Pēdējā iespēja iegādāties Jūsu iemīļoto pilsētas krosoveru "Ford Kuga"

  • Bagātīgas komplektācijas automobiļi par īpaši pievilcīgām cenām
  • Plaša izvēle – esam Jums sagatavojuši pat 6 automobiļus
  • Jūsu ērtībai piegāde vien dažu dienu laik
  • Atlaides līdz pat 6 828 EUR!

Vairāk par īpašo piedāvājumu uzziniet ŠEIT

Visi īpašie FORD piedāvājumi

TEHNOLOĢIJA, KAS VEIDOTA AR MĒRĶI

No intuitīvas balss vadības ar SYNC 3 līdz ērtai elektroniskajai stāvbremzei. No viedas sistēmas, kas bremzē jūsu vietā, līdz pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņām pārnesumu maiņai ar pirkstu galiem. Kuga ir aprīkots ar daudz jaunām un uzlabotām sistēmām. Un tās visas ir paredzētas, lai padarītu katru braucienu drošāku, efektīvāku un patīkamāku.

VIEDĀKA VISU RITEŅU PIEDZIŅAS SISTĒMA

Inteliģentā visu riteņu piedziņas sistēma nepārtraukti uzrauga braukšanas apstākļus. Tādā veidā tā nosaka, cik daudz saķeres, spēka, līdzsvara un atsaucības ir nepieciešams, un pielāgojas pati. Ja un kad nepieciešams un neatkarīgi no tā, vai ārā ir slapjš, sauss vai piesalis, sistēma nosūta papildu jaudu uz priekšējo vai aizmugurējo asi, nepārtraukti nodrošinot izcilu vadāmību. Kad automobilis brauc ar nelielu ātrumu, sistēma uzlabo vilkmi. Piemēram, ja priekšējie riteņi ir uz ledus, bet aizmugurējie nav, papildu griezes moments tiek novirzīts uz aizmuguri, kur tas ir nepieciešams. Tā kā sistēma aktivizējas tikai nepieciešamības gadījumā, tā ļauj ietaupīt degvielu normālos braukšanas apstākļos.

KAMERA, KAS VIENMĒR SKATĀS UZ PRIEKŠU

Neliela, uz priekšu vērstā kamera, kas atrodas aiz salona atpakaļskata spoguļa, nodrošina skatu uz ceļu un transporta līdzekļa priekšā. Tādējādi sistēma atpazīst ceļa zīmes, līniju apzīmējumus un citu transporta līdzekļu apgaismojumu. Priekšējā kameras sistēma (Forward Camera System) atbalsta šādas tehnoloģijas: Joslas saglabāšanas palīgsistēmu (Lane Keeping Aid), vadītāja modrības kontroles sistēmu (Driver Alert), automātiskās tālās gaismas (Auto High Beam) un ceļa zīmju atpazīšanas sistēmu (Traffic Sign Recognition).

IERAUGA CEĻA ZĪMES, KURAS JŪS VARĒTU PALAIST GARĀM

Vai ceļa zīmes atrastos ceļa malā vai virs ceļa, vai tās būtu pastāvīgas vai pagaidu, ceļa zīmju atpazīšanas sistēma tās pazīst. Instrumentu panelī tiek attēlota attiecīgā ātruma ikona vai apdzīšanas aizlieguma zīme, kas nomainās ik reizi, kad spēkā ir jauns ierobežojums.

VADĪTĀJA MODRĪBAS KONTROLES (DRIVER ALERT) SISTĒMA BRĪDINA, TIKLĪDZ KONSTATĒ, KA ESAT NOGURIS

Vadītāja modrības kontroles sistēma (Driver Alert) pastāvīgi uzrauga jūsu vadīšanas manieri un ir paredzēta, lai konstatētu tajā jebkādas izmaiņas, ko varētu būt izraisījis nogurums. Ja sistēma konstatē, ka kļūstat mazāk modrs, ekrānā tiek attēlota brīdinājuma ikona, iesakot jums atpūsties.

AUTOMĀTISKAS TĀLĀS GAISMAS. UZLABO JUMS REDZAMĪBU, NEAPŽILBINOT CITUS

Noderīgs palīgs braukšanai naktī. Automātiskā tālo gaismu sistēma (Auto High Beam) uz laiku aptumšo tālās gaismas, tiklīdz konstatē satiksmi pretējā virzienā vai priekšā braucošus transporta līdzekļus, tādējādi neļaujot jums apžilbināt citus autovadītājus. Pēc tam atkal automātiski tiek ieslēgts tālais apgaismojums, nodrošinot jums maksimālu redzamību. Automātiskā tālo gaismu sistēma (Auto High Beam) pieejama kā papildaprīkojums kopā ar joslas saglabāšanas palīgsistēmu (Lane Keeping Aid/Alert).

PRIEKŠĒJIE LUKTURI, KAS UZLABO REDZAMĪBU AIZ LĪKUMIEM

Adaptīvā apgaismojuma sistēma ar Ford Dynamic Bi-Xenon priekšējiem lukturiem nodrošina precīzu un intensīvi spilgtu gaismas staru, kas tiek automātiski noregulēts, lai atbilstu dažādiem ceļa un braukšanas apstākļiem. Sistēmā iekļautas arī dienas braukšanas gaismas. Turklāt neapžilbinošas tālās gaismas noregulējas automātiski, lai neapžilbinātu citu transporta līdzekļu vadītājus. Apgaismojot ceļu, šie jaunie priekšējie lukturi uzlabo redzamību, iebraucot līkumos.

VIEGLĀK BRAUKT ATPAKAĻGAITĀ

Stabi, soliņi, nelielas sienas… Tas, kas atrodas aiz automobiļa, ar atpakaļskata kameras palīdzību tiek attēlots uz viduskonsolē iebūvētā ekrāna. Sistēma automātiski ieslēdzas, tiklīdz jūs ieslēdzat atpakaļgaitas pārnesumu. Izmantojot virtuālas robežlīnijas, sistēma var palīdzēt novietot auto ierobežotā platībā

INTEGRĒTA NAVIGĀCIJAS SISTĒMA PĀRLIECINĀS, KA SASNIEDZAT GALAMĒRĶI

Ford Kuga SYNC 3 sistēmā ar balss vadību ir pilnībā integrēta satelītnavigācijas sistēma ar DAB audio. Tā reaģē uz reālo braukšanas ātrumu un apstākļiem, lai sniegtu precīzāku informāciju par ierašanās laiku galamērķī un informāciju par braucienu

SENSORI, KAS NODROŠINA PARKOŠANOS BEZ STRESA

Parkošanās attāluma sensori palīdz jums noteikt attālumu starp jūsu transportlīdzekli un šķēršļiem gan priekšā, gan aizmugurē. Kad sensori konstatē kādu priekšmetu, ieslēdzas skaņas brīdinājuma signāls, kas, attiecīgajam priekšmetam pietuvojoties, pastiprinās.

SPOGUĻI, KAS SAREDZ TO, KO NEREDZAT JŪS

Aklās zonas informācijas sistēma (BLIS) var jums palīdzēt pārkārtoties blakus joslā. Jo RADAR sensori skenē aklās zonas abās jūsu Ford pusēs. Ja tie konstatē blakus transporta līdzekli, attiecīgajā ārējā atpakaļskata spoguļa korpusā iedegas skaidri saskatāma oranža brīdinājuma gaismiņa. BLIS ietver arī pilnīgi jaunu tehnoloģiju Perpendikulārās satiksmes brīdinājuma sistēma (Cross Traffic Alert).

PALĪDZĪBA IZBRAUKŠANAI NO STĀVVIETAS

Aizmugurējo sānu zonu uzraudzības sistēma ir jauna tehnoloģija, kas ļauj būt pārliecinātam un novērš uztraukumu, braucot ārā no stāvvietas atpakaļgaitā. Tā uztver pretim braucošus transportlīdzekļus un, ja kaut kas tuvojas, izdod skaņas signālu un aktivizē lampiņu attiecīgās puses atpakaļskata spogulī (papildaprīkojums).

PAPILDU KONTROLE, UZSĀKOT BRAUKŠANU PRET KALNU

Palīgmehānisms braukšanas uzsākšanai kalnā uz brīdi neļauj ripot atmuguriski, kad uzsākat braukšanu pret kalnu. Sistēma darbojas, papildus 2,5 sekundes saglabājot spiedienu uz bremžu sistēmu, nodrošinot jums papildu laiku un kontroli, kamēr pārvietojam kāju no bremžu uz gāzes pedāli.

VEIKTSPĒJA, KO IZBAUDĪSIET, EFEKTIVITĀTE, KO NOVĒRTĒSIET

Pārliecinoša veiktspēja un tūlītēja reakcija, kas saskaņota ar izciliem degvielas ekonomijas rādītājiem un zemu izmešu daudzumu: jaunais Kuga to visu sniedz vienā precīzi izstrādātā pakā. 

JAUDA APVIENOJUMĀ AR IZTURĪBU

Ford Kuga klāstam ir pievienots jauns 1,5 litru TDCi, dīzeļdzinējs ar 120 ZS jaudu, kas ļauj ietaupīt degvielu un samazināt izmešu daudzumu. Citu inovatīvu tehnoloģiju vidū ir tiešā degvielas iesmidzināšana, turbokompresors un dubulta vārstu pacēluma laika regulēšanas sistēma. Tās visas kopā padara dzinēju atsaucīgu, plūstošu un ātru, kas padara automobiļa vadīšanu ārkārtīgi patīkamu.

VIRKNE DĪZEĻMOTORU IZVĒLES IESPĒJU

Dodat priekšroku dīzeļmotoram? Izvēlieties starp 1,5L TDCi un 2,0L TDCi. Abi šie dzinēji izgatavoti pēc jaunākās motoru būves tehnoloģijas, lai paaugstinātu jaudu un griezes momentu un uzlabotu degvielas ekonomiju, vienlaikus samazinot izmešu daudzumu. 1,5L TDCi nodrošina 120 ZS jaudu, savukārt 2,0L TDCi motors pieejams ar 150 ZS vai vēl jaudīgākā versijā – ar 180 ZS.

DZINĒJI, KAS ATBILST STINGRI NOTEIKTIEM STANDARTIEM

Lai kādu dzinēju izvēlēsieties savam Kuga automobilim, tas būs atbilstošs Euro 6 emisijas standartiem. Attiecībā uz benzīna dzinējiem Euro 6 standarti nozīmē, ka dzinējs nedrīkst radīt vairāk kā: 1,0
 g/km oglekļa monoksīda, 0,10 g/km ogļūdeņraža, 0,06 g/km slāpekļa oksīdus un 0,005 g/km atmosfēras cietās daļiņas.*

*Attiecas tikai uz dzinējiem ar tiešās iesmidzināšanas sistēmu.

ĀTRA MANUĀLĀ ĀTRUMU PĀRSLĒGŠANA

6-pakāpju manuālajai pārnesumkārbai ir augsta griezes momenta kapacitāte, un tā nodrošina laidenu, ātru un precīzu pārnesumu pārslēgšanu. Lai palīdzētu optimizēt degvielas patēriņu, par piemērotu ātrumu pārslēgšanas brīdi jūs instrumentu panelī informē attiecīga ikona.

FORD POWERSHIFT PĀRNESUMKĀRBA. ĀTRS UN EKONOMISKS

Apvienojot automātiskās pārslēgšanas ērtumu un manuālo vadību, šī uzlabotā 6-pakāpju pārnesumkārba jau iepriekš izvēlas nākamo pārnesumu, lai pārslēgšanas laikā nezustu jauda. Rezultāts: PowerShift pārnesumkārba darbojas ātri kā zibens, turklāt ātrumu pārslēgšana bez pārtraukuma nodrošina laidenāku braukšanu.

NO SACĪKŠU TRASES AIZGŪTA PĀRNESUMU PĀRSLĒGŠANA AR PĀRSLĒGŠANAS LĀPSTIŅĀM

No sacīkšu automobiļiem aizgūtā tehnoloģija ļauj pārslēgt pārnesumus ātri un gludi. Pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas ir iekļautas standartaprīkojumā ar abām Kuga automātiskajām transmisijām, lai jūs varētu manuāli pārslēgt pārnesumus un vairāk izbaudīt braucienu. Tā kā pārnesumu pārslēgi ir pie stūres, pārnesumus daudz efektīvāk iespējams pārslēgt arī līkumos.

IZGATAVOTS JŪSU KOMFORTAM. IZSTRĀDĀTS JŪSU ĒRTĪBĀM.

Jaunajā Ford Kuga katra funkcija nodrošināta, vispirms ņemot vērā jūsu vajadzības. Tā kā – sēdieties un izbaudiet braucienu, kamēr virkne viedo tehnoloģiju maģiski nodrošina jūsu labsajūtu.

VISMODERNĀKĀ BRĪVROKU TEHNOLOĢIJA

Ford SYNC 3 ar balss vadību un skārienjūtīgu ekrānu ļauj jums kontrolēt mūzikas atskaņošanu, kā arī zvanīt pa mobilo tālruni un saņemt zvanus, izmantojot dabiskas, tiešas, ar balsi dotas komandas. Jūs varat atskaņot dziesmas arī no USB vai MP3/iPod® , vai straumēt mūziku no tālruņa, kas savietojams ar Bluetooth®*. Sistēma pat skaļi nolasa jūsu ienākošos ziņojumus. Jūs varat izmantot arī 8” skārienjūtīgo ekrānu, kur vienkāršu, intuitīvu navigāciju var nodrošināt ar piespiešanas un pavilkšanas kustībām. Lai jūsu viedtālrunī esošo informāciju attēlotu uz skārienjūtīgā ekrāna, šajā modernajā informācijas un izklaides sistēmā iekļauts arī Applink, Apple’s CarPlay un Android Auto. 

*The Bluetooth® vārdiskā preču zīme un logotipi pieder, un to izmantošanu atļāvis uzņēmums Bluetooth SIG, Inc., bet Ford Motor Company Limited un tā saistītie uzņēmumi šādas zīmes izmanto saskaņā ar licenci. Citas preču zīmes un preču nosaukumi pieder to attiecīgajiem īpašniekiem.​

LIELA PANORĀMAS LŪKA, KAS SNIEDZ VIEGLĀKU, GAISĪGĀKU SAJŪTU

Jaunā Kuga papildaprīkojumā iespējams izvēlēties divdaļīgu, stiklotu luksusa klases panorāmas lūku, kas atverams, to paceļot vai pabīdot zem jumta aizmugurējās daļas, tādējādi radot vieglu un gaisīgu interjeru. Kamēr jumts ļauj ieplūst dabiskajai gaismai, saules starus atspoguļojošais stikls nodrošina vēsuma saglabāšanos salonā un aizsargā jūs no ultravioletajiem stariem. Elektriski vadāma jumta žalūzija ļauj jums arī, nospiežot pogu, lūku aizsegt vai atsegt.

NODROŠINA SILTUMU AUKSTĀS DIENĀS

Izvēlieties ādas sēdekļus, turklāt, lai nodrošinātu jums maksimālu komfortu, vadītāja un priekšējie pasažiera sēdekļi ir apsildāmi. Turklāt, ja jūs esat vadītājs, stindzinoši aukstas dienas daudz vieglāk būs pārciest ar apsildāmu stūri.

ĀTRI NOTĪRIET VĒJSTIKLU, IZMANTOJOT QUICKCLEAR

Šī gudrā funkcija paredzēta, lai stindzinoši aukstos rītos jūs varētu doties ceļā pēc iespējas drīzāk. Ar pogas nospiešanu izcili plānos kvēldiegus var pastiprināti uzkarsēt, lai atledotu un notīrītu no kondensāta jūsu vējstiklu, kā arī palīdzētu atkausēt stikla tīrītājus. Sistēma nostrādā dažu sekunžu laikā pat tad, ja āra temperatūra ir zemāka par nulli.

STIKLA TĪRĪTĀJI, KAS AUTOMĀTISKI IESLĒDZAS LIETUS LAIKĀ

Stikla tīrītāji ar lietus sensoru ieslēdzas, tiklīdz konstatē, ka uz vējstikla nokļuvis mitrums, pēc tam tie pielāgo laika apstākļiem atbilstošu stikla tīrītāju darbības ātrumu. Jūs varat izvēlēties kādu no sešiem jūtīguma līmeņiem, kas nosaka, cik liels mitruma daudzums var uzkrāties, pirms ieslēdzas stikla tīrītāji. Stikla tīrītāji ar lietus sensoru pieejami papildaprīkojumā kopā ar automātisko priekšējo lukturu ieslēgšanu.

ELEKTRONISKĀ STĀVBREMZE

Pārdomāti veidotā jaunā elektroniskā stāvbremze tradicionālo rokas bremzi padara par pagātni. Tagad stāvbremzi var aktivizēt ar pogu viduskonsolē. Šī funkcija ne tikai atbrīvo vietu salonā, bet arī atvieglo dzīvi un samazina nepieciešamību pieregulēt bremzi servisa apmeklējumu reizēs (nav pieejama modelī Trend)

JŪSU AIZSARDZĪBA IR PRIORITĀTE

Jaunajā Kuga jūsu un jūsu pasažieru drošums un drošība ir svarīgāki par visu. Lai nodrošinātu augsta līmeņa aizsardzību, jūsu sirdsmieram tiek piedāvāts pārliecinoši garš drošības pasākumu saraksts.

DROŠĀKA BRAUKŠANA PILSĒTĀ

Negadījumi lēnas satiksmes apstākļos notiek pārāk bieži (jo īpaši pilsētas ielās ar dzīvu satiksmi). Aktīvā pilsētas bremzēšanas palīgsistēma ir izstrādāta, lai palīdzētu samazināt sadursmju sekas un dažkārt pat izvairītos no tām pilnībā. Ja sistēma uztver, ka priekšā braucošais transportlīdzeklis pēkšņi samazina ātrumu un jūsu braukšanas ātrums nepārsniedz 50 km/h, tā automātiski bremzē (papildaprīkojums).

FORD SYNC AR AVĀRIJAS PALĪGSISTĒMU EMERGENCY ASSISTANCE: SPĒJ IZSAUKT PALĪDZĪBU PAT TAD, JA JŪS TO NEVARAT

Svarīga Ford SYNC daļa ir avārijas palīgsistēma Emergency Assistance*, kas potenciāli var izglābt dzīvību. Maz ticamā avārijas situācijā, ja nostrādājis gaisa spilvens vai atslēgts degvielas sūknis, tehnoloģija var jums palīdzēt veikt tiešu zvanu avārijas dienestiem. Jūs varat izvēlēties – pārtraukt zvanu vai, ja vēlaties, komunicēt ar attiecīgajiem dienestiem. Svarīgi, ka sistēma būtisku informāciju, piemēram, jūsu GPS koordinātas, sniegs pat tad, ja pats būsiet bez samaņas. 

*Ford avārijas palīgsistēma Emergency Assistance darbojas vairāk nekā 40 Eiropas valstīs. Savienojumā ar savietojamu, pieslēgtu un jums līdzi esošu mobilo tālruni šī funkcija darbojas gaisa spilvena nostrādāšanas brīdī (izņemot ceļu gaisa spilvenus) vai arī tad, ja sensors, kas reģistrē avāriju, atslēdz degvielas sūkni. Teksta funkcijai un avārijas palīgsistēmai Emergency Assistance nav atbalsta visās Eiropas valstu valodās.

PALĪDZ GARANTĒT BĒRNU DROŠĪBU

Jaunais Ford Kuga izstrādāts, lai palīdzētu garantēt maziem bērniem drošību katrā braucienā. Tajā iebūvēti aizmugurējie ISOFIX bērnu sēdeklīšu piestiprināšanas punkti tā, lai varētu viegli ievietot divus bērnu sēdeklīšus.

ELEKTRONISKĀ STABILITĀTES KONTROLE PALĪDZ JUMS SAGLABĀT KONTROLI

Izstrādāta, lai palīdzētu jums saglabāt kontroli. Elektroniskā stabilitātes kontrole pastāvīgi novēro jūsu transporta līdzekļa darbību, sajūt jebkādas novirzes no izvēlētās braukšanas trajektorijas (piemēram, saslīdot) un automātiski palīdz izlabot jūsu stāvokli uz ceļa.

UZLABOTĀS SISTĒMAS, LAI NODROŠINĀTU VAIRĀK KONTROLĒTU BREMZĒŠANU

Pretbloķēšanas bremzēšanas sistēma (ABS) un elektroniskā bremžu spēka sadales (EBD) sistēma nodrošina, kas jūsu bremzēšana tiek vairāk kontrolēta. Avārijas bremzēšanas palīgsistēma (EBA) palīdz Kuga arī efektīvāk nobremzēt avārijas situācijā. Sistēma to paveic, sajūtot, cik spēcīgi esat nospiedis bremzes, un vajadzības gadījumā spiedienu attiecīgi palielinot.

5-ZVAIGŽŅU DROŠĪBAS NOVĒRTĒJUMS

Kuga ir izcila drošības pakete, kas ietver visu – no standarta aprīkojumā iekļautiem gaisa spilveniem autovadītājam un pasažierim, sānu un aizkaru veida gaisa spilveniem un gaisa spilveniem vadītāja ceļu aizsardzībai līdz virknei uzlabotu augstākās pakāpes tehnoloģiju, piemēram, aktīvajai bremzēšanas sistēmai (Active City Stop) un avārijas palīgsistēmai Emergency Assistance.

VAI ESAT GATAVI RĪKOTIES? KUGA IR GATAVS.

Viens skatiens uz jauno Kuga, un jūs vairs nespējat nejusties neapturams. Un nekādu brīnumu. Šis ir transporta līdzeklis, kas uzbūvēts, lai palīdzētu jums izdzīvot savu piedzīvojumu sajūtu. Tam ir visas funkcijas un tehnoloģijas, kas jums nepieciešamas, lai aizvestu jūs uz mīļākajām sporta sacīkstēm vai citām aktivitātēm…

IZVELKAMS SAKABES ĀĶIS

Atšķirībā no citiem pastāvīgi pievienotajiem sakabes āķiem, jaunā Kuga elektriski izvelkamais sakabes āķis automātiski iebīdās aizmugurējā bamperī, kad nav nepieciešams, aiztaupot jūsu apakšstilbu nobrāzumus bagāžas iekraušanas vai izkraušanas laikā.

JŪSU PIEKABES STABILITĀTES SAGLABĀŠANA

Piekabes svārstību kontroles sistēma konstatē, kad sākas ‘novirzes’ jeb piekabes svārstības, un samazina jūsu transporta līdzekļa ātrumu, lai tādējādi palīdzētu šo problēmu atrisināt, padarot vilkšanu vairāk kontrolētu. Sistēma palēnina transporta līdzekļa gaitu, samazinot dzinēja griezes momentu un pakāpeniski palielinot uz riteņiem bremžu spiedienu.

VIETA VISĀM JŪSU MANTĀM

Ford Kuga bagāžnieka ietilpība ir gan liela, gan elastīga. Jūs tajā varat salikt visu, kas jums nepieciešams sportiskai nedēļas nogalei, brīvdienām kopā ar ģimeni vai iepirkšanās braucienam. Visā transporta līdzeklī ir daudz ērtu mantu glabāšanas nodalījumu, kur var salikt it visu, no lielām ūdens pudelēm, A4 izmēra atlantu un lietussargu, līdz mazākām mantām, piemēram, saulesbrillēm, jūsu mobilajam tālrunim un atslēgām.

PIELĀGOJIET BAGĀŽNIEKA IETILPĪBU ATBILSTOŠI JŪSU VAJADZĪBĀM

Ja automobilī ērti sasēžas pieci cilvēki, bagāžnieka nodalījuma grīdu var pazemināt, lai izveidotu padziļinātu, 406 L plašu bagāžas telpu. Ja automobilī sēž divi cilvēki, paaugstiniet bagāžnieka nodalījuma grīdu, izveidojot līdzenu kravas nodalījuma pamatni ar paslēptu mantu nodalījumu zem tā un iespaidīgu 1603 L ietilpību.

VIEGLI NOLOKĀMI AIZMUGURĒJIE SĒDEKĻI

Viegli nolokāmos aizmugurējos sēdekļus var sadalīt attiecībā 60:40 un ar vienu rokas kustību nolocīt vienā līmenī ar grīdu, lai iegūtu lielāku bagāžas nodalījuma tilpumu.

PĀRVADĀJIET VĒL VAIRĀK MANTU, IZMANTOJOT PAPILDAPRĪKOJUMĀ PIEEJAMOS JUMTA RELIŅUS

Papildaprīkojumā pieejamie jumta reliņi var uzlabot jūsu Kuga praktiskumu, kā arī izskatu. Reliņi nepieciešami arī daudzpusīgai izmantošanai paredzēto šķērsstieņu uzstādīšanai.

BRĪDINA, JA RIEPĀS ZŪD SPIEDIENS

Vienmēr ir svarīgi, lai riepās būtu pareizs spiediens, tādējādi palīdzot jums ekonomēt degvielu, saglabāt riepas un garantēt jūsu drošību. Tādēļ sensori pastāvīgi novēro visus riteņus un problēmu gadījumā brīdina jūs, lai jūs varētu apstāties, attiecīgo riepu pārbaudīt, piepumpēt to vai arī nomainīt riteni.

KUGA VIGNALE

DINAMISKS APVIDUS AUTO AR LUKSUSA KLASES ELEMENTIEM

Ford Kuga Vignale ir stila un izsmalcinātības izpausme. Tā dinamiskās līnijas izceļ eleganti dizaina elementi, kas veidoti ar roku, izmantojot augstvērtīgus materiālus. Braukšanas kvalitāti uzlabo virkne Ford Vignale pakalpojumu laika taupīšanai un īpašs Vignale attiecību vadītājs.

Ford Kuga Vignale ir stila un izsmalcinātības izpausme. Automobiļa dizainā izmantots īpaši augstvērtīgs materiāls. Savukārt ādas salona apdare un dizaina elementi ir roku darbs. 

Izmeklētas detaļas luksusa klases salonā

Dinamiskas līnijas, eleganti dizaina elementi

Galvas balstu specifikācija var mainīties

KUGA ST-LINE

FORD KUGA ST-LINE – SPORTISKS DIZAINS

Ford izcilākā sporta iedvesmota dizaina izpausme ST-Line ļauj pilnveidot jūsu jaunās Kuga izskatu.

Tāpēc gatavojieties enerģijas pieplūdumam un sajūsmai, ko sniegs izteiksmīgie vieglmetāla diski, satriecošs virsbūves aprīkojuma komplekts, unikālas emblēmas un daudz kas cits.

Satriecošs ārējais dizains

No sporta virsbūves aprīkojuma komplekta un pazeminātas piekares līdz priekšējiem miglas lukturiem. Ar unikāliem melna dizaina vieglmetāla diskiem un īpašām ST-Line emblēmām: ST-Line ļauj radīt unikālu virsbūves dizainu, kas padara Ford Kuga vēl pamanāmāku.

Iespaidīgas sajūtas iekšpusē

Pulēti vieglmetāla pedāļi, īpaša sporta stūre, sliekšņu uzlikas ar zīmola logo… ST-Line ļauj just gandarījumu katru reizi, lai arī kur jūs skatītos. Pateicoties unikālajiem sporta sēdekļiem, jūs varēsiet baudīt ērtu braucienu, visu kontrolējot.

Pirmklasīgs dzinēju klāsts

Īpaši atlasīts progresīvu dīzeļdzinēju un EcoBoost benzīna dzinēju klāsts ar jaudu no 120 ZS līdz 182 ZS, kā arī izcila degvielas ekonomija. Savukārt uzlabotā sporta piekare pazemina šasiju, nodrošinot vēl precīzāku braukšanu līkumos.

KURA KRĀSA JUMS BŪTU PIEMĒROTA?

Izvēlieties vienu no vairākām krāsām. Katra no tām paredzēta, lai atbilstu jūsu tēlam un gaumei.

Deep Impact Blue (Premium)

Ruby Red (Ekskluzīva)

Blazer Blue (Standarta)

Frozen White (Premium)

Magnetic (Premium)

Shadow Black (Premium)

Green Instinct (Ekskluzīva)

Moondust Silver (Premium)

Race Red (Standarta)

Copper Pulse (Ekskluzīva)

Guard Grey (Premium)

White Platinum (Ekskluzīva)

DISKI, KAS PASTIPRINA SPORTA AUTOMOBIĻA IZSKATU

Virkne pārsteidzošu disku izvēles iespēju. Tie radīti ērtai vadīšanai, sportiskai braukšanai un spēcīgam izskatam.

17” 5x2-spieķu Sparkle Silver vieglmetāla diski

18” 5-spieķu Sparkle Silver Machined vieglmetāla diski

18" 5x2-spieķu Black Machined vieglmetāla diski

19" 5 Y-spieķu Lustre Nickel vieglmetāla diski

19" 5x2-spieķu Black Machined vieglmetāla diski

19" 5x2-spieķu Black vieglmetāla diski

SKAISTI SASKAŅOTS

Papildu krāsas, premium kvalitātes materiāli, pedantiska uzmanība katram sīkumam: lai kādu apdares variantu izvēlēsieties, tas viss būs jūsu.

Boost and View audums hroma pelēkā & ogļu melnā krāsā

Groove and Lux audums un Salerno āda hroma pelēkā & ogļu melnā krāsā

Rapton un Salerno āda melnkoka & ogļu melnā krāsā