PILNĪGI JAUNAIS FORD TOURNEO COURIER

PILNĪGI JAUNAIS FORD TOURNEO COURIER

PRAKTISKS UN INOVATĪVS. PLAŠUMS VISIEM JŪSU PIEDZĪVOJUMIEM

Pielāgojiet divas vai piecas sēdvietas un bagāžas nodalījumu garajai nedēļas nogalei. Izvēlieties starp benzīna un pilnībā elektrisko spēka agregātu (pieejams pasūtījumiem). Ar apvidus auto izskatu, uzlabotu savienojamību un izcilām pielāgošanas iespējām, jaunais Ford Tourneo Courier būs nevainojama izvēle jebkuram braucienam. 


IZVĒLIETIES DZINĒJA VEIDU

Izvēlieties kādu no inovatīvajiem elektriskajiem motoriem vai benzīna dzinējiem.

All-electric icon

  • 100kW/136PS spēks
  • 7.4kW(1)/11kW(2) AC uzlāde
  • 100-kW DC ātrā uzlāde
  • Up to 750 kg vilkšana (3,4)

  • 1.0- litru benzīna dzinējs
  • 125 PS 6 - ātrumu manuālā pārnesumkārba
  • 125PS 7 - ātrumu automātiskā pārnesumkārba
  • Up to 1000 kg vilkšana (3,4)

GALVENĀS IEZĪMES

PLAŠA TELPA

Tourneo Courier piedāvā plašu salona telpa, kas ir radīta piedzīvojumiem un pielāgojas it visām dzīves situācijām. Plašs salons, salokāmo aizmugurējo sēdekļu daudzpusība un daudzās glabāšanas iespējas, nozīmē, ka ir viegli salikt visu nepieciešamo Taviem brīvdienu izbraucieniem.

KOMFORTS

Jaunais Ford Tourneo Courier sniedz lielisku komfortu, ietilpību un dažādas konfigurācijas iespējas. Viegli nolokāmi aizmugurējie sēdekļi ir atbloķēti, lai atvērtu līdz 2,45 m2 bagāžas telpas 2 sēdvietu režīmā — vairāk nekā pietiekami daudz vietas piedzīvojumiem bagātām nedēļas nogalēm. Ja sēdekļi ir pacelti, tas viegli pārvadā piecus pasažierus. Lieliski piemērots ikdienai vai ceļojumiem ar draugiem.

SAVIENOJAMĪBA

Tourneo Courier piedāvā 8 collu skārienekrānu ar SYNC4 informācijas un izklaides sistēmu, kā arī standarta FordPass savienojumības modemu. Kad modems ir savienots ar viedtālruni, izmantojot lietotni FordPass, modems sniedz piekļuvi daudzām funkcijām, tostarp atrašanās vietas izsekošanai, transportlīdzekļa veselības stāvokļa, degvielas līmeņa, attālās bloķēšanai un atbloķēšanai, kā arī  citām noderīgām funkcijām.