Uzticiet savu Ford automašīnu ekspertiem

FORD AUTORIZĒTAIS SERVISS

Regulāri veicot Ford apkopi, jūs būsiet pārliecināts, ka jūsu automašīna kalpos ilgāk, samazinot dārgu, neparedzētu remontdarbu risku un nodrošināsiet, ka netiks ietekmētas jūsu tiesības uz garantiju, tādējādi saglabājot automašīnas tālākpārdošanas vērtību. Jūs saņemsiet konkurētspējīgus produktu un pakalpojumu piedāvājumus, detalizētu skaidrojumu par rēķinu un sniegtajiem pakalpojumiem un precīzu, saskaņotu cenu.

Aicinām veikt rezerves daļu pasūtījumu un uzdot jautājumus, rakstot uz e-pastu detalas.ford@inchcape.lv vai Whatsapp, norādot automašīnas šasijas numuru.

Aksesuārus iespējams pasūtīt, rakstot uz e-pastu aksesuari.ford@inchcape.lv

FORD VIDEO PĀRBAUDE

Sekojiet līdzi tam, ko redz jūsu tehniķis, izmantojot Ford video pārbaudi — bezmaksas vizuālo pārskatu, kas pieejams visiem apkopes un remonta darbiem, kas tiek nosūtīti tieši uz jūsu tālruni. Jūs saņemsit arī 30 punktu elektronisku ziņojumu par sava transportlīdzekļa stāvokli, kā arī konkurētspējīgu tāmi iepriekš par jebkuru darbu, ko ieteikuši mūsu Ford apmācītie tehniķi.


FORD EKONOMISKAIS SERVISS

Piedāvājumā ietilpst automobiļa ekonomiskā apkope, ko veic sertificēti Ford profesionāļi, kuri izprot jūsu automobili.

Ford ekonomiskā* pēcgarantijas servisa apkope Jūsu drošībai un Jūsu auto izturībai. Vieglajiem automobiļiem tikai 140 EUR un komerctransportam tikai 180 EUR.**

Ekonomiskā apkope ietver orģinālās eļļas maiņu dzinējā, orģinālās eļļas filtru un salona gaisa filtru un to nomaiņa, kā arī automašīnas vizuālo pārbaudi, kuras laikā tiek vizuāli pārbaudīta ritošā daļa, bremzes, šķidruma līmeņi un apgaismojums.

* Pēcgarantijas "Ford" automobiļiem. ** Viegliem automobiļiem ar benzīna dzinējiem un darba tilpumu līdz 2.0 l. Viegliem automobiļiem ar dīzeļdzinējiem un darba tilpumu līdz 2.0 l ekonomiskās apkopes cena 140 EUR. Komerctransportam ar dīzeļdzinēju un darba tilpumu līdz 3.0 l ekonomiskās apkopes cena 180 EUR.RIEPU SERVISS

Četru riepu maiņa un balansēšana Ford ekonomiskajā servisā  tikai 41 EUR*! Mūsu piedāvājumā ir plašs kvalitatīvu riepu izmēru klāsts dažādiem modeļiem par lieliskām cenām**. Cenas norādīta ieskaitot PVN 21%.

* Diskiem līdz 17 collu ieskaitot, diskiem no 18" - 19" – 55 EUR, SUV riepu maiņa no 17" - 19" – 50 EUR, izņemot komerctransportu. ** Informāciju par riepu ražotājiem jautājiet pie servisa meistariem-pieņēmējiem.FORD PALĪDZĪBA UZ CEĻA

Ford automobiļiem pamata garantijas periodā tiek nodrošināta 24 stundu diennakts autopalīdzība. Pamata garantijas periods ir 2 gadi bez nobraukuma ierobežojuma. Palīdzība tiek nodrošināta tām automašīnām, kuru pilna masa nepārsniedz 3.5t un sēdvietu skaits nepārsniedz 9.  Kā arī pie nosacījuma, ka automašīnas pārdevējs ir SIA Inchcape Motors Latvia.

Diennakts izsaukumu var pieteikt pa tālruni 80003673, atrodoties Latvijas teritorijā un pa tālruni +37167819708, atrodoties ārpus Latvijas teritorijas.

Auto palīdzība ieradīsies pie Jums 45 minūšu laikā pilsētas robežās un divu stundu laikā ārpus pilsētas, atkarībā no satiksmes intensitātes, ceļu stāvokļa, laika apstākļiem, veicamās distances u.c. Auto palīdzībā ietilpst tehniskā palīdzība uz ceļa un/vai bojātās automašīnas transportēšana līdz Ford autorizētam servisam.