RADĪTS SMAGAM DARBAM

Ford transit van trail

PIERĀDĪTS PARTNERIS AR LIELĀKU KRAVNESĪBU

jaunais Ford transit 5-tonnu furgons 

Pieprasi vairāk!

Ford transit van trail
5 000 kg
MAKSIMĀLI PIEĻAUJAMAIS KOPĒJAIS SVARS
2 380 kg
MAKSIMĀLĀ KRAVNESĪBA
170 ZS
MAKSIMĀLĀ JAUDA

FORD TRANSIT VAN

Transit VAN ir aprīkots ar vienu sēdekļu rindu, lai maksimāli palielinātu Jūsu kravas vietu, un līdz pat ietilpīgam L4 H3 formātam. Izmantojot jauno 5 tonnu modeli, Jūs varat palielināt sava Transit VAN nestspēju līdz 2457 kg.
Piedāvā līdz 15,1 kubikmetram drošu kravas telpu. Papildus tam, ka kravas grīdas garums ir līdz 4217 mm (L4 variantā). Transit LWB opcija ir viegli konfigurējama, lai pārvadātu garus priekšmetus, piemēram, caurules, dēļus un paklāju ruļļus.
Piekļuve bagāžas nodalījumam ir vienkārša, izmantojot bīdāmās sānu bagāžas durvis vai pilna augstuma aizmugurējās durvis un iebūvēto aizmugurējā bufera pakāpienu.
Ar virkni progresīvu savienojamības funkciju un palīdzības tehnoloģiju Transit Van kabīne patiešām ir Jūsu birojs ceļā.

TRANSIT VAN IZMĒRI

Transit Van Komplektācijas

TREND

■ Kruīza kontroles sistēma
■ Ārējie spoguļi, elektriski regulējami un apsildāmi
■ Miglas lukturi
■ Režģis, hromēts dekors

Virsbūvju veidi:
■ VAN
■ Double Cab In Van

TRAIL

■ Radiatora režģis "Ford" dizainā
■ Ārējie spoguļi ir elektriski regulējami, apsildāmi un nolokāmi
■ 16" vieglmetāla diski, krāsoti melnā krāsā
■ Automātiski priekšējie lukturiar dienas/nakts sensoru

Virsbūvju veidi:
VAN

galvenās iezīmes

papildu spēks 5-tonnu furgonam

Jaunais 5 tonnu GVM (Gross Vehicle Mass) variants nodrošina visu laiku lielāko Transit furgona kravnesību, ļaujot efektīvi pārvadāt 2457 kg lielu kravnesību.

Šī papildu izturība padara 5 tonnu par ideālu kandidātu smagai pārbūvei. Jumbo Van lielākā riteņu bāze un virsbūves konfigurācija (L4 H3) nodrošina, ka Jums ir pietiekami daudz vietas, kā arī izturību, ko pārvadāt vai pārveidot. Nodrošina izcilu daudzpusību visam, kas Jums nepieciešams.

Stingrāk nekā jebkad agrāk. Šis jaunais, īpaši spēcīgais Transit ir gatavs darbam.

kravas nodalījums un pieeja

Transit Van nodrošina iespaidīgu kravas telpu visās trīs dimensijās: kravas garumā, platumā (no riteņu arkas līdz riteņu arkai) un izmantojamā salona augstumā. Ar 15,1 kubikmetru kravas telpu var ievietot kravas, kuru garums pārsniedz 3 metrus. Un ar kravnesību līdz 2457 kg Jums nekad netrūks vietas vai iespēju transportēt gandrīz jebko. Plašas sānu kravas durvis, optimizēts atvēršanas augstums un aizmugures piekļuves pakāpiens nodrošina vieglu piekļuvi Jūsu kravai.

pārliecība mainīgos apstākļos

Ledus ziemas ceļi, dubļaini piebraucamie objekti— lai kurp Jūs aizvestu Jūsu bizness, visu riteņu piedziņa (AWD) sniedz Jums pārliecību turp doties. Inteliģentā visu riteņu piedziņa ir griezes momenta sistēma pēc pieprasījuma, kas nodrošina pārliecinošu progresu uz sarežģītām virsmām. Nospiežot pogu AWD notur Jūs un Jūsu kravu tieši uz ceļa. Palielinot svaru tikai par -60 kg, Jūs iegūstat papildu iespēju, nezaudējot lietderīgo slodzi.

dzinēju dažādība

Ar virkni modernu 2,0 litru Ford EcoBlue dīzeļdzinēju, Transit Van ir jaudīgāks un efektīvāks nekā jebkad agrāk. Ar četriem pieejamiem spēka agregātiem, kas piedāvā līdz pat 185 ZS jaudu, Jūs noteikti atradīsiet to, kas atbilst Jūsu īpašajām vajadzībām. Transit ir pieejams arī ar HDT (Heavy Duty Truck) dzinēju klientiem, kuriem nepieciešama nedaudz lielāka jauda, tāpēc tas ir ideāli piemērots smagākiem furgoniem.

MILD HYBRID

Lai palīdzētu palielināt efektivitāti, Transit tagad ir pieejams kā vieglais hibrīda furgons. Neliels ar akumulatoru darbināms elektromotors darbojas kopā ar parasto dzinēju, lai palīdzētu samazināt degvielas patēriņu, palielinot Jūsu Transit Van efektivitāti, kad pieprasījums pēc jaudas ir zems.

FORD ECOGUIDE

Novatoriskā Ford EcoGuide sistēma nepārtraukti novērtē Jūsu braukšanas uzvedības ietekmi uz Jūsu degvielas patēriņu. Sistēma analizē Jūsu ātrumu, pārnesumu pārslēgšanu, bremzēšanu un paredzamo līmeni, kā arī īso un garo braucienu skaitu, ko veic Jūsu Transit Van. Pēc tam EcoGuide nosūta Jums šo informāciju, izmantojot displeju informācijas paneli. Mērķis ir mudināt Jūs braukt efektīvāk, samazināt degvielas patēriņu un ietaupīt naudu visā furgona kalpošanas laikā.

PRE-COLLISION asistents ar gājēju detektoru

Palīdzība pirms sadursmes ar gājēju noteikšanas funkciju izmanto radara un kameras tehnoloģiju, lai skenētu ceļu Jūsu sabiedriskā transporta priekšā. Ja tiek atklāts sadursmes risks ar transportlīdzekli, gājēju vai velosipēdistu, tas sniegs Jums brīdinājumu. Ja Jūs laikus nereaģējat, sistēma var automātiski pielietot pilnu bremzēšanas spēku, lai palīdzētu samazināt vai pat novērst dažu frontālu sadursmi.

UZZINIET, KAS TO PADARA ĪPAŠU