IEPAZĪSTIETIES AR JAUNO E-TRANSIT
jaunais ford e-transit
PILNĪGI ELEKTRISKS
jaunais ford e-transit
Vairs nekādu emisiju
jaunais ford e-transit
LĪDZ 317KM
NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS
1600 KG
MAKSIMĀLĀ KRAVNESĪBA
15,1 KUB.M
KRAVAS TELPAS TILPUMS
35 min
LĪDZSTRĀVAS ĀTRĀ UZLĀDE NO 15% LĪDZ 80%

jaunais FORD E-TRANSIT

Pilnīgi elektrisks. Nulle kompromisu. Pilnīgi jaunais Ford E-Transit ir mūsu pirmais pilnībā elektriskais furgons.

400 voltu akumulators ar 68 kWh izmantojamo jaudu paveic visu smago darbu, tāpēc Jums vairs nekad nebūs jāuztraucas par zemas emisijas zonām.

E-Transit akumulators nodrošina iespaidīgu attālumu līdz 267–315 kilometriem (WLTP testa rezultāti) ar pilnu uzlādi.

Pieejams divās augstuma un trīs garuma variācijās, E-Transit piedāvās līdz 15,1 kubikmetru kravas telpas. Faktiski ir 25 dažādas konfigurācijas, tāpēc neatkarīgi no Jūsu prasībām - E-Transit atbilst Jūsu uzņēmumam.

izvēlieties savu E-TRANSIT

Neatkarīgi no tā, vai Jūs piešķirat prioritāti papildu pasažieriem vai lielākai kravas telpai, slēgtam furgonam vai atvērtai šasijas kabīnei – Jūs varat izvēlēties un konfigurēt savam biznesam perfektu Ford E-Transit.
Van
________________________________________________________
                Transportlīdzekļa pilna masa (GVM)

                3,5 tonnas, 3,9 tonnas, 4,25 tonnas

________________________________________________________
                                       Garenbāze

                                        L2, L3, L4
________________________________________________________
                                       Augstums

                                         H2, H3
________________________________________________________
Double cab-in-van
________________________________________________________
                Transportlīdzekļa pilna masa (GVM)

                           3,9 tonnas, 4,25 tonnas

________________________________________________________
                                    Garenbāze

                                          L3
________________________________________________________
                                     Augstums

                                       H2, H3
________________________________________________________
Single chassis
________________________________________________________
                Transportlīdzekļa pilna masa (GVM)

                3,5 tonnas, 3,9 tonnas, 4,25 tonnas

________________________________________________________
                                       Garenbāze

                                          L3, L4
________________________________________________________
                                       Augstums

                                             H1
________________________________________________________
L2 = vidēja riteņu garenbāze, L3 = gara riteņu bāze, L4 = gara riteņu bāze ar pagarinātu rāmi

H1 = standarta jumts, H2 = vidēji augsts jumts, H3 = augsts jumts

E-TRANSIT UZLĀDE

Uzņēmumu UZLĀDES STACIJAS
Mēs varam nodrošināt Jums tehniku un programmatūru, lai viegli uzstādītu elektrisko transportlīdzekļu uzlādes stacijas, kur varēsiet uzlādēt Jūsu Jauno Ford E-Transit no 0 līdz 100% nedaudz vairāk nekā 8 stundu laikā.
PUBLISKĀS UZLĀDES STACIJAS
Jūsu jauno Ford E-Transit ir viegli uzlādēt neatkarīgi no tā, kur ceļojat. FordPass BlueOval™ uzlādes tīklam ir uzlādes stacijas visā Eiropā. Jaudīgās ātrās uzlādes stacijas no IONITY, katra ar vairākiem uzlādes punktiem, tās atkal papildina. 
mājas uzlāde
Jaunā Ford E-Transit uzlāde mājās ar uzlādes kabeli ir tikpat vienkārša kā viedtālruņa uzlāde, un bez piepūles nodrošina, ka furgons ir gatavs, kad vēlaties braukt. Jūs varat uzstādīt Ford Connected Wallbox mājās, lai uzlādētu savu transportlīdzekli vēl ērtāk un ātrāk.

VIENKĀRŠI SAVIENOTies

SYNC 4
Ford SYNC 4 ir mūsu modernākā komunikācijas un izklaides sistēma. Pateicoties mākonī balstītai savienojamībai, tā nodrošina īpašu braukšanas pieredzi ar interaktīviem akcentiem. Tie ietver optimizētu maršruta plānošanu ar reāllaika satiksmes prognozēm un inteliģentu balss vadību ar intuitīvām komandām. Regulāri Ford Power-Up programmatūras atjauninājumi arī nodrošina, ka var uzlabot funkcijas un pievienot jaunas funkcijas. Kopā ar bezvadu viedtālruņa integrāciju, 12 collu skārienekrānu (30,5 cm ekrāna diagonāle) un skaidru elektrisko transportlīdzekļu uzlādes pārvaldību Jūs piedzīvosiet pilnīgi jaunu savienojamības pasauli.
FORD TELEMĀTIKA
Izmantojot mūsu Ford telemātikas risinājumus, Jūs varat efektīvāk pārvaldīt savu autoparku - maksimāli palielinot produktivitāti. Ford telemātika sniedz plašu, uz datiem balstītu ieskatu par Jūsu autoparka ikdienas darbību, ļaujot Jums ātri pārbaudīt savus transportlīdzekļus un uzlabot produktivitāti, nekavējoties identificējot problēmas, kas jārisina.
FORDPASS PRO
Neatkarīgi no tā, vai Jums ir viens vai līdz pieciem uzņēmuma transportlīdzekļiem: FordPass Pro nodrošina rīkus, kas palīdzēs Jūsu transportlīdzekļiem darboties droši un nevainojami. Neatkarīgi no tā, vai tas darbojas attālināti, vai nākamā servisa tikšanās laikā - ar FordPass Pro Jūs jebkurā laikā varat piekļūt visai svarīgajai informācijai par sava uzņēmuma transportlīdzekļiem. Tas viss no jebkuras vietas, vienkārši ar viedtālruni.
attālinātais starts
Izmantojiet FordPass Pro lietotni savā tālrunī, lai iestatītu vēlamo salona temperatūru un aktivizētu klimata kontroli no savas mājas vai biroja. Jūsu E-Transit tiks iepriekš sagatavots un gaidīs Jūs, kad pienāks laiks sēsties pie stūres.

NAV NEKĀDU KOMPROMISU ATTIECĪBĀ UZ VEIKTSPĒJU

JAUDA VISU DIENNAKTI
Pateicoties lielajam akumulatoram, Jūs vienmēr varat darbināt savas ierīces, izmantojot jauno Ford E-Transit. Pēc izvēles pieejama Pro Power Onboard ligzda. Tā nodrošina 2,3 kW jaudu bez ģeneratora nepieciešamības. Tātad Jūs varat vienkārši savienot savus urbjus, zāģus, klēpjdatorus vai citas ierīces ar integrēto 230 voltu ligzdu un ķerties pie darba.
neatkarīga aizmugurējā BALSTIEKĀRTA
Jaunais Ford E-Transit ir aprīkots ar neatkarīgu balstiekārtu aizmugurējai asij, kas palielina Jūsu transportlīdzekļa kravnesību un veiktspēju. Rezultāts ir lieliska saķere un precīza vadāmība, neatkarīgi no tā, vai Jūsu Jaunais Ford E-Transit tiek izkrauts vai pārvadā līdz 1,600 kg kravas, attiecībā uz furgona kravas automašīnu.

ietilpīgs kravas nodalījums
Aprīkots ar inteliģentām sistēmām, jaunais Ford E-Transit piedāvā braukšanu bez emisijām, neapdraudot tā veiktspēju. Tā akumulators atrodas zem galvenā korpusa, lai nodrošinātu maksimālu vietu transportlīdzeklī. Pateicoties trīs riteņu bāzu un trīs jumta augstumu izvēlei, Jums ir no 9,5 līdz 15,1 kubikmetriem pieejamās kravas telpas, kurā furgona kravas automašīnai var pārvadāt līdz 1,600 kg kravas. Pateicoties pēc izvēles elektriski darbināmām, bīdāmām durvīm un lielajām aizmugurējām durvīm, Jūs varat viegli nokļūt savā vietā.

NULLE EMISIJu BRAUKŠANAS LAIKĀ

BRAUKŠANA BEZ EMISIJĀM
Ja Jūs bieži strādājat aizņemtos pilsētu centros, Jaunais Ford E-Transit ir ideāls furgons šim darbam. Pilnībā elektriskā piedziņa nodrošina, ka Jūs jebkurā laikā varat braukt bezemisiju zonās - vēl lielākas priekšrocības Jūsu biznesam!
ATLASĀMI BRAUKŠANAS REŽĪMI
Ar 3 braukšanas režīmu palīdzību Jūs varat pielāgot sava Jaunā Ford E-Transit braukšanas stilu atkarībā no uzdevuma vai reljefa. Jūs varat izvēlēties starp braukšanas režīmu ikdienas braukšanai, vienu mitriem un apledojušiem apstākļiem un braukšanas režīmu īpaši efektīvam braukšanas stilam.
EKO REŽĪMS
Ford ECO-Mode vizualizē optimālo braukšanas stilu no vides saudzēšanas viedokļa un palīdz sasniegt videi draudzīgu un ekonomisku braukšanas stilu. Sistēma analizē ātrumu, pārslēgšanos un bremzēšanas darbību, iepriekšēju braukšanu un saistību starp lieliem un īsiem attālumiem. Mērķis ir efektīvs braukšanas stils.

ELEKTRONISKAIS PĀRSLĒDZĒJS
Automātiskajai pārnesumkārbai elektroniskais pārslēdzējs nodrošina pilnīgu kontroli pār uzlaboto pārnesumkārbu, ļaujot izvēlēties pārnesumus ar vienkāršu pogas pagriešanu. Nomainot parasto pārnesumu sviru, tiek radīts vairāk vietas skaidrākam, plašākam interjeram.
ELEKTRISKĀ STĀVBREMZE
Jaunā Ford E-Transit elektriskā stāvbremze nodrošina vairāk vietas interjerā.

DARBĪBAS IZMAKSAS

VALSTS ATBALSTS
Lai iegūtu papildinformāciju par valdības atbalstu transportlīdzekļu iegādei, lūdzu, sazinaties ar mūsu Ford pārstāvi.
ZEMĀKAS EKSPLUATĀCIJAS IZMAKSAS
Pārejot uz elektrisko piedziņu, Jūsu uzņēmums gūst labumu no zemākām ekspluatācijas izmaksām. Transportlīdzekļa uzlāde ir ievērojami lētāka nekā tradicionālā degvielas uzpildīšana, un, ja jauno Ford E-Transit uzlādējat mājās vai darbā, nevis publiskās uzlādes stacijās, izmaksas ir vēl zemākas. It īpaši, ja nakts uzlādei varat izmantot samazinātu enerģijas līmeni.
ZEMĀKAS UZTURĒŠANAS IZMAKSAS
Gūstiet labumu no zemākām izmaksām par ikdienas apkopes apmeklējumiem: Salīdzinot ar parastajiem transportlīdzekļiem ar iekšdedzes dzinējiem, elektriskajiem transportlīdzekļiem ir mazāk sastāvdaļu, piemēram, eļļas filtri, aizdedzes sveces vai šķidrumu, piemēram, motoreļļa vai AdBlue. Tas palīdz samazināt dīkstāves laiku un palielināt Jūsu uzņēmuma produktivitāti.
FORD E-TRANZĪTA GARANTIJA
Uz Jauno Ford E-Transit attiecas jauna 2 gadu automašīnas garantija. 8 gadu vai 160 000 kilometru garantija augstsprieguma akumulatoram un komponentiem. Turklāt Ford piešķir garantiju pret 12 gadu rūsēšanu. Tiek piemēroti servisa bukleta garantijas nosacījumi.
UZZINIet VAIRĀK
IEPAZĪSTINĀŠANĀS AR JAUNO E-TRANSIT
FUNKCIJAS UN TEHNOLOĢIJAS
PIEREDZE UN VEIKTSPĒJA
Uzlāde un akumulators
EV savienojamība
kas to padara īpašu?