pagarinātās garantijas

Kvalitāte un uzticamība ir galvenie iemesli, kāpē braukt ar Ford. Tomēr laika gaitā dažas Jūsu automašīnas daļas var būt jānomaina, atstājot Jums negaidītu remonta rēķinu; tāpēc Ford Protect piedāvā pagarinātas garantijas gan jauniem, gan lietotiem transportlīdzekļiem. Izvēlieties kādu no tālāk norādītajām opcijām, lai iegūtu papildinformāciju par Jums piemērotāko plānu.

jaunas automašīnas pagarinātā garantija (pirms automašīnas nodošanas)

Vai vēlaties plānu, kas lieliski atbilst Jūsu vajadzībām?

Ford garantija uz 4 vai 5 gadiem – izvēlieties sev piemērotāko!

Kā Jūs zināt, Jūsu automašīnai ir 3 gadu/
96 560 kilometru Ford garantija, tādēļ, ja plānojat paturēt savu transportlīdzekli līdz trim gadiem, varat būt pārliecināti par mieru, zinot, ka Jūsu automašīna ir aizsargāta pret jebkādiem materiāla defektiem (montāžas vai ražošanas kļūda). Bet, ja plānojat glabāt savu automašīnu ilgāk par 3 gadiem vai esat braucējs, kurš ikdienā veic tālus gabalus, tad kāpēc gan neapsvērt Ford Protect Classic 4. un 5. gada garantijas pagarināšanu? Varat izvēlēties nepieciešamo aizsardzību ar atbilstošām garantijām:

veids, kā Jūs izmantojat savu automašīnu
attālumus, ko nobraucat
cik svarīgi Jums (vai Jūsu uzņēmumam) ir, lai Jūsu automašīna vienmēr būtu gatava braukšanai
un, protams, Jūsu budžets!
Turklāt, ja nolemjat pārdot savu automašīnu pirms garantijas termiņa beigām, garantijas periods, kas nav beidzies, var tikt nodots nākamajam īpašniekam, padarot Jūsu automašīnu par pievilcīgāku pirkumu — ar potenciāli augstāku tālākpārdošanas vērtību — nekā bez Ford Protect Extended Garantijas.


Kad es varu nopirkt?

Ford Protect pagarinātās garantijas plānus var iegādāties līdz transportlīdzekļa pirmajam reģistrācijas datumam.

Vienreizējs maksājums

Vienreizējs fiksēts maksājums nozīmē, ka neparedzētas remonta izmaksas nesagraus Jūsu budžetu. Ford Protect segs izmaksas, un Jūs atgriezīsities ceļā, cik drīz vien iespējams.

Kas ir aizsargāts?
Kā mēs zinām, visām garantijām ir daži izņēmumi un preces, kas netiek segtas. Tālāk ir norādīti galvenie elementi, taču, lūdzu, skatiet tālāk norādīto saiti, lai iegūtu sīkāku informāciju par noteikumiem un nosacījumiem.
Dzinējs
Pārnešana
Katalizators
Priekšējā ass
Aizmugurējā ass
Stūrēšana
Bremžu sistēma (izņemot bremžu klučus, bremžu diskus, bremžu lokus un bremžu trumuļus)
Gaisa kondicionēšana
Apkure
Ford audio sistēmas (ja tās ir uzstādītas rūpnīcā)
Gaisa spilvens
Visa elektriskā sistēma, ieskaitot dzinēja vadību, centrālo atslēgu, ABS, elektriski regulētus sēdekļus un visas pārējās sastāvdaļas, kas veido jūsu automašīnā rūpnīcā uzstādīto elektronisko drošības un ērtības sistēmu.

Kas nav?
Visas nolietotās daļas un darbs, lai šīs daļas nomainītu
Bojājumi transportlīdzekļiem, kas ir atstāti novārtā, pārveidoti vai izmantoti sacīkstēm vai rallijam
Virsbūvju un krāsu remonts, stiklu remonts, polsterējums un salona apdare

Lūdzu, noklikšķiniet šeit (PDF 197KB), lai skatītu visus Ford Protect garantijas pagarinājuma produktu noteikumus un nosacījumus.

Lūdzu, noklikšķiniet šeit (PDF 42KB), lai iegūtu sīkāku informāciju par šo paplašinātās garantijas cenu.

komercionālo automobīļu pagarinātā garantija (automašīnai līdz 12 mēnešu vecumam)

Lūdzu, zvaniet Ford Protect klientu apkalpošanas dienestam pa tālruni 03702 416726 (2. opcija, 2. iespēja), lai iegūtu papildinformāciju par Ford Protect lietoto pagarināto garantiju.

Ja jums jau ir Ford Protect pagarinātā garantija un vēlaties atjaunot savu segumu tiešsaistē, lūdzu, noklikšķiniet šeit, lai tiktu novirzīts uz Ford Protect portālu, lai pabeigtu pirkumu.

pagarinātā garantija (pēc automašīnas nodošanas)


Vai meklējat pārliecību, ko sniedz Ford Protect pagarinātā garantija?

Ja meklējat braukšanu bez raizēm, vēlēsities uzstāt uz Ford Protect pagarināto garantiju.

Ford Protect pagarinātā garantija ir vienīgā Ford apstiprinātā garantija Ford transportlīdzekļiem, un tā var attiekties uz daudzām precēm, kuras standarta veidā nesedz citi trešās puses garantijas piegādātāji.

Jūs varat iegādāties Ford Protect pagarināto garantiju jebkurā laikā, tiklīdz Jūsu transportlīdzeklis ir reģistrēts. Vienkārši saņemiet piedāvājumu, izmantojot myfordprotect.co.uk vai zvaniet mums pa tālruni 020 3510 0062.

Ja pērkat lietotu Ford, Jūs varat iegādāties Ford Protect pagarināto garantiju transportlīdzekļa iegādes vietā no iesaistītajiem izplatītājiem, izmantojot myfordprotect.co.uk vai zvanot pa tālruni 020 3510 0062.


Ford Protect garantijas priekšrocības

Ford Protect garantija palīdz aizsargāt Jūs no negaidītiem un dārgiem remonta rēķiniem mehānisku bojājumu un elektrības bojājumu gadījumā.
Tā ir izstrādāta, lai sniegtu Jums bezrūpīgu braukšanu ar neierobežotu nobraukumu periodā, kad plānojat iegādāties savu transportlīdzekli. Garantija sākas no pirmās dienas!

Un, ja prasību limits ir vienāds ar Jūsu transportlīdzekļa pirkuma cenu, Jūs varat justies droši, ka Jums nebūs jākompensē segto priekšmetu remonta izmaksas.

Papildu priekšrocības ietver:

Turpmāka ceļa izdevumu iemaksa un izmitināšana (līdz 120 EUR) segtās sastāvdaļas atteices gadījumā
Automašīnu noma (70 EUR dienā) saskaņā ar noteikumiem un nosacījumiem

Pēc izvēles AA palīdzība uz ceļa un atkopšana
AA sniegs palīdzību ceļmalā vai mājās, ja Jūsu transportlīdzeklis netiks iedarbināts, lai atgrieztu Jūs uz ceļa vai pie tuvākā Ford pilnvarotā remontdarbnīcas.

Izvēles MOT pārbaudes garantija

MOT kļūmes gadījumā jūsu MOT testa garantija attieksies uz rezerves daļām un to priekšmetu uzstādīšanu, kas nepieciešami, lai izturētu MOT.

Jums ir jāsamaksā pirmie 30 EUR no Jūsu prasības. Detaļas, uz kurām attiecas MOT testa garantija, ietver:
Apgaismojums
Stūrēšana
Apturēšana
Bremžu sistēma
ABS sistēma
Drošības jostas
Rags
ECU sensori – emisijas kļūme
900 EUR prasības limits (30 EUR pārsniegums)

Remonts
Nogādājiet savu transportlīdzekli pie izvēlētā Ford pilnvarotā remontdarbnīcas, zinot, ka to remontēs Ford apmācīti tehniķi, izmantojot Ford apstiprinātas detaļas.

Nododams nākamajam īpašniekam
Vai plānojat pārdot savu automašīnu? Jebkuras Ford Protect garantijas, kuras termiņš nav beidzies, atlikumu varat nodot jaunajam īpašniekam bez maksas, kas var palielināt Jūsu transportlīdzekļa tālākpārdošanas vērtību.

Vai Jums jau ir Ford Protect garantija un vēlaties to atjaunot? Lūdzu, noklikšķiniet šeit, lai tiktu novirzīts uz Ford Protect vietni.

Atjaunojiet savu Ford Protect garantiju

Ja vēlaties turpināt izmantot bezrūpīgas braukšanas drošību un priekšrocības, kas Jums patīk, kāpēc gan neatjaunot savu Ford Protect garantiju jau šodien?

Jūs būsiet mierīgs, zinot, ka Jums būs nepārtraukta pilna mehāniskā un elektriskā garantija, kas standarta aprīkojumā ietver arī AA palīdzību uz ceļa, MOT pārbaudes apdrošināšanu un multivides segumu.

Lai tiešsaistē saņemtu piedāvājumu par Ford Protect garantijas atjaunošanu, pārskatiet pilnu aptverto preču sarakstu un uzziniet vairāk par priekšrocībām, noklikšķiniet uz My Ford Protect vai zvaniet pa tālruni 020 3510 0062.