Lielisks priekš visādiem laikapstākļiem
JAUNAIS FORD S-MAX ST-LINE HYBRID
Uzlādē, esot brivā dabā
JAUNAIS FORD S-MAX ST-LINE HYBRID
JAUNAIS Ford S-MAX ST-Line Hybrid
FORD S-MAX ST-LINE
Nenovērtēts skaistums
FORD S-MAX ST-LINE
Radīts garām nedēļas nogalēm
FORD S-MAX ST-LINE
Iesāc savu dienu pareizi
FORD S-MAX + REMOTE START
Radīts dzīves piedzīvojumiem
Ford S-MAX ir radīts aizraujošai atpūtai brīvā dabā. Tā kā katrs piedzīvojums ir jautrāks, kad to dalāties, šajā elegantajā sporta aktivitāšu transportlīdzeklī (SAV) ir daudz vietas cilvēkiem un viņu lietām. Piecu vai septiņu sēdvietu konfigurācija, līdz pat trim ISOFIX punktiem bērnu sēdeklīšiem un elastīga sēdvietu sistēma nozīmē izmitināšanu ikvienam un visam, kas viņiem ir līdzi — no koferiem līdz sērfošanas dēļiem.

S-MAX tagad piedāvā arī jaunu dzinēja opciju: 2,5 litru benzīna hibrīddzinēju. Līdzās samazinātajai CO2 emisijai tas nodrošina izcilu jaudu, griezes momentu un vilkšanas spēju. Nav nepieciešama uzlāde no spraudņa, un akumulators ir paslēpts zem grīdas, tāpēc nav nekādu kompromisu par kravas vietu. Katra šīs automašīnas centimetrs ir paredzēts tiem, kam ir piedzīvojumu gars.

Motors
Ford S-MAX ir pieejams kā pašizlādes hibrīds, kas panāk lielāku efektivitāti, vienlaikus nodrošinot iespaidīgu jaudu, griezes momentu un samazinātu CO2 izmešu daudzumu.
Hibrīds
Pašuzlāde, ar hibrīda akumulatoru, kas nodrošina tikai elektrisko strāvu ar mazāku ātrumu.

CO2 emisijas: 147-148 G/KM

Uzlādes veids: REĢENERATĪVĀ PLAUŠANA

Transmisija(-as): CVT Auto

Degvielas patēriņš: 6,4-6,5 (l/100km)

Spēcīgs, efektīvs un tagad arī elektrisks
S-MAX tagad ir pieejams ar jaunu FHEV (Fully Hybrid Electric Vehicle) spēka piedziņu. Šī 2,5 litru benzīna dzinēja hibrīdsistēma nodrošina 190 ZS jaudu un 200 Nm griezes momentu — izcili rādītāji hibrīdam. Tā vienlīdz iespaidīgā vilkšanas jauda līdz 1750 kg ļauj ceļojumā paņemt līdzi jebko, sākot no ūdens motocikla līdz nelielai karavānai. Kā jau Jūs gaidījāt, dzinējs arī taupa degvielu un samazina degvielas izmešus. Nav nepieciešama uzlāde no spraudņa, un akumulators ir ievietots zem bagāžnieka grīdas, lai Jūs nezaudētu vietu bagāžai.
Parkošanās tagad vēl vienkāršāka
Aktīvā parkošanās palīgsistēma var vadīt jūs stāvvietās tikai par 20% ilgāk nekā jūsu transportlīdzeklis. Vienkārši nospiediet pogu, un šīs novatoriskās sistēmas sensori, braucot garām, atrod piemērotu vietu. Pēc tam tas automātiski virza jūs iekšā, kamēr jums tikai jāspiež akselerators, pārnesumi un bremzes (sekojot ekrānā redzamajām instrukcijām un skaņas signāliem).
Pārliecība mainīgos apstākļos
Inteliģentā AWD sistēma var noteikt, cik liela saķere, līdzsvars pagriezienos un atsaucība ir nepieciešama slapjos, sausos vai ledus apstākļos un mainīgā reljefā. Tehnoloģija spēj nosūtīt piedziņu uz priekšējo vai aizmugurējo asi atkarībā no prasībām. Šī sistēma “griezes moments pēc pieprasījuma” nodrošina izcilu vadāmību un uzlabotu efektivitāti.
Sēdekļi, kas piedāvā papildus atbalstu... un var Jums sniegt masāžu
Vairāku kontūru sēdekļi ir pieejami vadītājam un priekšējam pasažierim, un dizains padara tos pilnībā regulējamus. Rezultātā tie var sniegt papildu atbalstu, kur tas ir nepieciešams, un pat piedāvāt masāžu, palīdzot Jums saglabāt svaigumu garos ceļojumos.

Papildus spēks ārkārtas bremzēšanai
Avārijas bremzēšanas asistents palīdz jūsu automašīnai sasniegt maksimālu bremzēšanas efektivitāti avārijas situācijā. To automātiski kontrolē elektroniskā stabilitātes kontroles sistēma, kas nosaka, cik lielu spiedienu Jūs pats esat piespiedis uz bremzēm, un, ja nepieciešams, to automātiski palielina.