Jauns laikmets
jaunais ford e-transit
Pamanāmi atšķirīgs
jaunais ford e-transit
Vairs nekādu emisiju
jaunais ford e-transit
jaunais FORD E-TRANSIT
Pilnīgi elektrisks. Nulle kompromisu. Pilnīgi jaunais Ford E-Transit ir mūsu pirmais pilnībā elektriskais furgons.

400 voltu akumulators ar 68 kWh izmantojamo jaudu paveic visu smago darbu, tāpēc jums vairs nekad nebūs jāuztraucas par zemas emisijas zonām.

E-Transit akumulators nodrošina iespaidīgu attālumu līdz 267–315 kilometriem (WLTP testa rezultāti. 315 kilometru WLTP kopējais diapazons atspoguļo kombinētu braukšanas ciklu un 267 kilometru WLTP īpaši augstais diapazons atspoguļo braukšanu pa šoseju) ar pilnu uzlādi.

Pieejams divās augstuma un trīs garuma variācijās, E-Transit piedāvās līdz 15,1 kubikmetru kravas telpas. Faktiski ir 25 dažādas konfigurācijas, tāpēc neatkarīgi no jūsu prasībām ir E-Transit, kas atbilst Jūsu uzņēmumam.

izvēlieties savu E-TRANSIT
Neatkarīgi no tā, vai Jūs piešķirat prioritāti papildu pasažieriem vai lielākai kravas telpai, slēgtam furgonam vai atvērtai šasijas kabīnei – Jūs varat izvēlēties un konfigurēt savam biznesam perfektu Ford E-Transit.
Van
Transportlīdzekļa pilna masa (GVM): 3,5 tonnas,
3,9 tonnas, 4,25 tonnas


Garums: L2, L3, L4

Augstums: H2, H3

Double cab-in-van
Transportlīdzekļa pilna masa (GVM): 3.9 Tonnas, 
4.25 Tonnas

Garums: L3

Augstums: H2, H3

Single chassis
Transportlīdzekļa pilna masa (GVM): 3.5 Tonnas, 3.9 Tonnas, 4.25 Tonnas

Garums: L3, L4

Augstums: N/A

kas to padara atšķirīgu?
E-TRANSIT uzlāde
depo uzlāde
Sadarbojoties ar mūsu partneriem, mēs varam palīdzēt instalēt visu Jūsu uzlādes aparatūru un programmatūru. Ja Jūsu telpās ir elektriskā furgona uzlādes punkts, Jūs varat uzlādēt savu E-Transit no 0 līdz 100% aptuveni 8 stundās.
publiskā uzlāde
-Transit uzlāde publiskajā uzlādes stacijā ir vienkārša. BlueOvalTM uzlādes tīklā ir vairāk nekā 300 000 uzlādes punktu visā Eiropā. Un lieljaudas, ātrās uzlādes stacijām no IONITY ir 450 vietas, katrā no kurām ir vairāki uzlādes punkti.
mājas uzlāde
Vienkārši pievienojiet savu E-Transit elektrotīklam, lai vienkārši uzlādētu. Vai arī uzstādiet Ford Connected Wallbox mājas uzlādes punktu, lai nodrošinātu lielākas ērtības, ātrāku uzlādes laiku un pārliecinātos, ka Jūsu elektriskā furgons ir gatavs, kad esat gatavs.

Nekādu kompromisu par veiktspēju
SYNC 4
SYNC 4 ir ar mākoni savienota informācijas un izklaides sistēma ar uzlabotu maršruta plānošanu un sarunu balss atpazīšanu. Mākoņa savienojamība nodrošina Ford Power-Up programmatūras atjauninājumus, lai nodrošinātu, ka jūsu elektriskais furgons vienmēr attīstās. Tam ir arī bezvadu viedtālruņa integrācija, jauns 30.5 cm  skārienekrāns, kā arī vēl daudz vairāk.
FORD TELEMATICS
Vai izmantojat vairāk nekā 5 transportlīdzekļu parku? Ford Telematics var palīdzēt palielināt produktivitāti un samazināt transportlīdzekļa dīkstāves laiku. Spēcīgi uz datiem balstīti ieskati ļauj izprast Jūsu autoparka ikdienas darbības. Varat ātri skatīt transportlīdzekļa veselības stāvokli un uzlabot produktivitāti, nekavējoties atrisinot visas identificētās problēmas, kurām nepieciešama uzmanība.
FORDPASS PRO
Neatkarīgi no tā, vai strādājat ar vienu transportlīdzekli vai pārvaldāt līdz pat pieciem, FordPass Pro nodrošina rīkus, kas nodrošina to veselību, drošību un nevainojamu darbību. Bezmaksas lietotne ļauj skatīt Jūsu transportlīdzekļa atrašanās vietu un veselības stāvokli, attālināti aizslēgt vai atslēgt durvis, pārvaldīt uzlādes grafikus un daudz ko citu.
attālinātais starts
Izmantojiet FordPass Pro lietotni savā tālrunī, lai iestatītu vēlamo salona temperatūru un aktivizētu klimata kontroli no savas mājas vai biroja. Jūsu E-Transit tiks iepriekš sagatavots un gaidīs Jūs, kad pienāks laiks sēsties pie stūres.
nekādu kompromisu par veiktspēju
labākā enerģija Jūsu auto
E-Transit ļauj darbināt savus instrumentus, lai kur darbs Jūs aizvestu. Pieejams kā papildu aprīkojums, Pro Power Onboard nodrošina 2,3 kW jaudu, neprasot ģeneratoru. Tātad Jūs varat pievienot urbjus, zāģus, klēpjdatorus un lielāko daļu rokas instrumentu borta kontaktligzdai un sākt strādāt.
neatkarīga aizmugurējā suspensija
E-Transit aizmugurējā piekare ir pārveidota, lai palielinātu kravnesību un uzlabotu veiktspēju. Jūs varat pārvadāt līdz 1758 kg kravas, un lieljaudas neatkarīgā aizmugurējā piekare uzlabos vadāmību un saķeri gan ar kravu, gan bez kravas.

ietilpīgs kravas nodalījums
Pārdomāti izstrādātais akumulators atrodas zem elektriskā furgona korpusa, lai palielinātu vietu. E-Transit ir pieejams no piecām virsbūves konfigurācijām, tāpēc Jums būs no 9,5 līdz 15,1 m3 kravas vietas.


vairs nekādu emisiju
nekādu izpūtēja emisiju
Ja jūs bieži strādājat noslogotās pilsētās, pilnībā elektriskais E-Transit ir ideāls furgons šim darbam. Ar nulles emisiju braukšanas laikā Jums būs atļauta netraucēta piekļuve pilsētas centriem un citām zemu emisiju zonām.
dažādi braukšanas iestatījumi
Pielāgojiet, kā Jūsu E-Transit brauc, izmantojot 3 atlasāmos braukšanas režīmus. Katrs no tiem pielāgo dažādus iestatījumus, lai optimizētu veiktspēju atbilstošiem apstākļiem. Normāls ir paredzēts ikdienas braukšanai; Slidens uzlabo vadāmību slapjos vai ledus apstākļos; un Eco palīdz Jums maksimāli izmantot akumulatoru.
ECO MODE
Eko režīms ļauj palielināt atlikušo akumulatora jaudu. Sistēma ierobežo maksimālo ātrumu, samazina paātrinājuma ātrumu un patērē mazāk enerģijas klimata kontrolei. Lai palielinātu E-Transit darbības rādiusu un gūtu maksimālu labumu no akumulatora, aktivizējiet L-režīmu, lai palielinātu akumulatora uzlādes ātrumu, kad nospiežat bremzes.

rotējošais pārnesumu pārslēdzējs
Rotējošais pārnesumu pārslēgs nodrošina pilnīgu progresīvās transmisijas kontroli, ļaujot izvēlēties pārnesumus, vienkārši pagriežot pogu. Nomainot parasto pārnesumu sviru, tiek atbrīvota vieta arī tīrākam un plašākam salonam.
elektriskā parkošanās bremze
E-Transit stāvbremze atbrīvo vietu salonā un ir vieglāk iedarbināma. Lai iedarbinātu bremzi, vienkārši pavelciet slēdzi uz paneļa pret sevi.
piederības maksa
valdības GRANTS
Gan N1, gan N2 ir pieejama dotācija līdz £5000, izmantojot valdības stimulu shēmu jauniem elektriskajiem furgoniem, tostarp E-Transit. Lai saņemtu dotāciju, Jums nekas nav jādara, Jūsu izplatītājs nokārtos visus dokumentus Jūsu vietā.
samazinātas ikdienas izmaksas
Pāreja uz elektrisko furgonu ļauj Jūsu uzņēmumam izmantot lētākas transportlīdzekļa ekspluatācijas izmaksas. Uzlādēšana izmaksā ievērojami mazāk nekā degvielas uzpilde, un, ja uzlādēsit E-Transit mājās vai darbā, nevis sabiedriskā vietā, izmaksas būs vēl zemākas. It īpaši, ja vienā naktī izmantojat samazinātos enerģijas tarifus.
samazinātas uzturēšanas izmaksas
Izbaudiet līdz pat 40%1 samazinājumu pakalpojuma īpašumtiesību izmaksām. Ar mazāku kustīgu daļu skaitu elektrisko furgonu apkope parasti maksā mazāk nekā furgonu ar dīzeļdegvielu. Tas palīdz samazināt transportlīdzekļa dīkstāves laiku un palielina Jūsu uzņēmuma produktivitāti.
E-TRANSIT garantija
Uz E-Transit attiecas 3 gadu/160934 kilometru bāzes garantija. Papildu 8 gadu/160934 kilometru akumulatora garantija un 12 gadu pretperforācijas garantija.