TAVS LABĀKAIS DRAUGS JEBKUROS APSTĀKĻOS

FORD TRANSIT CONNECT ACTIVE

VIETA VISAI JŪSU KOMANDAI

FORD TRANSIT CONNECT DOUBLE CAB-IN-VAN

BAGĀTS AR TEHNOLOĢIJĀM

FORD TRANSIT CONNECT
3,6 kub.m
MAKSIMĀLAIS IEKRAUŠANAS TILPUMS
982 kg
MAKSIMĀLĀ KRAVNESĪBA.
2,152 mm
MAKSIMĀLAIS IEKRAUŠANAS GARUMS

TRANSIT CONNECT

Ford Transit Connect apvieno Ford Transit izturību ar virkni progresīvu tehnoloģiju, kas izstrādātas, lai Jūs varētu strādāt efektīvāk.

Pieejams vairākās riteņu bāzes opcijās, Transit Connect piedāvā līdz 3,6 m3 lielu kravas tilpumu, kurā var pārvadāt līdz 982kg kravas. Pateicoties ģeniālajam nodalījumam, kas aprīkots ar iekraušanas lūku, Jūs varēsiet transportēt jebkura veida garas un lielgabarīta preces.

TRANSIT CONNECT VAN DIMENSIJAS

TRANSIT CONNECT dciv DIMENSIJAS

TRANSIT CONNECT kombi n1 DIMENSIJAS


TRANSIT CONNECT komplektācijas

Trend

■ 16" Sparkle Silver tērauda diski ar pilnām riteņu uzlikām
■ Miglas lukturi
■ Elektriski regulējami un apsildāmi spoguļi
■ Manuālais gaisa kondicionētājs
 
Virsbūvju veidi:
■ Van
■ Double Cab-in-Van
■ Kombi

Active

■ Unikālie Active 17" vieglmetāla diski
■ Unikāls Active virsbūves komplekts
■ Palielināts braukšanas augstums
■ Unikāla Active interjera apdare ar Nordic Blue šuvēm
 
Virsbūvju veidi:
■ Van

Kurš virsbūves tips ir piemērots tieši Jums?

Van

Funkcionalitāte ir Ford Transit Connect paneļu furgona galvenā prioritāte, tāpēc Jūs atradīsiet viegli pieejamu kravas telpu apvienojumā ar ērtu vadītāja zonu. Furgons ir pieejams divās dažādās riteņu bāzēs. Pateicoties starpsienai ar atveri, kravas telpas tilpums ir līdz 3,6 m3.

Double CAB-IN-VAN

Transit Connect ar dubulto kabīni ir ideāls risinājums, ja Jums vienlaikus ir nepieciešams transportēt savu komandu un rīkus. Tas ir aprīkots ar otro sēdekļu rindu un tādējādi ir ērti iesēdināt līdz pieciem cilvēkiem, kurus aizsargā bīdāms režģa nodalījums kravas zonā.

KOMBI N1

Neatkarīgi no tā, vai transportējat darba grupu uz darba vietu vai ceļotājus uz lidostu, Ford Transit Connect Kombi ir īpaši funkcionāls, pateicoties tā sēdvietu sistēmai. Pat variants ar īsu riteņu bāzi piedāvā vietu līdz 5 cilvēkiem un nodrošina dažādas sēdekļu konfigurācijas.

Galvenās iezīmes

BIZNESA PROGRAMMA TRANSPORTLĪDZEKĻIEM

Neatkarīgi no tā, vai Jums pieder furgons vai pārvaldāt parku, FordPass Pro lietotne aktivizē integrētās viedās tehnoloģijas. FordPass Pro, kas īpaši izstrādāts biznesa transportlīdzekļiem, ir aprīkots ar tādām funkcijām kā SecuriAlert un transportlīdzekļu tehniskie brīdinājumi par to stāvokli. FordPass Pro palīdz Jums uzturēt furgonus uz ceļa un kravu drošību, tāpēc Jūsu bizness ir mobils ar tehnoloģijām saistītā pasaulē.

1.5 LITRU ECOBLUE DĪZEĻDZINĒJS

Jaunie 100 un 120 zirgspēku TDCi dīzeļdzinēji ir vēl jaudīgāki, vēl efektīvāki un tiem ir vēl mazāks patēriņš, kā arī emisijas. Gan pilsētām, gan garākiem autoceļu braucieniem noder tas, cik viegli tie nodrošina pietiekamu griezes momentu - īpaši noderīgi pagriezienos vai apdzīšanas laikā.

STARPSIENA AR IEKRAUŠANAS lūku

L1 versija var uzņemt kravu līdz 3 metriem, pateicoties starpsienai ar praktisku iekraušanas lūku. L2 modeļos Jūs varat ievietot priekšmetus līdz 3,4 metriem. (Lūkas starpsiena ir pieejama tikai Trend, kā daļa no sēdekļa paketes.)

AUTOMĀTISKA IEBRAUKŠANA STĀVVIETĀ

Active Park Assist palīdz novietot automašīnu paralēlās vai perpendikulārās stāvvietās. Vienkārši nospiediet pogu, un šī uzlabotā, novatoriskā sistēma izmanto savus sensorus, lai atrastu Jums piemērotāko vietu. Automātika izbrauc arī no paralēlām stāvvietām.

Sadursmes novēršanas sistēma

Sadursmes novēršanas sistēma nepārtraukti skenē ceļu transportlīdzekļa priekšā un brīdina vadītāju, ja pastāv sadursmes risks ar transportlīdzekli vai gājēju. Ja vadītājs nereaģē uz signāliem, sistēma automātiski iedarbina bremzes, tādējādi izvairoties no noteiktām frontālām sadursmēm vai samazinot to smagumu. Tas darbojas ar ātrumu līdz 80 km/h normālos ceļa apstākļos. 

kas to padara ĪPAŠU?

TRANSIT CONNECT IESPĒJAS