Servisa papildus pakalpojumi

Mēs nevaram Jums nodrošināt vairāk stundas nekā ir diennaktī, toties mēs varam palīdzēt Jums plānot sava auto remontu vai apkopi tieši tā, lai Jums ir vairāk brīvu un patīkamu mirkļu, esot pie sava auto stūres!

Plašāka informācija zvanot pa tālruni +371 67303020 vai rakstot e-pastu ford@inchcape.lv

TRANSFER SERVISS 

LAIKS IR TAS, KURU IEGĀDĀTIES NEVARAM, BET KAS VIENMĒR TRŪKST!

Mēs nevaram Jums nodrošināt vairāk stundas nekā ir diennaktī, toties mēs varam palīdzēt Jums plānot sava auto remontu vai apkopi tieši tā, lai Jums ir vairāk brīvu un patīkamu mirkļu, esot pie sava auto stūres!

Ford Transfer serviss ceļojuma laikā ir Jūsu rīcībā! Kamēr Jūs ceļojiet, mēs strādājam Jūsu labā, lai atgriežoties Jūs varētu saņemt saremontētu un sakoptu auto un turpinātu baudīt braucienu.

Lai izmantotu Ford Transfer servisu ceļojuma laikā Jums nepieciešams tikai pieteikt savu auto apkopei vai remontam*, piezvanot pa tālruni 67303020 vai apmeklējot www.ford.lv.

Ford Transfer serviss ceļojuma laikā sniedz sekojošas priekšrocības:

 • Lietderīgu sava laika plānošanu;
 • Bezmaksas taksometra pakalpojumus ceļa posmiem Ford serviss Skanstes iela 4a – Lidosta „Rīga” – Ford serviss Skanstes iela 4a;
 • Bezmaksas autostāvvietu Jūsu prombūtnes laikā;
 • Bezmaksas auto bremžu un ritošās daļas pārbaudi;
 • Bezmaksas virsbūves noskalošanu;
 • Profesionālu apkalpošanu, atbilstoši ražotāja standartiem;
 • Iespēju nodot un saņemt automobili arī ārpus servisa darba laika, iepriekš par to vienojoties.

Ford Transfer serviss ceļojuma laikā pieejams arī visiem Ford auto Inchcape privilēģiju karšu īpašniekiem bez nobraukuma un ražošanas gada ierobežojumiem.

* Auto remonta vai apkopes rēķina summai jābūt vismaz 71 EUR

PIETEIKTIES FORD TRANSFER SERVISAM CEĻOJUMA LAIKĀ

Pieteikšanās procedūra Ford Transfer servisam ceļojuma laikā ir identiska parastai pieteikšanās procedūrai. To variet izdarīt piezvanot uz servisu pa tālruni 670303020 servisa darba laikā vai jebkurā laikā, ja izmantojat on-line pieteikumu mājas lapā.

Piesakoties servisam telefoniski, lūdzam Jūs informēt pieņēmēju par savu vēlmi izmantot pakalpojumu. 

Rīt jādodas prom? Izmantojiet Ford Transfer servisu ceļojuma laikā tūlīt!

PAKALPOJUMA MAKSAS NOSACĪJUMI

 • uzreiz pēc pakalpojuma pieteikšanas un automašīnas nodošanas servisa pieņēmējam, saskaņā ar izrakstīto rēķinu, samaksa skaidrā naudā jāveic autoservisa kasē vai
 • ar pārskaitījumu, ja tiek noslēgts attiecīgs līgums.
 

Gadījumā ja rēķinu par pasūtītajiem darbiem nevar noteikt un aprēķināt uzreiz, servisa pieņēmējs izsniedz avansa rēķinu. Avansa rēķina starpību klientam atskaita atpakaļ, ja servisa darbu izmaksas ir mazākas (klientam nepieciešams saglabāt visus čekus, lai noformētu naudas atgriešanu). 

Piemaksas nepieciešamības gadījumā klientam tā jāveic automašīnas saņemšanas brīdī vai pārskaitot naudu pirms ierašanās servisā. 

SIA „Inchcape Motors Latvia” patur tiesības neizdot klientam automašīnu, ja klients atsakās veikt apmaksu par izpildītajiem servisa darbiem, kuri iepriekš tika apstiprināti un veikti.

 

Inchcape Motors Latvia patur tiesības jebkurā laikā mainīt pakalpojuma nosacījumus iepriekš par to nebrīdinot. 

FORD 24 STUNDU PALĪDZĪBA UZ CEĻA

PAMATA GARANTIJAS PERIODĀ 

Ford automobiļiem pamata garantijas periodā tiek nodrošināta 24 stundu diennakts autopalīdzība. Pamata garantijas periods ir 2 gadi bez nobraukuma ierobežojuma. Palīdzība tiek nodrošināta tām automašīnām, kuru pilna masa nepārsniedz 3.5t un sēdvietu skaits nepārsniedz 9. Kā arī pie nosacījuma, ka automašīnas pārdevējs ir SIA Inchcape Motors Latvia.

 

ES valstis, kurās Ford palīdzība darbojas: Latvija, Lietuva, Igaunija, Austrija, Beļģija, Bulgārija, Čehija, Dānija, Francija, Grieķija, Īrija, Itālija (iesk.Sicīliju, Sardīniju, San Mariono, Vatikānu), Kipra, Lielbritānija, Luksemburga, Malta, Nīderlande, Polija, Portugāle, Rumānija, Slovākija, Slovēnija, Somija, Spānija, Ungārija, Vācija, Zviedrija.

Citas valstis, kur Ford palīdzība darbojas: Andora, Bosnija un Hercegovina, Gibraltārs, Horvātija, Islande, Krievija (Eiropas daļa), Lihtenšteina, Madeira, Monako, Norvēģija, Serbija un Melnkalne, Šveice, Turcija (Eiropas un Āzijas daļa), Ukraina, Azoru salas, Baleāru salas, Kanāriju salas.

Diennakts izsaukumu var pieteikt pa tālruni 80003673 (8000FORD), atrodoties Latvijas teritorijā un pa tālruni +371 67819708, atrodoties  ārpus Latvijas teritorijas.

Auto palīdzība ieradīsies pie Jums 45 minūšu laikā pilsētas robežās un divu stundu laikā ārpus pilsētas, atkarībā no satiksmes intensitātes, ceļu stāvokļa, laika apstākļiem, veicamās distances u.c. 

Auto palīdzībā ietilpst tehniskā palīdzība uz ceļa un/vai bojātās automašīnas transportēšana līdz Ford autorizētam servisam.

 

“FORD ASSISTANCE 12” PALĪDZĪBA UZ CEĻA

PĒC PAMATA GARANTIJAS PERIODA 

Ja Jūsu Ford automobilim ir divi un vairāk gadi, veicot tehnisko apkopi Ford autorizētā servisā, jūs varat iegādāties papildus palīdzību uz ceļa “Ford Assistance 12” uz vienu gadu vai līdz nākamajai apkopei, atkarībā no tā, kas iestājas pirmais. Tas Jums izmaksās tikai 25 EUR*

 

Kas ir “Ford Assistance 12” palīdzība uz ceļa?

Ford Assistance 12” palīdzību uz ceļa var iegādāties Ford īpašnieki, kuri veic sava Ford automobiļa tehniskās apkopes autorizētos Ford servisos visas Latvijas teritorijā, un kuru īpašumā esošais Ford nav pārsniedzis 20 gadu vecumu.

“Ford Assistance 12” palīdzība uz ceļa piedāvā vairākas priekšrocības un palīdzību ātri un vienkārši:

 • Mobilitātes atjaunošanu notikuma vietā
 • Automobiļa transportēšanu līdz tuvākajam Ford pilnvarotajam servisa centram
 • Brauciena turpināšanu ar maiņas automobili, vilcienu vai ar lidmašīnu
 • Pārnakšņošanu viesnīcā
 • Daudz citu iespēju, par kurām varat uzzināt  “Ford Assistance 12” palīdzības noteikumos.

SERVISA MAIŅAS AUTO UN NOMAS AUTO

Vai Jūsu automobilim nepieciešams remonts? Tas nav iemesls, lai atceltu Jūsu braucienu. Ford autocentrs nodrošinās Jums maiņas automobili, kamēr Jūsu auto atradīsies Ford servisā un ar to nodarbosies Ford servisa speciālisti.

Nomas automašīnas cenas:

Līdz 4 stundām – 14 EUR
Vairāk par 4 stundām servisa darba laika ietvaros (no pl.8:00 līdz pl.20:00) – 21,50 EUR
Diennakts – 36 EUR

Automašīnu skaits ir ierobežots. Ja vēlaties izmantot servisa maiņas automašīnu kamēr Jūsu automašīna ir servisā vai nomāt automašīnu, lūdzam jau laikus informēt par to, zvanot pa tālruni 67303000 vai rakstot e-pastu ford@inchcape.lv  

Cenas norādītas ar PVN