PASAŽIERI, KRAVA VAI ABI

ford transit double cab-in-van
1,6 kub.m
MAKSIMĀLAIS IEKRAUŠANAS TILPUMS
701 kg
MAKSIMĀLĀ KRAVNESĪBA.
2,164 mm
MAKSIMĀLAIS IEKRAUŠANAS GARUMS

FORD TRANSIT CONNECT DOUBLE CAB-IN-VAN

Transit Connect ar dubulto kabīni ir ideāls risinājums, ja Jums vienlaikus ir nepieciešams transportēt savu komandu un rīkus. Tas ir aprīkots ar otro sēdekļu rindu un tādējādi ir ērti iesēdināt līdz pieciem cilvēkiem, kurus aizsargā bīdāms režģa nodalījums kravas zonā.

TRANSIT CONNECT DCIV DIMENSIJAs

TRANSIT CONNECT dciv KOMPLEKTĀCIJAS


Trend

■ 16" Sparkle Silver tērauda diski ar pilniem riteņu uzlikām
■ Miglas lukturi
■ Elektriski regulējami un apsildāmi spoguļi
■ Manuālais gaisa kondicionētājs

galvenās iezīmes

FORD ECOBLUE Dīzeļdzinējs

Ford Transit Connect ir pieejams ar modernu un ekonomisku dīzeļdzinēju trīs jaudas līmeņos. Jūs varat izvēlēties starp 1,5 litru EcoBlue dīzeļdzinēju ar 6 pakāpju manuālo pārnesumkārbu ar - 55 kW (75 ZS), 74 kW (100 ZS) vai 88 kW (120 ZS). Turklāt pēdējos divus jaudas līmeņus var alternatīvi apvienot ar 8 pakāpju automātisko pārnesumkārbu. Jaudīgs un liels griezes moments, kas ir nenovērtējams uz slīpumiem vai apdzīšanas manevriem, raksturo šo dzinēju - neatkarīgi no tā, vai braucat pilsētā vai aptverat lielus attālumus uz šosejas.

ATVIEGLO AUTOSTĀVVIETU

Park Pilot sistēmas stāvvietas attāluma sensori palīdz novērtēt attālumu starp Jūsu transportlīdzekli un šķērsli aiz Jums vai priekšā. Tie  brīdina Jūs ar skaņas signālu tuvojoties šķērslim. Autostāvvietas pilota sistēma ir izstrādāta, lai Jūs varētu ātri un pārliecinoši novietot automašīnu.

Paātrinājuma kontrole

Šī opcija kontrolē paātrinājuma ātrumu atkarībā no tā, vai Jūsu furgons ir bez kravas vai daļēji piekrauts. Rezultātā Jūs varat sagaidīt degvielas patēriņa samazināšanos līdz pat 15%, atkarībā no Jūsu braukšanas stila. Šī tehnoloģija var arī palīdzēt samazināt Jūsu Transit Connect Double Cab dzinēja, bremžu un riepu, kā arī citu komponentu nodilumu.

Sēdvietu iespējas

Ford Transit Connect dubultā kabīne piedāvā augstu atstarpi starp pasažieru un kravas telpu. Sēdekļu atzveltnes nolokās plakaniski un, lai maksimāli izmantotu kravas telpu, visu sēdekli var nolocīt uz priekšu.

Kas to padara īpašu?