Pēc basketbola uzvarām kopā ar Ford

Latvijas Basketbola savienības un Ford Latvia sadarbības gaitu aizsākums meklējams kopš 2022. gada, kad  SIA „Inchcape Motors Latvija” un Ford atjaunoja vēsturisko sadarbību starp Ford un Latvijas Basketbola savienību. Kopš sadarbības atjaunošanas, Ford nodrošina transportlīdzekļus Latvijas basketbola valstsvienības ietvaros, kā arī LBS organizēto līgu vajadzībām.

LBS prezidents Raimonds Vējonis: „Basketbolu un Ford automobiļus vieno kontrolēts ātrums, dinamika un labas emocijas. Mūsu sadarbība palīdzēs basketbola cilvēkiem koncentrēties galvenajiem mērķiem – treniņiem, spēlēm un aizraujošu sacensību kvalitatīvai sarīkošanai.”

Inchcape Motors Latvia  ir gods atbalstīt un nodrošināt Latvijas Basketbola savienību ar Ford transportlīdzekļiem. Uzņēmums pauž ticību, ka  sadarbība būs nenovērtējams ieguldījums, lai kopā vēl vairāk iedvesmotu aktīvam un sportiskam dzīvesveidam!
Jāatzīmē, ka Ford atbalsta basketbolu ne pirmo gadu. 2009. gadā Ford bija Latvijas nacionālo izlašu (gan sieviešu, gan vīriešu) oficiālais automobilis. 
Nav noslēpums, ka Latvijā basketbols ir ļoti iecienīts sporta veids, tādēļ mēs ar Ford un basketbolu vēlamies veidot kopības un piederības sajūtu Latvijas sporta kultūras veidošanā.

Visas Ford komandas vārdā, novēlām izcilus panākumus un skaistas uzvaras!