DAUDZ VIETAS KOMANDAI UN KRAVAI

FORD TRANSIT CHASSIS DOUBLE CAB
5 000 kg
MAKSIMĀLI PIEĻAUJAMAIS KOPĒJAIS SVARS
2 700 kg
MAKSIMĀLĀ KRAVNESĪBA
170 ZS
MAKSIMĀLĀ JAUDA

FORD TRANSIT CHASSIS DOUBLE CAB

Ford Transit šasija ar dubulto kabīni ir pieejama četros riteņu bāzēs un ar savu rāmi piedāvā plakanu, stabilu pamatu atsevišķai transportlīdzekļa virsbūvei. 

5 tonnu variants ar pieļaujamo transportlīdzekļa bruto svaru 5,000 kg ir ideāli piemērots pārveidošanai ar augstām kravnesības prasībām. Plaši atveramas durvis ļauj viegli piekļūt plašajam interjeram, kur tiek nodrošināta pietiekama pārvietošanās brīvība, pateicoties pārnesumu svirai, kas uzstādīta panelī. 

Ja Jūs ceļojat ar 7 cilvēkiem, nav nepieciešams upurēt ar komfortu: gan zem pasažiera divvietīgā sēdekļa, gan zem 4-vietīgā sēdekļa ir plaši uzglabāšanas nodalījumi Jūsu instrumentiem, klēpjdatoriem vai citām ierīcēm, lai būtu pietiekami daudz vietas kājām.

galvenās iezīmes

papildu spēks ar 5 tonnām

5 tonnu variants ir Ford Transit šasijas modeļu derīgās kravas meistars. Ar pieļaujamo transportlīdzekļa bruto svaru 5,000 kg un neto kravnesību līdz aptuveni 2,900 kg, tas ir ideāls bāzes transportlīdzeklis smagiem pārveidojumiem ar augstākām kravnesības prasībām, piemēram, pašizgāzējiem, pacelšanas platformām vai evakuatoriem, un ir īpaši piemērots izmantošanai par būvlaukumu vai īpašu operatīvo transportlīdzekli.

FORD ECOBLUE HIBRĪDS

Šī vieglā hibrīda piedziņa (mHEV) piedāvā rentablu iekļūšanu elektromobilitātes pasaulē. Ford EcoBlue dīzeļdzinēju atbalsta elektromotors un 48 voltu akumulators. Pie maziem ātrumiem vai apstājoties, iekšdedzes dzinējs var izslēgties. Atšķirībā no pilna hibrīda transportlīdzekļiem (HEV), šī vieglā hibrīda piedziņa nebrauc tikai elektriski. Ford Transit šasija ar EcoBlue hibrīda piedziņu nav jāpievieno ārējam barošanas avotam. 48 voltu akumulatoru, kas elektromotoru apgādā ar jaudu, bremzēšanas sistēma automātiski uzlādē, ripinot un bremzējot. Enerģija no bremzēm tiek atpakaļ hibrīda akumulatorā.

PIETIEKAMI DAUDZ VIETAS LIELĀM DARBA GRUPĀM

Ford Transit šasija ar dubulto kabīni ir labs risinājums, ja vēlaties vienlaikus pārvadāt kravas un pasažierus. Plaši atveramas durvis nodrošina ērtu piekļuvi plašajam un pārdomātajam interjeram. Pasažiera divvietīgais sēdeklis un 4-vietīgaissēdeklis var uzņemt līdz septiņiem cilvēkiem. Gan zem pasažiera divvietīgā sēdekļa, gan zem 4-vietīgā sēdekļa ir plaši uzglabāšanas nodalījumi, lai instrumentus un aprīkojumu varētu transportēt.

JOSLAS PALĪGSISTĒMA

Uz šosejas pietiek ar nelielu koncentrācijas samazināšanos, un transportlīdzeklis jau netīšām ir atstājis izvēlēto joslu. Lane Assist nosaka, vai Jūsu transportlīdzeklis tuvojas joslas apzīmējumiem, ja neesat ieslēdzis pagrieziena signālu, un vērš Jūsu uzmanību ar rata vibrāciju un displeja veidā instrumentu klasterī.

RIEPU SPIEDIENA KONTROLES SISTĒMA

Pārāk zems gaisa spiediens ne tikai palielina degvielas patēriņu, bet arī riepu nodilumu. Riepu spiediena kontroles sistēma informē Jūs, tiklīdz rodas pārāk zems spiediens riepās.

kas to padara īpašu?

Uzziniet, ar ko ir īpaši citi modeļi

SINGLE CAB

Ar Ford Transit Chassis Single Cab Jums ir izvēle starp pasažiera dubulto sēdekli un pasažiera vienvietīgo sēdekli. Tas piedāvā vietu līdz trim cilvēkiem priekšā. Ir pieejams piecās riteņu bāzēs, tā maksimālais pieļaujamais transportlīdzekļa pilnais svars ir 5,000 kg. Pateicoties izturīgajam rāmim, tas piedāvā plakanu, stabilu pamatu visu veidu virsbūvēm.