DODAMIES UZ DARBU!
FORD TRANSIT CUSTOM KOMBI
9
MAKSIMĀLAIS SĒDVIETU SKAITS
130 ZS
MAKSIMĀLĀ JAUDA
5340 mm
MAKS. KOPĒJAIS GARUMS

jaunais FORD TRANSIT CUSTOM KOMBI

Neatkarīgi no tā, vai Jūs transportējat darbinieku komandu uz darba vietu vai skolas sporta komandu uz savu lielo spēli, Ford Transit Custom Kombi ērti uzņem līdz astoņiem pasažieriem, kā arī kravu, padarot Jūsu darbu vieglāku.

Transit Custom Kombi ir pieejams dažādās jumta un riteņu bāzes kombinācijās. Pateicoties otrās un trešās rindas elastīgajiem sēdekļiem, Jūs varat pārvadāt līdz 8 pasažieriem vai viegli pārveidot aizmugurējo kravas telpu atbilstoši Jūsu īpašajām biznesa vajadzībām

SALĪDZINIET, KURŠ IEDERĀS JUMS?

KOMBI Trend
  • Pilnas disku uzlikas 
  • Stūre ar Sensico® ādas apdari
  • Priekšējais un aizmugures attāluma sensors automašīnas novietošanai stāvvietā
  • Logu slotiņas ar lietus sensoru


Kombi Trail
  • 16 collu 10 spieķu vieglmetāla diski Ebony krāsā
  • Unikāls FORD priekšējais režģis
  • Elektroniski noregulējami, apsildāmi un nolokāmi ārējie spoguļi
  • Ādas sēdekļu apdare


galvenās iezīmes

PILNĪBĀ REGULĒJAMI AIZMUGURĒJIE SĒDEKĻI
Transit Custom Kombi ir aprīkots ar priekšējo sēdekļu dizainu ar pārskatītu sēdekļu ģeometriju, biezākiem dzijas audumiem un smalkākām, bet izturīgākām apdarēm, kas nodrošina lielāku atbalstu, papildu komfortu un relaksējošākus braucienus. 
GEOFENCING Tehnoloģija
Transit Custom Plug-in Hybrid, ģeozonu tehnoloģija ir izstrādāta, lai palīdzētu uzlabot vietējo gaisa kvalitāti. Transit Custom Van var noteikt, kad tas iebrauc sastrēgumu zonā vai zemu izmešu zonā, un pēc tam automātiski pārslēgties uz tikai elektrisko braukšanas režīmu. Lietotāji var arī izveidot pielāgotas “zaļās zonas”, lai samazinātu emisijas pie skolām, pilsētās un noliktavās.
FORD ECOBLUE Dīzeļdzinējs
Transit Custom Kombi ar uzlaboto jaudu un griezes momentu nodrošina Ford EcoBlue 2,0 litru dzinējs. Tas atbilst Euro Stage 6.2 emisiju tiesību aktiem, šo progresīvo spēka agregātu priekšrocības pastiprina virkne viedu, ekonomisku tehnoloģiju.
UZZINIET, KAS TO PADARA ĪPAŠU