī.

• Četrdurvju kabīne ar vietu līdz pieciem cilvēkiem
• Kravas telpas izmēri: 1549mm x 1560mm
• Kravnesība līdz 1207 kg

APDARES VERSIJAS

XL

Praktisks, uzticams, izturīgs. Un ārkārtīgi ērts.

Virsbūves versijas un piedziņas varianti:
vienkabīne, pagarinātā kabīne vai dubultā kabīne. Aizmugurējo vai visu riteņu piedziņa

Būtiskākais aprīkojums:
• 16 collu tērauda diski
• Audiosistēma ar radio, AUX pieslēgvietu un MP3 atskaņošanas funkciju, Bluetooth® saskarni, četriem skaļruņiem 
• Elektriski regulējami un apsildāmi ārējie atpakaļskata spoguļi
• Elektriski logu pacēlāji
• Ford Easy Fuel
• Priekšējais bamperis virsbūves krāsā

XLT

Veidots augstām prasībām uz ceļiem un bezceļiem.

Virsbūves versijas un piedziņas varianti:
pagarinātā kabīne vai dubultā kabīne. Visu riteņu piedziņa.

Būtiskākais aprīkojums papildus XL:
• 16 collu vieglmetāla diski
• CD audiosistēma ar Ford SYNC1) 
MP3 atskaņošanas funkciju, AUX pieslēgvietu, tālvadības pogām uz stūres un daudzfunkcionālo displeju, 
• Ārējo atpakaļskata spoguļu ietvari, radiatora režģis un durvju rokturi ar hromētu apdari 
• Kruīza kontrole ar regulējamu ātruma ierobežotāju 
• Manuālā klimata kontrole
• Kravas nodalījuma ieliktnis ar 12 V kontaktligzdu
• Sānu pakāpieni no plastmasas ar spīdīgiem metāla ielaidumiem

LIMITED

Aizved jebkur — nepārspējamā komfortā.

Virsbūves versijas un piedziņas varianti:
pagarinātā kabīne vai dubultā kabīne. Visu riteņu piedziņa.

Būtiskākais aprīkojums papildus XLT:
• 17 collu vieglmetāla diski
• CD audiosistēma ar Ford SYNC 2** un skārienekrānu (20,3 cm) 
• Ārējie atpakaļskata spoguļi ar iebūvētiem pagriezienu rādītājiem un papildu apgaismojumu 
• 8 virzienos elektriski regulējams autovadītāja sēdeklis (dubultās kabīnes versijā) ar muguras balstu 
• Klimata kontrole ar automātisku temperatūras vadību (dalītā automātiskā klimata kontrole) 
• Ādas apdare
• Parkošanās sensori aizmugurē
• Premium grīdas paklāji ar „Ranger“ logotipu
• Hromēts apaļas formas sporta stienis ar iebūvētu trešo bremžu lukturi uz kravas platformas
• Grīdas paklāji ar „Ranger“ logotipu

WILDTRAK

Izcila veiktspēja uz ceļiem un bezceļiem, grezns salons ar ādas/auduma apdari un izteiksmīgs sporta dizains.

Virsbūves versijas un piedziņas varianti: 
pagarinātā kabīne vai dubultā kabīne. Visu riteņu piedziņa.

Būtiskākais aprīkojums papildus Limited:
• 18 collu vieglmetāla diski
• Ford navigācijas sistēma ar Ford SYNC 2** un skārienekrānu (20,3 cm) 
• Atpakaļskata kamera 
• Melni griesti
• Sānu pakāpieni no plastmasas ar matētiem metāla ielaidumiem

1) Ford SYNC, savienojumā ar mobilo tālruni ar A2DP Bluetooth profilu, atbalsta mobilajā tālrunī saglabāto MP3 mūzikas failu atskaņošanu.
2) Daļēja ādas apdare ar oranžas krāsas sēdekļu ielaidumiem, oranžām šuvēm un melnas krāsas polsteriem ar ādas apdari.

*Ford SYNC 2 ir komunikācijas, informācijas un izklaides sistēmu jaunākā paaudze. Tā ir aprīkota ar 20,3 cm ekrānu un paplašinātu balss vadību radio, CD un klimata kontroles sistēmu. 

Pieejamās funkcijas ir atkarīgas no mobilā tālruņa veida. Ford SYNC portālā ir iespējams atrast visu nepieciešamo informāciju par savietojamību ar mobilajiem tālruņiem.

**Ford SYNC ar AppLink un Ford SYNC 2 ar skārienekrānu ir papildināta ar avārijas palīgsistēmu. Ja avārijas gadījumā tiek aktivizēts gaisa drošības spilvens vai deaktivizēts degvielas sūknis, Ford avārijas palīgsistēma, izmantojot caur Bluetooth pievienotu mobilo tālruni, veic zvanu glābšanas dienestiem. Glābšanas dienesti vietējā valodā tiek informēti par avāriju un precīzu transportlīdzekļa atrašanās vietu, kuras noteikšanai tiek izmantots transportlīdzekļa GPS modulis.

Piezīme. Bluetooth® zīmols un logotipi ir Bluetooth SIG, Inc. īpašums, un jebkāda to izmantošana uzņēmumā Ford Motor Company Limited notiek saskaņā ar licenci. Citi zīmoli un nosaukumi pieder to īpašniekiem.

Piezīme. Saskaņā ar ceļu satiksmes noteikumiem autovadītājam braukšanas laikā ir aizliegts izmantot mobilo tālruni bez brīvroku sistēmas.

Attēlos redzamais aprīkojums, atkarībā no apdares versijas, ir pieejams standartaprīkojumā, papildaprīkojumā par papildu maksu vai apdares komplektu sastāvā.

KRĀSAS

Izvēlieties savu krāsu.

Jaunajam Ford Ranger ir pieejamas desmit izteiksmīgas virsbūves krāsas.

Frozen White (nemetāliska krāsa)

Colorado Red (nemetāliska krāsa)

Panther Black (metāliska krāsa)

Moondust Silver (metāliska krāsa)

Oyster Silver (metāliska krāsa)

Performance Blue* (metāliska krāsa)

Pride Orange (metāliska krāsa)

Sea Grey (metāliska krāsa)

Ocean (metāliska krāsa)

Copper Red (metāliska krāsa)

DISKI

Jaunā Ford Ranger spēcīgo, sportisko izskatu papildina pieejamo disku izvēle.

16 collu tērauda diski

16 collu vieglmetāla diski

17 collu vieglmetāla diski

18 collu vieglmetāla diski