Ar elektro auto ceļā uz ilgtspējīgu Eurobasket 2025

Latvijas Basketbola savienība pagarinājusi sadarbības līgumu ar SIA “Inchcape Motors Latvia” kas nodrošinās Ford transportlīdzekļus Latvijas basketbola valstsvienību, kā arī LBS organizēto līgu vajadzībām un palīdzēs gatavoties 2025. gadā Rīgā paredzētajam Eiropas čempionāta finālturnīram.

Viens no Eurobasket 2025 uzstādījumiem ir ilgtspējība – videi draudzīgākais FIBA Eiropas čempionāts, pēc iespējas samazinot pasākuma ietekmi uz vidi.

“Viena no Latvijas Basketbola savienības prioritātēm ir ilgtspēja visās jomās – gan organizējot basketbola saimniecību, gan veicot ikdienas darbus. Ford jaunie elelektoauto lieliski atbilst LBS koncepcijai, jo ir ne tikai dinamiski un uzticami, bet arī saudzīgi pret apkārtējo vidi un izmanto atjaunojamus resursus,” uzsver LBS prezidents Raimonds Vējonis.

“Kā FORD oficiālajam pārstāvim Latvijā, mums ir patiess prieks turpināt sadarbību ar Latvijas Basketbola Savienību un būt par tās partneri gan basketbola ikdienas gaitās, gan ceļā uz 2025. gadā Rīgā paredzētā Eiropas čempionāta finālturnīra pasākumu. Šis ir liels pagodinājums un sasniegums Latvijas basketbolam, tāpēc priecājamies, ka tieši “Ford” zīmols kļūst par oficiālo ilgstpējīga auto vēstnesi šajā notikumā, uzsver “Inchcape Motors Latvia” vadītāja Diāna Šafīra.

“Mums ir svarīgi arī nākotnē turpināt veidot kopības un piederības sajūtu Latvijas sporta kultūrai, kā arī veicināt iespējas jaunot talantu attīstībai, lai piedalītos ilgtspējīgas sporta nākotnes veidošanā. Visas “Ford” komandas vārdā, novēlām izcilus panākumus un skaistas uzvaras arī turpmāk!”

LBS un SIA „Inchape Motors Latvija” sadarbojas kopš 2022. gada pavasara.