LAI KURP JŪS AIZVESTU JŪSU DARBS

FORD TRANSIT CONNECT ACTIVE

MĪLI TO, KO TU DARI

Ford TRANSIT CONNECT ACTIVE

JAUNAIS FORD TRANSIT CONNECT ACTIVE

Stilīgs dizains, dāsna kravas telpa un dažādas viedās tehnoloģijas: jaunais Transit Connect Active ir ideāls partneris ikdienas lietošanai. Pēc izvēles aprīkots ar mehānisku ierobežotas slīdes diferenciāli, tas paliek kustībā pat prasīgā reljefā. Neatkarīgi no tā, vai piegādes pilsētā vai kalnu riteņbraukšana laukos - Ford Transit Connect Active pārvarēs jebkuru uzdevumu.

galevnās iezīmes

GALVENIE VIRSBŪVES ELEMENTI

■ Unikāli Active 17" vieglmetāla diski 
■ Unikāls Active virsbūves komplekts
■ Palielināts braukšanas augstums – 24mm priekšā, 9mm aizmugurē 
■ Alumīnija jumta reliņi 
■ Atpakaļskata kamera 

GALVENIE SALONA ELEMENT

■ Unikāla Active apdare ar Nordic Blue šuvēm 
■ SYNC 3 radio ar DAB, 6" (15,2 cm) TFT skārienekrānu
■ Četri priekšējie skaļruņi, balss vadība, Apple CarPlay, Android Auto, Bluetooth 

Dzinēji

■ Ford EcoBlue Diesel 1,5L TDCi 100 ZS (74 kW) 
■ Ford EcoBlue Diesel 1,5L TDCi 120 ZS (88 kW) 

SPĒCĪGS IZSKATS JAUNĀ DIZAINĀ

Jaunais Ford Transit Connect Active uzstāda pārsteidzošus akcentus ar savu enerģisko krosovera izskatu. Nedaudz palielinātais klīrenss ļauj labāk rīkoties nelīdzenā reljefā un liek Jums doties piedzīvojumos. Platās dubultā spārna aizmugurējās durvis nodrošina vieglu piekļuvi plašajai kravas telpai, un alumīnija jumta reliņi piedāvā papildu uzglabāšanas vietu. Īpašie 17 collu vieglmetāla diski, tumšie riteņu arkas pagarinājumi un pārsteidzošie Active burti papildina jaunā Ford Transit Connect Active spēcīgo izskatu.

IEVĒROJAMS INTERJERS

Jaunā Ford Transit Connect Active interjers apvieno pievilcīgu dizainu ar izturību. Augstas kvalitātes sēdekļi un stūre ir aprīkoti ar "Nordic Blue" šuvēm un piešķir interjeram īpašu izskatu. Raksturīgās Active durvju apdares aizsargā Jūsu transportlīdzekli un harmoniski noapaļo jauno dizainu. Pateicoties progresīvām tehnoloģijām, piemēram, SYNC 3 un FordPass Connect uzturiet sakarus un savus pasažierus katrā braucienā.

MEHĀNISKS IEROBEŽOTAS SLĪDES DIFERENCIĀLIS

Transit Connect Active pēc izvēles ir pieejams ar uzlabotu mehānisku ierobežotas slīdes diferenciāli (mLSD), kas bez piepūles ved cauri izaicinošam reljefam. Tas samazina nevēlamu riteņu slīdi, it īpaši uz nelīdzeniem ceļiem, automātiski darbinot riteni ar vislabāko saķeri. Tas palīdzēs Jums virzīties uz priekšu un uzlabot transportlīdzekļa stabilitāti, kad tas Jums visvairāk nepieciešams.

JAUDĪGI DĪZEĻDZINĒJI

Ford Transit Connect Active ir pieejams ar modernu un ekonomisku dīzeļdzinēju divos jaudas līmeņos. Jūs varat izvēlēties starp 1,5 litru EcoBlue dīzeļdzinēju ar 74 kW (100 ZS) vai 88 kW (120 ZS). Abus jaudas līmeņus var apvienot ar 6 pakāpju manuālo pārnesumkārbu vai 8 pakāpju automātisko pārnesumkārbu. Jaudīga jauda un liels griezes moments, kas ir nenovērtējams uz slīpumiem vai apdzīšanas manevriem, raksturo šo dzinēju - neatkarīgi no tā, vai braucat pilsētā vai uz šosejas.

kas to padara īpašu?

iespējamie Virsbūves tipi ACTIVE komplektācijā

Van

Funkcionalitāte ir Ford Transit Connect paneļu furgona galvenā prioritāte, tāpēc Jūs atradīsiet viegli pieejamu kravas telpu apvienojumā ar ērtu vadītāja zonu. Furgons ir pieejams divās dažādās riteņu bāzēs. Pateicoties starpsienai ar atveri, iekraušanas garums ir līdz 3,4 m3 vai kravas telpas tilpums līdz 3,6 m3.