Radīts piedzīvojumiem

Jaunais FORD ECOSPORT

JAUNAIS FORD

 ECOSPORT TITANIUM


Ar drosmīgu dizainu jaunais EcoSport Titanium  ir īpaši izstrādāts SUV Jūsu ikdienas piedzīvojumiem. Tas apvieno visas lieliskās EcoSport funkcijas un pievieno izturīgāku sajūtu. Atsvaidzinātais, plašais interjers ir aprīkots ar modernām tehnoloģijām, tostarp FordPass Connect modemu, lai nodrošinātu, ērtību, savienotību un kontrolētu katru savu braucienu.

GALVENĀS IEZĪMES

NORĀDIET CEĻU

Jaunais EcoSport Titanium ir veidots tā, lai būtu mājās, lai kurp Jūs aizvestu Jūsu ceļojums. Ar pārsteidzošu paaugstinātu braukšanas augstumu šis ir kompakts SUV, kas prasa uzmanību. Papildu augstums arī palīdz tikt galā ar bedrēm vai ātruma izciļņiem un sniedz labāku skatu uz priekšā esošo ceļu. Apvienojiet to ar lielu manevrētspēju, kas ir gatavs jebkam, ko Jūsu diena Jums met.

VISA NEPIECIEŠAMĀ TELPA

Ar regulējamu kravas grīdu bagāžniekā un ģeniālu aizmugurējo sēdekļu dizainu EcoSport Active interjeru var viegli pielāgot, lai maksimāli palielinātu jūsu kravas telpu. Slodzes grīdu var pacelt, lai izveidotu slēptu nodalījumu, vai nolaist, lai palielinātu vietu. Kad grīda ir nolaista un aizmugurējie sēdekļi ir nolocīti, jums būs pieejama iespaidīga 1,238 litru telpa aizmugurē.

ESAT SAVIENOTS

Izmantojot FordPass Connect modemu Jūsu transportlīdzeklī un FordPass lietotni tālrunī, Jūs un Jūsu EcoSport Titanium varat nemanāmi sazināties katrā piedzīvojumā. Sūtiet galamērķus no tālruņa tieši uz navigāciju. Saņemiet reāllaika satiksmes atjauninājumus un detalizētu informāciju par vietējiem apdraudējumiem, lai palīdzētu Jums ierasties laikā. Izmantojiet tālruni, lai aizslēgtu / atbloķētu durvis.

UZZINIET, KAS TO PADARA ĪPAŠU