Pārdomātas un elegantais
jaunais FORD E-TRANSIT CUSTOM
jaunais FORD E-TRANSIT CUSTOM
Eiropā visvairāk pārdotais furgons un Apvienotās Karalistes visvairāk pārdotais transportlīdzeklis tikko kļuva par elektrisko furgonu.

Slavens ar izturību un uzticamību, un tagad tas ir pārdomāts jaunam elektrificētas produktivitātes laikmetam.

Pilnīgi jaunais Ford E-Transit Custom: izveidots no paša sākuma ar elektrifikāciju un nākamās paaudzes savienojamību.

Nodrošina leģendāras iespējas, taču kā pilnībā elektrisks furgons lielākai efektivitātei un nulles emisijām braukšanas laikā.

Turklāt šis elektriskais furgons ir aprīkots ar inteliģentu programmatūru un Ford ProTM savienojamības rīkiem, kas palīdz jums pārspēt ikdienas darbu, maksimāli palielināt transportlīdzekļa darbspējas laiku un galu galā palielināt jūsu uzņēmuma produktivitāti.

Jūsu darba furgons nekad nav strādājis tik smagi.

JAUNAIS FORD E-TRANSIT CUSTOM RANGE
 līdz pat 275-379 kilometru nobraukums
Ar darba rīkiem pie rokas ik dienu
FORD PRO: Smadzenes aiz programmas
Vairāk nekā vienkāršs darba furgons: pilnīgi jaunais Ford E-Transit Custom veido tikai vienu daļu no visa Ford Pro integrētā risinājuma.

Tas ietver viedo programmatūras lietojumprogrammu un autoparka pārvaldības rīku komplektu, piemēram, Ford Pro E-Telematics un FordPass Pro. Viss nemanāmi savienots. Tas viss palīdz palielināt transportlīdzekļa darbības laiku un palielināt jūsu uzņēmuma produktivitāti.
Enerģija visas dienas garumā
Izmantojiet savus rīkus visur, kur darbs jūs aizvedīs. Pilnīgi jaunais Ford E-Transit Custom ir pieejams ar Pro Power Onboard tehnoloģiju, lai jJs varētu pievienot elektroinstrumentus, gaismas, klēpjdatorus vai citas ierīces, atrodoties uz vietas.
atstājiet iespaidu
Pilnīgi jaunā Ford E-Transit Custom iespaidīgajā jaunajā eksterjerā ir raksturīgi priekšējie lukturi, kas savienoti ar LED joslu, kas apgaismo motora pārsega platumu, kā arī galvu pagriežams trapecveida priekšējais režģis ar daudzstūru detaļām.
JAUNAIS FORD E-TRANSIT CUSTOM