BEZCEĻU AMERIKĀŅU IKONA

JAUNAIS FORD BRONCO

GATAVS PIEDZĪVOJUMIEM

JAUNAIS FORD BRONCO

IKONISKAIS BEZCEĻA karalis NO AMERIKAS SAVIENOTAJĀM VALSTĪM TAGAD LATVIJĀ

JAUNAIS FORD BRONCO

Šis izturīgi būvētais savvaļas SUV ir pārbaudīts līdz izturības robežai un inovatīvi izstrādāts, lai pārvarētu jebkuru reljefu. Tas piedāvā aizraujošu braucienu bezceļa apstākļos. Jaunais Bronco vienmēr ir gatavs piedzīvojumiem un izgatavots, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, lai padarītu katru braucienu neaizmirstamu.

GALVENĀS IEZĪMES

BRĪVDOMĪBA PĀR JEBKURU RELJEFU

Bez piepūles iekarojiet vissarežģītāko reljefu, pateicoties uzlabotajai reljefa pārvaldības sistēmai ar G.O.A.T (Go Over Any Terrain) braukšanas režīmiem. Ar All-Terrain riepām un bezceļa balstiekārtu Jaunais Ford Bronco bez piepūles tiek galā ar visiem izaicinājumiem.

IZSMALCINĀTS DIZAINS

Izstrādāts ar tādu pašu brīvību kā pie stūres. Jūs varat pielāgot savu Jauno Bronco SUV jebkuram piedzīvojumam. Bez piepūles noņemamas durvis un jumts ir papildināti ar daudziem praktiskiem piederumiem, piemēram, jumta reliņiem, lai nodrošinātu izcilu pieredzi.

savienojamība

Izvēlieties zemes ceļus, vienlaikus saglabājot savienojumu. Jaunais Ford Bronco ir aprīkots ar inteliģento SYNC4 ar 12 collu skārienekrānu. Ir arī B&O Premium skaņas sistēma ar desmit skaļruņiem, lai klausītos savu iecienītāko mūziku, atrodoties ceļā.

JAUNAIS FORD BRONCO

PIEEJAMS LATVIJĀ.


JAUNAIS FORD BRONCO

PIESAKIETIES JAUNUMIEM, LAI NEPALAISTU TO GARĀM.