Servisa papildus pakalpojumi

Mēs nevaram Jums nodrošināt vairāk stundas nekā ir diennaktī, toties mēs varam palīdzēt Jums plānot sava auto remontu vai apkopi tieši tā, lai Jums ir vairāk brīvu un patīkamu mirkļu, esot pie sava auto stūres!

Plašāka informācija zvanot pa tālruni +371 67303020 vai rakstot e-pastu ford@inchcape.lv

FORD 24 STUNDU PALĪDZĪBA UZ CEĻA

PAMATA GARANTIJAS PERIODĀ 

Ford automobiļiem pamata garantijas periodā tiek nodrošināta 24 stundu diennakts autopalīdzība. Pamata garantijas periods ir 2 gadi bez nobraukuma ierobežojuma. Palīdzība tiek nodrošināta tām automašīnām, kuru pilna masa nepārsniedz 3.5t un sēdvietu skaits nepārsniedz 9. Kā arī pie nosacījuma, ka automašīnas pārdevējs ir SIA Inchcape Motors Latvia.

 

ES valstis, kurās Ford palīdzība darbojas: Latvija, Lietuva, Igaunija, Austrija, Beļģija, Bulgārija, Čehija, Dānija, Francija, Grieķija, Īrija, Itālija (iesk.Sicīliju, Sardīniju, San Mariono, Vatikānu), Kipra, Lielbritānija, Luksemburga, Malta, Nīderlande, Polija, Portugāle, Rumānija, Slovākija, Slovēnija, Somija, Spānija, Ungārija, Vācija, Zviedrija.

Citas valstis, kur Ford palīdzība darbojas: Andora, Bosnija un Hercegovina, Gibraltārs, Horvātija, Islande, Krievija (Eiropas daļa), Lihtenšteina, Madeira, Monako, Norvēģija, Serbija un Melnkalne, Šveice, Turcija (Eiropas un Āzijas daļa), Ukraina, Azoru salas, Baleāru salas, Kanāriju salas.

Diennakts izsaukumu var pieteikt pa tālruni 80003673 (8000FORD), atrodoties Latvijas teritorijā un pa tālruni +371 67819708, atrodoties  ārpus Latvijas teritorijas.

Auto palīdzība ieradīsies pie Jums 45 minūšu laikā pilsētas robežās un divu stundu laikā ārpus pilsētas, atkarībā no satiksmes intensitātes, ceļu stāvokļa, laika apstākļiem, veicamās distances u.c. 

Auto palīdzībā ietilpst tehniskā palīdzība uz ceļa un/vai bojātās automašīnas transportēšana līdz Ford autorizētam servisam.

 

“FORD ASSISTANCE 12” PALĪDZĪBA UZ CEĻA

PĒC PAMATA GARANTIJAS PERIODA 

Ja Jūsu Ford automobilim ir divi un vairāk gadi, veicot tehnisko apkopi Ford autorizētā servisā, jūs varat iegādāties papildus palīdzību uz ceļa “Ford Assistance 12” uz vienu gadu vai līdz nākamajai apkopei, atkarībā no tā, kas iestājas pirmais. Tas Jums izmaksās tikai 25 EUR*

 

Kas ir “Ford Assistance 12” palīdzība uz ceļa?

Ford Assistance 12” palīdzību uz ceļa var iegādāties Ford īpašnieki, kuri veic sava Ford automobiļa tehniskās apkopes autorizētos Ford servisos visas Latvijas teritorijā, un kuru īpašumā esošais Ford nav pārsniedzis 20 gadu vecumu.

“Ford Assistance 12” palīdzība uz ceļa piedāvā vairākas priekšrocības un palīdzību ātri un vienkārši:

  • Mobilitātes atjaunošanu notikuma vietā
  • Automobiļa transportēšanu līdz tuvākajam Ford pilnvarotajam servisa centram
  • Brauciena turpināšanu ar maiņas automobili, vilcienu vai ar lidmašīnu
  • Pārnakšņošanu viesnīcā
  • Daudz citu iespēju, par kurām varat uzzināt  “Ford Assistance 12” palīdzības noteikumos.

SERVISA MAIŅAS AUTO UN NOMAS AUTO

Vai Jūsu automobilim nepieciešams remonts? Tas nav iemesls, lai atceltu Jūsu braucienu. Ford autocentrs nodrošinās Jums maiņas automobili, kamēr Jūsu auto atradīsies Ford servisā un ar to nodarbosies Ford servisa speciālisti.

Nomas automašīnas cenas:

Līdz 4 stundām – 14 EUR
Vairāk par 4 stundām servisa darba laika ietvaros (no pl.8:00 līdz pl.20:00) – 21,50 EUR
Diennakts – 36 EUR

Automašīnu skaits ir ierobežots. Ja vēlaties izmantot servisa maiņas automašīnu kamēr Jūsu automašīna ir servisā vai nomāt automašīnu, lūdzam jau laikus informēt par to, zvanot pa tālruni 67303000 vai rakstot e-pastu ford@inchcape.lv  

Cenas norādītas ar PVN