Transit Custom Sport
4,3 km³
MAKSIMĀLĀ ietilpība
1163 kg
MAKSIMĀLĀ KRAVNESĪBA
1944 mm
MAKSIMĀLĀ KRAVAS TELPA

FORD TRANSIT CUSTOM DOUBLE CAB-IN-VAN

Spēcīgs, gaisīgs, daudzpusīgs. Dubultā kabīne Ford Transit Custom apvieno vieglo automašīnu komfortu, leģendāro Transit izturību, un tai nav problēmu vienlaikus transportēt visu brigādi ar saviem instrumentiem uz darba zonu.

Priekšā ir divi vai trīs sēdekļi un aizmugurē trīs papildu sēdekļi. Salonu no kravas zonas aizmugurē atdala fiksēta aizmugurējā siena. Transit Custom DCiV ir pieejams ar divām riteņu bāzēm, pārvadā kravu, kas līdzvērtīga 4,4 kubikmetriem (L2 garāka versija), kas atbilst divām standarta izmēra paletēm.

SALĪDZINIET, KURŠ IEDERĀS JUMS?

DCiV Trend
 • Pilnas disku uzlikas 
 • Stūre ar Sensico® ādas apdari
 • Priekšējais un aizmugures attāluma sensors automašīnas novietošanai stāvvietā
 • Logu slotiņas ar lietus sensoru
DCiV Titanium
 • 16 5 x 2 spieķu Sparkle Silver krāsas vieglmetāla diski
 • Apsildāmi priekšējie sēdekļi
 • Kravas nodalījuma aizsardzības komplekts
 • Apsildāms Quickclear vējstikls 
DCiV Sport
 • Sporta virsbūves komplekts
 • Riepu spiediena uzraudzības sistēma
 • Daļēja ādas apdare
 • Automātiski priekšējie lukturi

galvenās iezīmes

FORDPASS CONNECT Ir atslega uz vēl savienotāku pasauli
Jaunais Transit Custom Double Cab-in-Van tagad ir pieejams ar FordPass Connect modemu. Sistēma nodrošina virkni nenovērtējamu priekšrocību, tostarp 4G WiFi līdz pat desmit ierīcēm, Apvienojot lietotni FordPass savā tālrunī, varēsiet pārbaudīt, vai durvis ir aizslēgtas, un pēc tam tās attālināti aizslēgt vai atslēgt. Jūs pat varat redzēt sava furgona atrašanās vietu kartē — tāpēc Jums nav jāuztraucas par to, ka, atrodoties nepazīstamās vietās.
SYNC 3 sistēma
Ford SYNC 3 ir uzlabota sistēma, kas ļauj Jums uzturēt savienojumu un vadīt tālruni, mūziku un navigācijas sistēmu savā Transit Custom Double Cab. Intuitīvai navigācijai izvēlieties vai nu balss komandas, vai 12.3 cm krāsu skārienekrānu. Tiešraides satiksme var palīdzēt izvairīties no sastrēgumiem. Jūs pat varat izsaukt vietējo restorānu sarakstu, vienkārši sakot "Es esmu izsalcis". 
birojs uz četriem riteņiem
Divvietīgais pasažiera sēdeklis priekšā ir pieejams ar atveramu sēdekli un salokāmu galdu. Uzglabāšanas nodalījumos zem sēdekļiem var ievietot klēpjdatoru, kā arī dokumentus un citus noderīgus biroja piederumus. Saliekamais galds ir ērts, lai Jūs varētu strādāt ar klēpjdatoru, un blakus tam ir divi glāžu turētāji.
Viss pa rokai
Virs stūres un paneļa ir nodalījums ar daudzām noderīgām iekārtām. Tajā ir 12 elektriskie savienotāji, AUX ieeja un USB ports, kas visi ir viegli pieejami no vadītāja sēdekļa. Papildus tam visam varat izvēlēties arī 230 V elektrisko kontaktligzdu.
ĪPAŠI JAUDĪGA VIRSBŪVE
Sakausējumi ar ārkārtīgi augstu cietību veido 40% no Ford Transit Custom korpusa. Sakarā ar to transportlīdzeklis ir ārkārtīgi viegls, bet joprojām triecienizturīgs korpuss. Vairāk nekā 4500 datorsimulācijas un 30 pilna transportlīdzekļa avārijas testi garantē optimālu drošību.
iepazīsti TRANSIT CUSTOM DOUBLE CAB-IN-VAN