56 220 EUR
Cena no
439 ZS
jauda no

PILNĪGI JAUNAIS FORD MUSTANG

IEPAZĪSTI KLASIKU NO JAUNA

Iepazīstaties ar 7. paaudzes Ford Mustang®.
Aprīkots ar atjaunoto 5.0L V8 dzinēju un modernu interjeru. 
Izbaudi leģendāro V8 dzinēja skaņu un pielāgojamu digitālo displeju.
Jaunais Mustang pieejams divos viedolos - Ford Mustang kabriolets vai kupeja.
0-100 Km/h (1) Maks. ZS (1) Maks. griezes moments (1)
4.4 s 453 ZS 540 Nm

Mustang® Dark Horse

iedvesmots dizains no pirmajām paaudzēm

Muskoļots un plūdens izskats vienlaicīgi. Tikai Ford Mustang®.

IEPAZĪSTI JAUNĀ MUSTANG INTERJERU

Vēl vairāk tehnoloģiju

Ford Mustang modelim unikālais 12,4" ekrāns kopā ar 13,2" Ford SYNC™ 4 skārienjūtīgo ekrānu (2) apvienoti kopā vienā ekrānā, lai radīto vislabāko un ērtāko pieredzi.

SACĪKŠU IEDVESMOTS

Ne tikai pats auto, bet arī dažādas interjera detaļas ir izstrādātas idesvmojoties no sacīkšu auto. Iepazīsti jaunā Mustang interjeru.

ĒRTS UN FUNKCIONĀLS

Premium ādas krēsli ir ērti lai arī paredzēti sportiskai braukšanai. Jaunā Mustang salons atjaunots ar jaunām iespējām, materiāliem un tehnoloģijām.

Mustang® Dark Horse

Vēl vairāk jaudas, vēl vairāk iespējas.

VEIKTSPĒJA

Jaudīgs 4. paaudzes 5,0 L 8 cilindru "Coyote"motors tagad ar 545 ZS jaudu un 540 Nm griezes momentu palīdzēs paātrināties līdz 100 mk/h tikai 4,4 sekundēs. 

BREMBO™ BREMZES

BREMBO™ augstas veikstpējas bremzes ar 19" bremžu diskiem vienmēr nodrošinās visefektīvāko apstāšanos gan trasē, gan ikdienas braukšanas apstākļos.

ierobežotas slīdes diferenciālis (LSD)

Jaunais Mustang komplektācijā nāk ar ierobežotas slīdes diferenciāli (LSD) kas palīdz gan līkumos, gan arī lai efektīvāk  uzņemtu ātrumu. 

AKTĪVĀ SPORTA IZPLŪDE

Sporta izplūdes sistēma ne tikai palīdz veikstpējai, bet tagad arī vari izvēlēties starp dažādiem skaņas līmeņiem - Quiet, Normal, Sport vai Track.

4. paaudzes "Coyote" 8 cilindru dzinējs

V8 "Coyote" 5.0 L dzinējs ar savu jaudu jau ir pierādījis sevi vairāku gadu garumā. Jaunās pauaudzes motors ar DOHC, alumīnija galvu un četriem vārstiem uz katru cilindru, nodrošinās maksmālu dzinēja efektivitāti. Jaunās paaudzes dzinējs ir nodrošināts arī ar daudz efektīvāju gaisa ieplūdes sistēmu.

Drifta rokas bremze

Lai arī vizuāli izskatās kā parasta rokas bremze, jaunajā Mustang® tā kalpo arī kā drifta rokas bremze. Būs iespēja izvēlēties divus režīmus - Novice un Expert

BRAUKŠANAS REŽĪMI

Jaunajā Mustang® būs pieejami 6 dažādi braukšanas režīmi, kas būs optimizēti visdažādākajiem nolūkiem - Normal, Sport, Slippery, Track, Drag un Custom braukšanas režīms, kurā varēsi apvienot dažādas iespējas lai nodrošinātu unikālu braukšanas pieredzi.

Track Apps®

Apskati savu sniegumu un citus datus, kas iegūti braukšanas laikā pa trasi. To visu varēs apskatīt gan digitālajā spidometrā (Digital Cluster), gan multimēdiju displejā (SYNC Screen). Apskatiet paātrināšanās datus, bremžu darbības datus, apļa laikus un citu informāciju, lai uzlabotu savu sniegumu trasē.

MagnaRide®

Jaunā MagnaRide® balstiekārtas sistēma nodrošina ērtu un optimālu darbību gan ikdienas apstākļos, gan arī efektīvu braukšanas pieredzi trases apstākļos. Sistēma analizē ceļa apstākļus un braukšanas režīmu un var mainīt amortizatora cietību līdz pat 1000 reizēm katru sekundi. 

TEHNOLOĢIJAS

CEĻA ZĪMJU ATPAZĪŠANA

Uztver un nolasa ātrumu no ceļa zīmēm kas atrodas virs brauktuves vai blakus. Informācija tiek parādīt digitālajā spidometrā.

ADAPTĪVĀ KRUĪZA KONTROLE

Automāšīnas priekšpusē esošās kameras skanē līnijas un palīdz noturēt automašinu starp tām. Automašina arī izmanto kameras, kartes datus un ceļa zīmes lai automātiski samzinātu ātrumu pēc nepieciešamības.

AUTOMĀTISKĀ BREMZĒŠANA

Aizmugurē esošie sensori var noteikt iespējamu sadursmi. Aktivizējoties ātrumu no 2 līdz 12 km/h, tiks parādīts brīdinājums un sistēma automātiski iedarbinās bremzes, lai palīdzētu samazināt ātrumu vai pilnībā apstāties.

UZZINĀT VAIRĀK

Piesakies un uzzini iespējas par auto jau tagad.

Mustang Modeļi

5.0 V8 10 pakāpju automātiskā kārba RWD 5.0 V8 6 pakāpju mehāniskā kārba RWD 5.0 V8 6 pakāpju Tremec mehāniskā kārba RWD 5.0 V8 pakāpju automātiskā kārba RWD
GT GT Dark Horse Dark Horse
No 59 010 EUR No 56 220 EUR No 67 200 EUR No 69 900 EUR
0-100 km/h: 4,9 sek. 0-100 km/h: 5,3 sek. 0-100 km/h: 5,2 sek. 0-100 km/h: 4,4 sek.
Maks. jauda: 328kW/439 HP Maks. jauda: 328kW/439 HP Maks. jauda: 334 kW/447 HP Maks. jauda: 334 kW/447 HP
Maks. ātrums: 250 km/h Maks. ātrums: 250 km/h Maks. ātrums: 263 km/h Maks. ātrums: 250 km/h
Griezes moments: 540 Nm Griezes moments: 540 Nm Griezes moments: 540 Nm Griezes moments: 540 Nm

Atrunas