ELASTĪGA KRAVAS TELPA AR VIEGLU PIEKĻUVI

FORD TRANSIT COURIER VAN

KOMPAKTS, BET NE MAZS

FORD TRANSIT COURIER VAN

PRAKTISKS UN STILĪGS

FORD TRANSIT COURIER VAN
2,3 m3
MAKSIMĀLĀ KRAVAS TELPA
580 kg
MAKSIMĀLĀ KRAVNESĪBA
1620 mm
MAKSIMĀLAIS KRAVAS NODALĪJUMA GARUMS
4,157 mm
Transportlīdzekļa garums
1,813 mm
Transportlīdzekļa augstums

FORD TRANSIT COURIER

Ford Transit Courier ir izstrādāts, lai atvieglotu Jūsu ikdienas darbu. Kā kompaktākais paneļu furgons Transit modeļu sērijā, tas pārsteidz ar saviem ideālajiem izmēriem pilsētas satiksmei. 
Tas piedāvā dāsnu interjeru, kā arī veiksmīgu komforta un funkcionalitātes kombināciju, ko papildina progresīvas tehnoloģijas, piemēram, atpakaļgaitas kamera vai parkošanās pilota sistēma. 
Tā lielais kravas telpas tilpums 2,3 m³ kā arī tā maksimālā kravnesība 549 kg nodrošina, ka bez problēmām var apstrādāt vēl lielākus pasūtījumus.

galvenās iezīmes

LOAD-THROUGH nodalījums

Jaunais Transit Courier ir pieejams ar vairākām starpsienām, kas atdala pasažieru salonu no kravas telpas. Salokāmā starpsiena un salokāmais priekšējais pasažiera sēdeklis kopā ļauj pārvadāt līdz 2,59 m garus priekšmetus.

1,0 LITRU FORD ECOBOOST BENZĪNA DZINĒJS

Revolucionārais 1,0 litru, 3 cilindru Ford EcoBoost benzīna dzinējs nodrošina parastā 1,6 litru dzinēja jaudu, taču tā degvielas izmantošana ir ekonomiskāka un tā CO2 emisijas ir zemākas. Tātad visi gūst labumu.

Atpakaļskata kamera

Gājēji, velosipēdi, zemas sienas… Transit Courier Van kamera parāda visu, kas atrodas aiz Jums. Sistēma parāda ne tikai objektus, kurus Jūs varētu palaist garām, bet arī virtuālās līnijas, lai palīdzētu Jums novietot automašīnu vismazākajās vietās.

SYNC 3

Ford SYNC 3 ir uzlabota sistēma, kas ļauj uzturēt savienojumu ar tālruni, mūziku un navigācijas sistēmu. Intuitīvai navigācijai izvēlieties vai nu balss komandas, vai 6 collu krāsu skārienekrānu. Tiešraides satiksme var palīdzēt izvairīties no sastrēgumiem. Jūs pat varat izsaukt vietējo restorānu sarakstu, vienkārši sakot “Es esmu izsalcis”.

PRAKTISKS UZGLABĀŠANAS PLAUKTS

Pateicoties pārdomātajam dizainam, jaunā Transit Courier interjers nodrošina pārsteidzošu uzglabāšanas vietu. Uzglabāšanas plauktā virs galvas var novietot mapi un visu nepieciešamo, kas ir pa rokai.

Kas to padara īpašu?

izpētiet TRANSIT COURIER sīkāk