GATAVS DARBAM

Ford transit chassis cab

UZTICAMS UN EFEKTĪVS

Ford transit chassis single cab

UZTICAMS PARTNERIS AR IESPAIDĪGU KRAVNESĪBU

jaunais 5-tonne transit chassis cab

PADARA DARBU VIEGLĀKU UN EFEKTĪVĀKU

ford transit chassis cab
5 000 kg
MAKSIMĀLI PIEĻAUJAMAIS KOPĒJAIS SVARS
2 900 kg
MAKSIMĀLĀ KRAVNESĪBA
170 ZS
MAKSIMĀLĀ JAUDA

jaunais FORD TRANSIT CHASSIS CAB

Praktisks, izturīgs un efektīvs, Ford Transit šasija pārsteidz ar savām īpaši elastīgajām pielietošanas iespējām, kuras var pielāgoties Jūsu individuālajai darba videi. Paplašināts ar 5 tonnu versiju ar pieļaujamo transportlīdzekļa bruto svaru 5,000 kg, Jūs atradīsit ideālu partneri darbiem ar augstām kravnesības prasībām.

izvēlieties savu virsbūves tipu

SINGLE CAB

Ar Ford Transit Chassis Single Cab Jums ir izvēle starp pasažiera dubulto sēdekli un pasažiera vienvietīgo sēdekli. Tas piedāvā vietu līdz trim cilvēkiem priekšā. Ir pieejams piecās riteņu bāzēs, tā maksimālais pieļaujamais transportlīdzekļa pilnais svars ir 5,000 kg. Pateicoties izturīgajam rāmim, tas piedāvā plakanu, stabilu pamatu visu veidu virsbūvēm. 


Double cab

Ford Transit Chassis Double Cab ir pieejams četrās riteņu bāzēs, un tas ir aprīkots arī ar izturīgu rāmi. Ja krava un cilvēki ir jāpārvadā vienlaicīgi, dubultā kabīne ir ideāls partneris: priekšējais pasažiera dubultkrēsls un standarta 4-vietīgais sēdeklis piedāvā ērtu vietu līdz septiņiem cilvēkiem, kā arī ar plašiem uzglabāšanas nodalījumiem, piemēram, instrumentiem vai klēpjdatoriem. 


galvenās iezīmes

Papildu spēks ar 5 tonnām

5 tonnu variants ir Ford Transit šasijas modeļu derīgās kravas meistars. Ar pieļaujamo transportlīdzekļa bruto svaru 5,000 kg un neto kravnesību līdz aptuveni 2,900 kg, tas ir ideāls bāzes transportlīdzeklis smagiem pārveidojumiem ar augstākām kravnesības prasībām, piemēram, pašizgāzējiem, pacelšanas platformām vai evakuatoriem, un ir īpaši piemērots izmantošanai par būvlaukumu vai īpašu operatīvo transportlīdzekli.

PILNPIEDZIŅA

Nelabvēlīgos braukšanas apstākļos pilnpiedziņa nodrošina lielāku drošību. Tas analizē atsevišķu riteņu saķeri un nodrošina efektīvu griezes momenta sadalījumu.

FORD ECOBLUE Dīzeļdzinējs

Transit šasijai ir pieejami jaunās paaudzes moderno un ekonomisko Ford EcoBlue dīzeļu dzinēji, kas atbilst stingrajām Euro 6d ISC FCM vadlīnijām. Pateicoties AdBlue tehnoloģijai, tie ne tikai samazina transportlīdzekļa ekspluatācijas izmaksas un degvielas patēriņu, bet arī tā CO2 emisijas un vienlaikus iespaido ar jūtamu jaudu un lielu griezes momentu. Transportlīdzeklis ir pieejams arī kā viegls hibrīds ar mērķi vēl vairāk palielināt energoefektivitāti, vienlaikus samazinot CO2.

VIEDĀS TEHNOLOĢIJAS

Ford Transit šasijai ir ievērojams skaits inteliģentu palīdzības sistēmu. Tas ietver, piemēram, inteliģento adaptīvo kruīza kontroles sistēmu, ar kuru Jūs iestatāt savu tempu. Sistēma var noteikt piemērojamo maksimālo ātrumu un automātiski noturēt Jūsu izvēlēto ātrumu pie noteiktā maksimālā ātruma. Mūsdienu radaru tehnoloģija nosaka lēnāku satiksmi uz priekšu un var automātiski pielāgot ātrumu, lai saglabātu iepriekš noteiktu attālumu no priekšā braucošā transportlīdzekļa.

maksimāla kontrole

Torque Vectoring Control reaģē uz ceļa virsmu 100 reizes sekundē. (Tas ir 33 reizes ātrāk nekā acumirklis.) Izmantojot šo informāciju, tas līdzsvaro jaudas daudzumu, kas tiek piegādāts katram no diviem Jūsu Transit Chassis Single Cab priekšējiem riteņiem. Tas palielina saķeri un uzlabo vadāmību, palīdzot noapaļot līkumus un ceļa nelīdzenumus.

sānu vēju stabilizācija

Transit Chassis Single Cab palīdz vadītājam noturēties braukšanas joslā spēcīgos, brāzmainos apstākļos, izmantojot elektroniskās stabilitātes kontroles sistēmu. Sistēma uztver, kad furgonu ietekmē sānvējš, un palīdz to stabilizēt.


kas to padara atšķirīgu?