PILNĪGI JAUNAIS FORD TRANSIT CONNECT

PILNĪGI JAUNAIS FORD TRANSIT CONNECT

BEZ PŪLĒM PIEKĻŪSTI IT VISUR

Pilnīgi jaunais Transit Connect. Pārdomāts un uzlabots, lai pilnībā atbilstu Jūsu vajadzībām un būtu uzticams sabiedrotais, lai arī kurp Jūs dotos. Palielināta vilkšanas spēja. Pārveidota kravas telpa. Un tagad pirmo reizi pieejams arī Plug - In hibrīda versijā. 
MAKSIMĀLĀ KRAVAS TELPA MAKSIMĀLĀ SLODZE MAKSIMĀLAIS KRAVAS GARUMS
3.7 m3 850 kg 2,150 mm

PILNĪGI JAUNAIS TRANSIT CONNECT PALĪDZĒS VEICINĀT JŪSU BIZNESA ATTĪSTĪBU

VĒL LIELĀKA KRAVNESĪBA

Pilnīgi jaunajam Transit Connect ir palielināti gabarīti, lai nodrošinātu lielāku kravnesību un lietderīgo slodzi. Izvēlieties no diviem pieejamiem kravas garumiem, kuros var ievietot divas standarta euro paletes.

Tajā pat laikā autosalonā Jums ir pieejamas divas 45 W USB-C uzlādes ligzdas, kas piemērotas klēpjdatoru un elektroinstrumentu akumulatoru, mobilo tālruņu un portatīvo akumulatoru uzlādei. Bez tam bagāžas nodalījumā atradīsit 12 V kontaktligzdu.


SPĒJĪGS UN EFEKTĪVS PARTNERIS

Ford jaunās paaudzes EcoBlue dīzeļdzinēji ir līdz šim jaudīgākie dzinēji, piedāvājot uzlabotu veiktspēju, ievērojamu degvielas patēriņa efektivitāti un tagad ir pieejami arī visu riteņu pilnpiedziņas sistēmas automobiļu versijām. Turklāt jaunais Ford Transit Connect pirmo reizi ir pieejams kā Plug-In hibrīds, kas spēj nobraukt līdz 110 km pilnībā elektriskā režīmā. 

SAVIENOJAMĪBA

Transit Connect 10,25 collu digitālais instrumentu panelis ļauj pielāgot displeju, kur tiek attēloti dažādi transportlīdzekļa datiem. 10 collu krāsainais skārienekrāns ir savienojams ar viedtālruni, un standarta aprīkojumā ir pieejama savienotā navigācija. Turklāt Jūs varēsiet piekļūt arī daudziem noderīgiem transportlīdzekļu datu ieskatiem.

BRAUKŠANAS TEHNOLOĢIJAS

Pilnīgi jaunais Transit Connect piedāvā līdz šim visaptverošāko vadītāja palīdzības sistēmu klāstu, piemēram, automātiskos priekšējos lukturus, pirmssadursmes palīgsistēmu, joslas ieturēšanas palīgsistēmu, ceļa zīmju atpazīšanu, izvairīšanās stūrēšanas palīgierīci, LED priekšējos lukturus ar adaptīvo priekšējo apgaismojuma sistēmu, kā arī priekšējos un aizmugurējos parkošanās sensorus.

PILNĪGI JAUNS DIZAINS

Moderns izskats. Izcila produktivitāte. Pilnīgi jaunais Transit Connect ir pilnībā pārveidots. Jauns, dinamisks dizains, ko akcentē izteiksmīgas līnijas, pārveidots režģis, kas izcēl automobiļa pašpārliecināto stāju, kā arī modernu un plašu interjeru.