PIERĀDĪTS PARTNERIS AR LIELĀKU KRAVNESĪBU

Jaunais transit 5-tonnu furgons

PAREDZĒTS SMAGAM DARBAM

jaunais ford transit trail
5 000kg
MAKSIMĀLI PIEĻAUJAMAIS KOPĒJAIS SVARS
2,380kg
MAKSIMĀLĀ KRAVNESĪBA
170ZS
MAKSIMĀLĀ JAUDA

TRANSIT VAN

Transit Van ir aprīkots ar vienu sēdekļu rindu, lai maksimāli palielinātu kravas vietu, un līdz pat 17 pasažieru vietām ietilpīgajā L4 H3 formātā. Ar jauno 5 tonnu modeli Jūs varat palielināt sava Transit Van pārvadāšanas izturību līdz 2,457 kg ar līdz pat 15,1 kubikmetriem drošas kravas telpas. Kravas grīdas garums ir līdz 4,217 mm (L4 variantā), Transit LWB opcija ir viegli konfigurējama, lai pārvadātu garus priekšmetus, piemēram, caurules, dēļus un paklāju ruļļus.
Piekļuve kravas nodalījumam ir vienkārša, izmantojot bīdāmās sānu kravas durvis vai pilna augstuma aizmugurējās durvis un iebūvēto aizmugurējo bufera pakāpienu.
Ar uzlabotu savienojamības funkciju un palīdzības tehnoloģiju - Transit Van patiešām ir Jūsu birojs uz ceļa.

Transit VAN Dimensijas

TRANSIT DOUBLE CAB IN VAN DIMENSIJAS

IZVĒLIES SAVU VIRSBŪVES STILU

Izvēlieties Ford Transit un varēsiet to konfigurēt savam biznesam.

VAN

Maksimālā nestspēja un ietilpība.

Transit VAN ir lielākā kravnesība Ford Transit klāstā. Ar trīs riteņu bāzēm un divām augstuma iespējām Transit Van nodrošina līdz pat 15,1 kubikmetru kravas telpas. Visai telpai ir viegli piekļūt, izmantojot plaši atveramas sānu bīdāmās durvis, pilna augstuma aizmugurējās durvis un iebūvēto aizmugurējā bufera pakāpienu.

DOUBLE CAB-IN-VAN

Droša cilvēku un viņu aprīkojuma transportēšana.

Transit Double Cab-in-Van ir pieejams trīs riteņu bāzēs un divās augstuma opcijās, tas ir īpaši izveidots, lai ērti pārvadātu līdz septiņiem cilvēkiem. Pilnībā stiklotas bīdāmās sānu durvis ļauj ērti piekļūt trīs otrās rindas sēdekļiem. Aiz starpsienas joprojām ir līdz 10,6 kubikmetriem kravas telpa.

Kombi

Droša cilvēku transportēšana.

Neatkarīgi no tā, vai Jūs pārvadājat pasažierus vai aprīkojumu, Ford Transit universālis pilda savus uzdevumus. Tas apvieno labu izskatu ar spēju pārvadāt līdz 17 pasažieriem (L4 H3 opcija) - drošā un ērtā vidē.

IESPĒJAMĀS KOMPLEKTĀCIJAS

trend

■ Kruīza kontroles sistēma 
■ Ārējie spoguļi, elektriski regulējami un apsildāmi 
■ Miglas lukturi 
■ Režģis, hromēts dekors 

Virsbūvju veidi:
■ VAN
■ Double Cab In Van
■ Kombi

trail

■ Radiatora režģis "Ford" dizainā
■ Ārējie spoguļi ir elektriski regulējami un apsildāmi
■ 16" vieglmetāla diski, krāsoti melnā krāsā
■ Automātiski priekšējie lukturi ar dienas/nakts sensoru 

Virsbūvju veidi:
■ VAN
■ Kombi

galvenās iezīmes

ietilpība

Ford Transit nodrošina izcilu kravnesību. Aiz starpsienas ir pieejams kravas telpas tilpums līdz 15,1 m³. Pateicoties gandrīz vertikālajām sānu sienām, pieejamo telpu var izmantot optimāli, lai vienā braucienā varētu transportēt vairāk un tādējādi uzlabotu Jūsu uzņēmuma efektivitāti.

2.0L ECOBLUE Dīzeļdzinējs

Ar progresīvu 2,0 litru Ford EcoBlue dīzeļdzinēju klāstu Transit ir jaudīgāks un efektīvāks nekā jebkad agrāk. Ar četriem pieejamiem spēka agregātiem, kas piedāvā līdz pat 185 ZS jaudu, Jūs noteikti atradīsiet to, kas atbilst Jūsu īpašajām vajadzībām.

Hybrid Electric transportlīdzeklis

Lai palīdzētu palielināt efektivitāti, Transit tagad ir pieejams kā Ecoblue Hybrid. Neliels, ar akumulatoru darbināms elektromotors darbojas kopā ar parasto dzinēju, lai palīdzētu samazināt degvielas patēriņu, ja pieprasījums pēc jaudas ir zems.

PRE-COLLISION asistents

Pirmssadursmes palīgsistēma ar gājēju noteikšanu izmanto radara un kameras tehnoloģiju, lai skenētu priekšā esošo ceļu. Ja tiek atklāts sadursmes risks ar transportlīdzekli, gājēju vai velosipēdistu, tas sniegs Jums brīdinājumu. Ja Jūs laikus nereaģējat, sistēma var automātiski pielietot pilnu bremzēšanas spēku, lai palīdzētu samazināt vai pat novērst frontālu sadursmi.

papildu spēks ar 5 tonnām

Jaunais 5 tonnu GVM (Gross Vehicle Mass) modelis nodrošina visu laiku lielāko Transit furgona kravnesību, ļaujot efektīvi pārvadāt 2457 kg lielu kravnesību.

Šī papildu izturība padara 5 tonnu modeli par ideālu kandidātu jebkuram pārvadāšanas izaicinājumam. Jumbo Van lielākā riteņu bāze un virsbūves konfigurācija (L4 H3) nodrošina, ka Jums ir pietiekami daudz vietas, kā arī izturību, smagas kravas pārvadāšanai. Nodrošina izcilu daudzpusību visam, kas jums nepieciešams.

Pārliecinošāk nekā jebkad agrāk. Šis jaunais, īpaši spēcīgais Transit ir gatavs darbam.

inteliģentā 4-riteņu piedziņa

Ledus ziemas ceļi, dubļainas piebraucamās sliedes — lai kurp Jūs aizvestu Jūsu diena, visu riteņu piedziņa (AWD) sniedz Jums pārliecību doties uz priekšu. Inteliģentā visu riteņu piedziņa ir griezes momenta sistēma pēc pieprasījuma, kas nodrošina pārliecinošu progresu uz sarežģītām virsmām. Nospiežot pogu - AWD notur Jūs un Jūsu kravu tieši uz ceļa. Palielinot svaru tikai par -60 kg, Jūs iegūstat papildu iespējas, nezaudējot lietderīgo slodzi.

kas to padara atšķirīgu?

Tehnoloģija un dizains

Jaunākā Ford Transit ārpuse piešķir ikoniskajam dizainam jaunu izskatu. Atrodoties iekšā, gudri izstrādātajā kabīnē ir jauns instrumentu panelis, un tas nodrošina virkni progresīvu tehnoloģiju rokas stiepiena attālumā.