APRĪKOTS AR TEHNOLOĢIJĀM

Transit Connect van

MĪLI TO, KO DARI

Transit Connect Active
3,6 kub.m
MAKSIMĀLAIS IEKRAUŠANAS TILPUMS
907 kg
MAKSIMĀLĀ KRAVNESĪBA
3,400mm
MAKS. KRAVAS NODALĪJUMA GARUMS

FORD TRANSIT CONNECT VAN

Funkcionalitāte ir Ford Transit Connect Van galvenā prioritāte, tāpēc Jūs atradīsiet viegli pieejamu kravas telpu apvienojumā ar ērtu vadītāja zonu. Van ir pieejams divās dažādās riteņu bāzēs. Pateicoties starpsienai ar caurkraušanas atveri, tā iekraušanas garums ir līdz 3,4 metriem vai kravas nodalījuma tilpums līdz 3,6 m3

TRANSIT CONNECT VAN DIMENSIJAS


TRANSIT CONNECT van KOMPLEKTĀCIJAS


TREND

■ 16" Sparkle Silver tērauda diski ar pilniem riteņu uzlikām
■ Miglas lukturi
■ Elektriski regulējami un apsildāmi spoguļi
■ Manuālais gaisa kondicionētājs

ACTIVE

■ Unikālie Active 17" vieglmetāla diski
■ Unikāls Active virsbūves komplekts
■ Palielināts braukšanas augstums
■ Unikāla Active interjera apdare ar Nordic Blue šuvēm

galvenās iezīmes

FORD ECOBLUE Dīzeļdzinējs

Ford Transit Connect ir pieejams ar modernu un ekonomisku dīzeļdzinēju trīs jaudas līmeņos. Jūs varat izvēlēties starp 1,5 litru EcoBlue dīzeļdzinēju ar 6 pakāpju manuālo pārnesumkārbu ar - 55 kW (75 ZS), 74 kW (100 ZS) vai 88 kW (120 ZS). Turklāt pēdējos divus jaudas līmeņus var alternatīvi apvienot ar 8 pakāpju automātisko pārnesumkārbu. Jaudīgs un liels griezes moments, kas ir nenovērtējams uz slīpumiem vai apdzīšanas manevriem, raksturo šo dzinēju - neatkarīgi no tā, vai braucat pilsētā vai aptverat lielus attālumus uz šosejas.

CEĻA ZĪMJU ATPAZĪŠANA

Lai nodrošinātu, ka Jūs nepamanat svarīgas ceļa zīmes, piemēram, apdzīšanas aizliegumus vai ātruma ierobežojumus katrā braukšanas situācijā, ceļa zīmju atpazīšanas sistēma izmanto priekšējo kameru, lai atklātu ceļa zīmes, neapdzenošas zīmes vai ātruma ierobežojumus, kas stāv ceļa malā vai atrodas virs ceļa, un parāda tos Jums transportlīdzekļa borta datorā.

AKTĪVĀ PARKOŠANĀS PALĪGSISTĒMA

Active Park Assist palīdz novietot automašīnu paralēlās vai perpendikulārās stāvvietās. Vienkārši nospiediet pogu, un šī uzlabotā, novatoriskā sistēma izmanto savus sensorus, lai atrastu Jums piemērotāko vietu. Automātika izbrauc arī no paralēlām stāvvietām.

BIZNESA PROGRAMMA TRANSPORTLĪDZEKĻIEM

Neatkarīgi no tā, vai Jums pieder furgons vai pārvaldāt parku, FordPass Pro lietotne aktivizē integrētās viedās tehnoloģijas. FordPass Pro, kas īpaši izstrādāts biznesa transportlīdzekļiem, ir aprīkots ar tādām funkcijām kā SecuriAlert un transportlīdzekļu tehniskie brīdinājumi par to stāvokli. FordPass Pro palīdz Jums uzturēt furgonus uz ceļa un kravu drošību, tāpēc Jūsu bizness ir mobils ar tehnoloģijām saistītā pasaulē.

Sadursmes novēršanas sistēma

Sadursmes novēršanas sistēma nepārtraukti skenē ceļu transportlīdzekļa priekšā un brīdina vadītāju, ja pastāv sadursmes risks ar transportlīdzekli vai gājēju. Ja vadītājs nereaģē uz signāliem, sistēma automātiski iedarbina bremzes, tādējādi izvairoties no noteiktām frontālām sadursmēm vai samazinot to smagumu. Tas darbojas ar ātrumu līdz 80 km/h normālos ceļa apstākļos. 

Kas to padara īpašu?