AUTOMOBIĻA TELPA AR SKATU

JAUNAIS FORD FOCUS

Iepazīstieties ar jauno Ford Focus. Ar pārsteidzošu, uzlabota dizaina priekšējo daļu, kā arī virkni jaunākās paaudzes savienojamības funkcijām, uzlaboto jauno EcoBoost Hybrid un papildus PowerShift divu sajūgu automātisko pārnesumkārbu.

Jaunais Ford Focus, kas pieejams virknē aprīkojuma iespēju un virsbūves veidu. Jaunais Focus piedāvā izcilu veiktspēju, plašu viedo tehnologiju klāstu un sportisku izskaru.

Izvēlieties kādu no Ford Focus Active praktiskuma, Titanium luksusa komforta, sporta iedvesmotā ST-Line stila vai ST aizraujošās visaptverošās veiktspējas.

APLŪKOJIET, KAS TO PADARA ATŠĶIRĪGU

APSKATIET, TO DARBĪBĀ

Ecoboost petrol icon

ECOBOOST BENZĪNA DZINĒJS

CO2 izmešu daudzums: 180 - 189 G/KM
Degvielas tips: Benzīna dzinējs
Pārnesumkārba: 6-ātrumu manuālā vai 7-ātrumu automātiskā pārnesmkārba
Degvielas patēriņš: 7.8 - 8.3 l/100km
Ecoboost hybrid icon

ECOBOOST HIBRĪDA DZINĒJS

CO2 izmešu daudzums: 115 - 149 G/KM
Dzinēja tips: Benzīna dzinējs
Pārnesumkārba: 6-speed manual/7-speed automatic
Degvielas patēriņš: 5.1 - 6.6 l/100km
Ecoblue diesel icon

ECOBLUE DĪZEĻA DZINĒJS

CO2 izmešu daudzums: 106 - 139 G/KM
Dzinēja tips: Dīzeļa dzinējs
Pārnesumkārba: 6-speed manual
Degvielas patēriņš: 4.0 - 4.3 l/100 km

GALVENĀS JAUNĀ FOCUS IEZĪMES

New Ford Focus interior view of dashboard

FORD SYNC 4

Ar savienoto navigāciju, Ford Secure un 13,2 collu skārienekrānu (33 cm ekrāna diagonāle) var piekļūt, izmantojot FordPass lietotni. Izveidojiet savienojumu ar viedtālruni, lai Jaunajā Ford Focus varētu bez piepūles kontrolēt visu - sākot no tālruņa zvaniem līdz attālinātai bloķēšanai, mūzikai un navigācijai.
Visualisation of regenerative breaking on blue Ford Focus

FORD ECOBOOST HYBRID

Ar akumulatoru darbināms elektromotors atbalsta dzinēju, uzlabo efektivitāti un samazina emisijas. Focus Mild-Hybrid akumulators tiek uzlādēts ar reģeneratīvu bremzēšanu, braukšanas laikā, tāpēc Jums nav jādodas uz kontaktligzdu. Pieejams ar manuālo vai automātisko pārnesumkārbu.
Ford Focus trunk with wet compartment

PRAKTISKS BAGĀŽAS NODALĪJUMS

Jaunā Ford Focus bagāžas nodalījumam ir vertikāla starpsiena un jauna zona ar gumijas grīdas paklāju. Tas ļauj viegli transportēt mitrus vai netīrus priekšmetus atsevišķi.

JAUNS IZSKATS

Ford Focus izceļas ar jaunu pamanāmāku un sportiskāku priekšpusi, buferi, restēm un pārsteidzošiem LED lukturiem ar integrētiem miglas lukturiem un papildu adaptīvo MATRIX LED funkciju.

LIETOTNE FORDPASS

Ērti atbloķējiet dažādas noderīgas funkcijas, izmantojot viedtālruni. Ar FordPass piemēram, Jūs varat reāllaikā skatīties sava Ford Focus atrašanās vietu un braukšanas datus, satiksmes pārskatus un nosūtīt uz viedtālruni svarīgus brīdinājumus par transportlīdzekļa stāvokli.

CONNECTED NAVIGATION

The New Focus also benefits from capabilities enabling Ford Secure and Connected Navigation (2). Always get the latest traffic information directly to your SYNC 4 screen with Connected Navigation and feel reassured that your vehicle is in a heightened state of security with Ford Secure.

SENSICO© SĒDEKĻU APDARE

Izturīgie Sensico© sintētiskie ādas sēdekļi pārsteidz ar augsta līmeņa komfortu un izsmalcinātu izskatu.

OPCIJU PAKOTNES

"X" PAKOTNE

"X" pakotnes papildu funkcijas ietver "Keyless" , 12,3 collu digitālo instrumentu paneli, bezvadu tālruņa uzlādi, atpakaļskata kameru, apkārtējās vides apgaismojumu un tonētu stiklu.

"DRIVER ASSISTANCE" PAKOTNE

Vienmērīgam un patīkamam braucienam. Vadītāja palīdzības funkcijas ietver inteliģentu adaptīvo kruīza kontroli, aklās zonas informācijas sistēmu, ceļa zīmju atpazīšanu, automātisko tālo gaismu sistēmu un vadītāja brīdināšanas sistēmu. 

PARKOŠANĀS PAKOTNE

Lai Jums būtu vieglāk manevrēt vissarežģītākajās autostāvvietās. Paketes funkcijas ietver aktīvu parkošanās palīdzību, augstas izšķirtspējas platleņķa kameru un durvju malu aizsargus.

"WINTER" PAKOTNE

Tas palīdz Jums pārvietoties salainos ziemas rītos. Izvēles Focus "Winter" pakotne ietver apsildāmu stūri, apsildāmu vējstiklu ar ātru atkausēšanu un apsildāmiem priekšējiem sēdekļiem.

"ST-LINE" UZLABOJUMU PAKOTNE

Papildu veiktspējas uzlabošanai ST-Line pakotnes komplektā ietilpst liels aizmugurējais spoileris, sarkani krāsoti bremžu suporti, kā arī sakausējuma bremžu plāksnes un pēdas pedāļi, tostarp sakausējuma detaļas uz pārnesumu pārslēgšanas pogas manuālās pārnesumkārbas modeļiem.