Limited edition automašīna, bezlimitēts prieks
jaunais ford ranger raptor special edition
Pārliecinošs un bezbailīgs uz ceļa
jaunais ford ranger raptor special edition
jaunais FORD RANGER RAPTOR SPECIAL EDITION
Ranger Raptor — izturīgākais, visefektīvākais Eiropas vislabāk pārdotā pikapa variants — tikko kļuva vēl iekārojamāks jaunā Ranger Raptor Special Edition modeļa veidā, kas aprīkots ar unikāliem dizaina uzlabojumiem gan iekšpusē, gan ārpusē.
kas to padara atšķirīgu?
iepazīsti RANGER RAPTOR SPECIAL EDITION
Filmēts kontrolētos apstākļos slēgtos filmu komplektos, izmantojot profesionālus kaskadieru vadītājus. Nemēģiniet no jauna izveidot vai atveidot parādītos trikus.

neaptverama braukšanas pieredze
Jaunais Ford Ranger Raptor Special Edition nodrošina visu Ranger Raptor izcilo veiktspēju. Jaunajam Ranger Raptor Special Edition ir pieejams trekns Performance Blue, Conquer Grey un Frozen White krāsojums, un tas pievieno unikālu Raptor Special Edition uzlīmju komplektu un ekskluzīvu matētu melnu akcentu ar sarkaniem akcentiem. Ranger Raptor Special Edition ir labākais pikaps.
lieliskais salons
Ranger Raptor Special Edition dubultās kabīnes interjerā ir nodrošināta vēl sportiskāka, īpaši pielāgota sajūta ar sarkanām šuvēm uz stūres, instrumentu paneļa un durvju kartēm. Standarta augstas kvalitātes ādas sēdekļi ir izstrādāti tā, lai tie būtu ērti un atbalstoši, braucot ar nelīdzenu reljefu vai gludu šoseju, tagad tiem ir ekskluzīvas sarkanas šuves un Raceway Grey instrumentu panelis.