Spēcīgs un uzticams partneris
Ford Custom pieejams uzreiz sākot no 36 969 EUR 

FORD TRANSIT CUSTOM

Transit Custom vienmēr ir bijis pazīstams ar savu funkcionalitāti, uzticamību un drošību. Tagad ar inovatīvākām funkcijām un jaunākām tehnoloģijām, tas ir arī vēl efektīvāks, pateicoties plašajam uzlaboto dīzeļdegvielas un hibrīda iespēju klāstam, kā arī dažādām virsbūvju versijām un riteņu bāzēm.
Neatkarīgi no Jūsu uzņēmuma unikālajām vajadzībām Transit Custom ir izstrādāts, lai palīdzētu Jums darbā.

Izvēlies savu virsbūves stilu

VAN
Transit Custom Van ir funkcionāls kravas vedējs ar pilna augstuma, pilna platuma starpsienu (stiklotu vai nestiklotu), kas atdala kravas telpu no kabīnes, un iespēju izvēlēties divus vai trīs sēdekļus priekšā. Varat norādīt vienas vai dubultās bīdāmās durvis un izvēlēties veramās aizmugurējās durvis vai bagāžas nodalījuma durvis.
DOUBLE CAB-IN-VAN
Tāpat kā ar Van, Jūs varat izvēlēties divas vai trīs sēdvietas priekšējā rindā. Turklāt Double-Cab-in-Van piedāvā papildus fiksētu trīs sēdekļu rindu aiz priekšējās rindas. Fiksēta stiklota starpsiena atdala otro sēdekļu rindu no kravas telpas.
KOMBI
Kombi M1 standartaprīkojumā ietilpst daudzpusība. Ar trīs sēdekļu rindām standarta komplektācijā var pārvadāt līdz 9 cilvēkiem. Visus sēdekļus var salocīt vai noņemt, ļaujot pārvadāt instrumentus vai aprīkojumu pasažieru vietā.
Tourneo custom
Ar sēdvietām līdz pat deviņiem pasažieriem, Ford Tourneo Custom nodrošina praktisku un daudzpusīgu salona telpu ar izcilu komforta līmeni, kas piemīt augstākās klases vieglajam transportlīdzeklim. Tagad pieejams ar plašāku degvielu taupošu dīzeļdzinēju vai uzlaboto hibrīda opciju klāstu. 

DIMENSIJAS

VAN, DCiV, kombi komplektācijas

Trend
■ Pilnas disku uzlikas 
■ Stūre ar Sensico® ādas apdari
■ Priekšējais un aizmugurējais attāluma sensors automašīnas novietošanai stāvvietā
■ Logu slotiņas ar lietus sensoru

Virsbūvju veidi:
■ Van
■ Double Cab-in-Van
■ Kombi

Titanium
 ■ 16 5 x 2 spieķu Sparkle Silver krāsas vieglmetāla diski
 ■ Apsildāmi priekšējie sēdekļi
 ■ Kravas nodalījuma aizsardzības komplekts
 ■ Apsildāms Quickclear vējstikls 

Virsbūvju veidi:
■ Van
■ Double Cab-in-Van

Trail
■ 16 collu 10 spieķu vieglmetāla diski Ebony krāsā
■ Unikāls FORD priekšējais režģis
■ Elektroniski noregulējami, apsildāmi un nolokāmi ārējie spoguļi
■ Ādas sēdekļu apdare

Virsbūvju veidi:
■ Van
■ Kombi
  
Sport
■ Sporta virsbūves komplekts
■ Riepu spiediena uzraudzības sistēma
■ Daļēja ādas apdare
■ Automātiski priekšējie lukturi

Virsbūvju veidi:
■ Van
■ Double Cab-in-Van

Tourneo Komplektācijas

TREND
■ 16 collu 5 x 2 spieķu vieglmetāla diski 
■ Priekšējie un aizmugurējie attāluma sensori automašīnas novietošanai stāvvietā 
■ Stūre ar Sensico ® ādas apdari
■ Priekšējie miglas lukturi ar adaptīvo pagriezienu sistēmu

TITANIUM
■ 17 collu 10 spieķu vieglmetāla diski Sparkle Silver krāsā
■ Apsildāms Quickclear vējstikls
■ Tonēts aizmugurējais stikls
■ Atpakaļskata kamera ar autopiekabes pieāķēšanas palīgsistēmu  

Titanium X
■ 17 collu 5 spieķu vieglmetāla diski 
■ Colour-keyed priekšējais režģis  
■ Pagarināti sānu kāpšļi 
■ Daļēja ādas apdare

Active
■ 17 collu 10 spieķu Dark Tarnish vieglmetāla diski
■ Atpakaļskata kamera  
■ Ādas apdare
■ Ksenona lukturi  

Sport
■ 17" 5 x 2 spieķu mehāniski apstrādāti, melni vieglmetāla diski 
■ Sportiskas svītras un režģis 
■ Daļēja ādas apdare 
■ Elektriski noregulējams, apsildāms autovadītāja sēdeklis 

Galvenās iezīmes

Dzinējs, kas derēs visiem darbiem
Izvēlieties sev piemērotāko dzinēju no mūsu uzlabotā dzinēju klāsta. Transit Custom Plug-in Hybrid (PHEV) spēj nobraukt līdz pat 42 km [26 jūdzes] bez izmešiem, savukārt EcoBlue Hybrid ir elektrisks palīgmehānisms, lai uzlabotu degvielas efektivitāti. Un, protams, ir pieejami vairāki uzlaboti, augstas veiktspējas Ford EcoBlue dīzeļdzinēji.
kravas nodalījums un piekļuve
Trīs virsbūves veidi un trīs pieejas kravas telpai. Furgons piedāvā līdz 8,3 kubikmetriem kravas telpas, kas atbilst trim eiro paletēm. Double Cab-in-Van ir sēdvietas sešiem cilvēkiem un līdz 4,3 kubikmetriem kravas telpas, viegli ievietojot vienu eiro paleti. Kombi ir 9-vietīgs furgons, kas joprojām nodrošina 2,5 kubikmetrus kravas telpas. Pateicoties paletes platuma bīdāmajām sānu durvīm, plaši atveramām aizmugurējām durvīm un zemajam iekāpšanas augstumam, ir viegli piekļūt visai kravas telpai.
atslēga uz vēl savienotāku pasauli
Transit Custom tagad ir pieejams ar FordPass Connect modemu. Sistēma nodrošina virkni jaudīgu priekšrocību, tostarp 4G WiFi līdz pat desmit ierīcēm un reāllaika satiksmes atjauninājumus, kas tiek piegādāti tieši Jūsu SYNC 3 navigācijas sistēmā. Apvienojot to ar viedtālruņa lietotni FordPass Pro, varēsiet pārbaudīt, vai atcerējāties aizslēgt durvis, un pēc tam tās attālināti aizslēgt vai atslēgt. Varat arī pārraudzīt līdz pat piecu savienotu biznesa transportlīdzekļu statusu un pat pārbaudīt, vai ir nepieciešama apkope.
parkošanās asistents padara to vēl vieglāku
Apstāties, lai saņemtu piegādi aizņemtā ielā, ne vienmēr ir viegli. Īpaši ar slēgtu aizmugurējo kravas telpu un ierobežotu redzamību. Active Park Assist var noteikt piemērotas vietas un pēc tam droši vadīt Jūsu Transit Custom. Jums tikai jāvada bremzes un pārnesumi. Kad esat pabeidzis darbu, Assist var pat novirzīt Jūs atpakaļ.
advancēta sistēma, lai palīdzētu Jums palikt joslās
Ja tas konstatē, ka jūs nejauši izbraucat no joslas, joslas saglabāšanas brīdinājums var jūs brīdināt, vibrējot stūri un parādot vizuālu brīdinājumu.
GEOFENCING TEhnoloģija
Pieejama transportlīdzekļos ar hibrīda spēka piedziņu, geofencing tehnoloģija ir izstrādāta, lai palīdzētu uzlabot vietējo gaisa kvalitāti. Transit Custom var noteikt, kad tas nonāk sastrēgumu zonā vai zemas emisijas zonā, un pēc tam automātiski pārslēgties uz tikai elektrisko braukšanas režīmu. Lietotāji var arī izveidot pielāgotas “zaļās zonas”, lai samazinātu emisijas pie skolām, pilsētās un noliktavās.
Kas to padara īpašu?