$2000
rekomendētā OTR cena sākot no
5
Sēdvietas
1530 l
max kravas ietilpība
Vai daudzpusība kādreiz ir izskatījusies tik labi?
JAUNAIS FORD FOCUS
Elegance kā vēl nekad
JAUNAIS FORD FOCUS
JAUNAIS FORD FOCUS
Ar pārsteidzošu jauno dizainu un nākamās paaudzes savienojamību New Focus pieredze ir labāka nekā jebkad agrāk.

Jauns un intuitīvs 33.5 cm krāsu skārienekrāns ir aprīkots ar izsmalcinātu SYNC 4 tehnoloģiju. Savienotā navigācija un Ford Secure nodrošina netraucētu savienojumu un ļauj piekļūt augsto tehnoloģiju drošības funkcijām.

Ieejiet elektrificētā efektivitātes un kontroles pasaulē ar jauno EcoBoost Hybrid PowerShift automātisko pārnesumkārbu. Lai uzlabotu elastību, jaunā Focus Estate mitrā zona ļauj droši nodalīt mitro un sauso aprīkojumu.

Izvēlieties kādu no Ford Focus Active izturīgās praktiskuma, Titanium luksusa komforta, sporta iedvesmotā ST-Line stila vai ST aizraujošās visaptverošās veiktspējas.
galvenās iezīmes
Izpēti sīkāk
Savienotā inteliģence
Uzturiet sakarus ar apkārtējo pasauli, izmantojot jauno Ford SYNC 4. Tas ietver augstas izšķirtspējas 33.5 cm skārienekrānu, ar mākoņa palīdzību savienotu navigāciju, kā arī uzlabotu balss vadību ar dabiskās valodas atpazīšanu. Jaunais Focus var bezvadu režīmā izveidot savienojumu ar viedtālruni, izmantojot Android Auto™/Apple CarPlay™
JAUNAIS FOCUS ECOBOOST HYBRID
Jaunais Focus EcoBoost Hybrid ir pieejams ar uzlabotu PowerShift automātisko pārnesumkārbu. Septiņu pakāpju automātiskā divu sajūgu pārnesumkārba ir precīzi izstrādāta, lai nodrošinātu efektīvāku, mazāk prasīgu braukšanu, kas papildina hibrīddzinēja elektriski palielināto veiktspēju.