PLAŠS, MODULĀRS UN PRAKTISKS

FORD TRANSIT CONNECT KOMBI
7
maks. sēdvietu
2,5 kub.m
MAKSIMĀLĀ KRAVNESĪBA
2164 mm
MAKSIMĀLAIS IEKRAUŠANAS GARUMS

TRANSIT CONNECT KOMBI

Transit Connect Kombi nozīmē, ka Jums vairs nav jāizvēlas starp kravas vai pasažieru drošu pārvadāšanu. Tas ir pieejams dažādās sēdvietu un riteņu bāzes opcijās; ar 5-vietīgo versiju Jūs varat izvēlēties starp īsu (L1) un garu (L2) riteņu bāzi.

Transit Connect Kombi N1 ietver elastīgu aizmugurējo sēdekļu sistēmu un pilnu režģa starpsienu, apvienojot plašas kravas piekļuves priekšrocības un iespēju ceļot ar 5 pasažieriem pilnīgā drošībā. Ģeniālā šķērsvirziena iekraušanas starpsiena Transit Connect ļauj maksimāli palielināt kopējo kravas telpu ļoti inteliģentā veidā, tas būs Jūsu ideāls sabiedrotais darbā.

TRANSIT CONNECT KOMBI N1 DIMENSIJAS

TRANSIT CONNECT kombi n1 KOMPLEKTĀCIJAS

TREND

■ 16" Sparkle Silver tērauda diski ar pilniem riteņu uzlikām
■ Miglas lukturi
■ Elektriski regulējami un apsildāmi spoguļi
■ Manuālais gaisa kondicionētājs

GALVENĀS IEZĪMES

FORD ECOBLUE DĪZEĻDZINĒJS

Jaunie 100 un 120 zirgspēku TDCi dīzeļdzinēji ir vēl jaudīgāki, vēl efektīvāki un tiem ir vēl mazāks patēriņš, kā arī emisijas. Gan pilsētām, gan garākiem autoceļu braucieniem noder tas, cik viegli tie nodrošina pietiekamu griezes momentu - īpaši noderīgi pagriezienos vai apdzīšanas laikā.

ŠĶĒRSVIRZIENA IEKRAUŠANAS STARPSIENA

Transit Connect Kombi N1 šķērseniskā starpsiena atdala kravu no pasažieriem un piedāvā vairākas konfigurācijas, lai pielāgotos Jūsu vajadzībām. Kad saliekamā šķērseniskā starpsiena ir apvienota ar nolokāmiem sēdekļiem, var izveidot līdz 2,5 m3 no kravas telpas

Sēdvietu iespējas

Ar divām sēdekļu rindām Transit Connect Kombi N1 var viegli uzņemt līdz pat pieciem pasažieriem. Otro rindu var sadalīt proporcijā 60:40 un nolocīt, lai vajadzības gadījumā maksimāli palielinātu kravas telpu.

Garākās riteņu bāzes (L2) variantā šos otrās rindas sēdekļus var arī nolocīt uz leju.

FORD SYNC 3

Ford SYNC 3 ir uzlabota sistēma, kas ļauj uzturēt savienojumu un kontrolēt tālruni, mūziku un navigācijas sistēmu. Intuitīvai navigācijai izvēlieties kādu no balss komandām vai 8" krāsu skārienekrānu. Tiešraides satiksme var palīdzēt izvairīties no sastrēgumiem. Jūs pat varat izsaukt vietējo restorānu sarakstu, vienkārši pasakot: "Es esmu izsalcis".

IESTATIET SEV UN SAVAM PASAŽIERIM IDEĀLU TEMPERATŪRU

Automātiskā elektroniskā temperatūras kontrole ļauj izvēlēties temperatūru, kuru dodat Sev un Jūsu pasažierim. Sistēma to uztur ar uzlabotu gaisa kondicionētāju.

KAS TO PADARA ĪPAŠU?