JAUNS DARBA VEIDS

jaunais FORD E-TRANSIT CUSTOM

JAUNĀS PAAUDZES E-TRANSIT CUSTOM

Slavens ar savu izturību un uzticamību un tagad pilnveidots jaunam elektrificētas produktivitātes laikmetam.

Jaunais E-Transit Custom: pārveidots no galvas līdz kājām, un kā galvenie pārveidojumi izceļas elektrifikācija un progresīva savienojamība.

Ar revolucionārām iespējām, bet kā pilnībā elektrisks furgons lielākai efektivitātei, bez emisijām.

Turklāt šis elektriskais furgons ir aprīkots ar inteliģentu programmatūru un Ford Pro savienojamības rīkiem, kas palīdz Jums tikt galā ar  ikdienas uzdevumiem, maksimāli palielināt transportlīdzekļa lietderīgo darba laiku un, galu galā, palielināt uzņēmuma produktivitāti.

GALVENĀS IEZĪMES

JAUNAIS FORD E-TRANSIT CUSTOM DIAPAZONS

 līdz pat 275-379 kilometru nobraukums

AR INSTRUMENTIEM IKDIENAS UZDEVUMU RISINĀŠANAI...

FORD PRO

Vairāk nekā vienkāršs furgons: E-Transit Custom ir tikai viena daļa no integrētā Ford Pro risinājuma. Tas ietver virkni inteliģentu programmatūras lietojumprogrammu un rīku Jūsu autoparka pārvaldībai, piemēram, Ford Pro E-Telemātika un FordPass Pro. Tas viss palīdz palielināt Jūsu transportlīdzekļu darbības laiku un maksimāli uzlabot Jūsu uzņēmuma produktivitāti.

ELEKTRĪBA VISAS DIENAS GARUMĀ

Izmantojiet savus elektroinstrumentus visur, kur strādājat. E-Transit Custom ir pieejams ar Pro Power Onboard tehnoloģiju, lai Jūs varētu savienot savus elektroinstrumentus, gaismas, klēpjdatorus vai citas ierīces uz vietas.

RADIET IESPAIDU

E-Transit Custom iespaidīgajā jaunajā eksterjerā ietilpst moderni priekšējie lukturi, kas savienoti ar LED loksni, kas apgaismo motora pārsega virsmu, kā arī trapecveida priekšējais režģis ar ģeometriskām detaļām, kas piesaista uzmanību.

JAUNAIS FORD E-TRANSIT CUSTOM

JAUNĀS PAAUDZES FORD E-TRANSIT CUSTOM

PIESAKIETIES JAUNUMIEM, LAI NEPALAISTU TO GARĀM.