''Ford garantija'' vizbiežāk uzdotie jautājumi


Kāda ir krāsas garantija jaunam Ford transportlīdzeklim?
Ja transportlīdzekļa virsbūves krāsotajai virsmai ir jāpievērš uzmanība ražošanas defekta dēļ, nepieciešamos remontdarbus pilnīgi bez maksas veiks jebkurš Ford autorizētais remontdarbu veicējs, neatkarīgi no transportlīdzekļa īpašumtiesību izmaiņām garantijas laikā.

Kāds ir krāsas virsmas garantijas laiks?

Krāsas virsmas garantija ir spēkā no transportlīdzekļa pirmās reģistrācijas datuma. Ja starpnieks iegādājas transportlīdzekli, seguma periods sākas ar brīdi, kad transportlīdzeklis tiek nodots šim starpniekam.
Krāsas virsmas garantijas periods ir tāds pats kā Ford Base garantija, kas attiecas uz Jūsu transportlīdzekli. Lai uzzinātu Jūsu transportlīdzeklim piemērojamos garantijas periodus, skatiet sava transportlīdzekļa servisa portfeli (oficiāli garantijas un servisa rokasgrāmata).

Uz ko neattiecas krāsas virsmas garantija?

Ford nav atbildīgs par remontu, kas ir nepieciešams tieši šādu iemeslu dēļ:

Bojājumi, kas radušies nolaidības, plūdu, negadījuma vai nepareizas lietošanas dēļ.
Krāsas un virsbūves pareiza apkope, regulāri tīrot saskaņā ar Ford norādījumiem.
Faktori, ko Ford nevar kontrolēt, piemēram: gaisa piesārņojums, vētras postījumi, akmens šķembas, skrāpējumi un nepiemērotu tīrīšanas līdzekļu lietošana.
Remonts, izmantojot metodes, kuras Ford nav apstiprinājis.

Manam transportlīdzeklim ir parādījusies korozija. Kā es varu zināt, vai uz to attieksies pretperforācijas garantija?
Ja kāda transportlīdzekļa oriģinālās virsbūves daļa ir perforēta ar rūsas koroziju, perforācijas skarto paneli(-us) salabo vai nomainīs jebkurš Ford pilnvarotais remontdarbu veicējs pilnīgi bez maksas, neatkarīgi no jebkādām izmaiņām transportlīdzekļa īpašumā.

Piezīme. Termins “perforācija” nozīmē caurumu, kas izkļūst cauri virsbūvei, ko izraisa korozija no iekšpuses vai apakšpuses, kas radušās ražošanas kļūmes dēļ.
Piezīme. Termins “virsbūve” neietver ceļa riteņus un papildierīces, piemēram, spilgtas apdares, bamperus, līstes un eņģes. Nav iekļauta arī Ford Transit uzstādītā kravas platforma.

Kāds ir perforācijas garantijas laiks?

Perforācijas garantija sākas vienlaikus ar Ford bāzes garantiju un turpinās no 6 līdz 12 gadiem (atkarībā no modeļa). Skatiet sava transportlīdzekļa servisa portfeli (iepriekš Garantijas un apkopes rokasgrāmata), lai uzzinātu Jūsu transportlīdzeklim piemērojamos garantijas periodus.

Kādi ir īpašnieka pienākumi?
Īpašnieka pienākumi ir:

Uzturiet krāsu un virsbūvi, regulāri tīrot saskaņā ar Ford norādījumiem.
Pārliecinieties, ka virsbūves paneļi tiek pārbaudīti katru gadu, vēlams, to veic Ford pilnvarotais izplatītājs, un lai pārbaudes rezultāti tiktu reģistrēti transportlīdzekļa virsbūves un krāsas uzskaitē, lai saglabātu transportlīdzekļa perforācijas garantiju.

Uz ko neattiecas perforācijas garantija?

Ford nav atbildīgs par remontu, kas ir nepieciešams tieši šādu iemeslu dēļ:

Bojājumi, kas radušies nolaidības, plūdu, negadījuma vai nepareizas lietošanas dēļ.
Krāsas un virsbūves pienācīgas apkopes neievērošana, veicot regulāru tīrīšanu saskaņā ar Ford norādījumiem.
Faktori, ko Ford nevar kontrolēt, piemēram: gaisa piesārņojums, vētras postījumi, akmens šķembas, skrāpējumi un nepiemērotu tīrīšanas līdzekļu lietošana.
Remonts, izmantojot metodes, kuras Ford nav apstiprinājis.
Ikgadējās virsbūves un krāsas pārbaudes laikā konstatēto krāsas vai korozijas bojājumu savlaicīga nenovēršana.

Sazinies ar mums:
Garantijas nodošana jaunam īpašniekam - 03702 416726

Ford palīdzība:
Ja rodas avārija Apvienotajā Karalistē, lūdzu, zvaniet pa tālruni 0800 111234 vai Ford One zvaniet pa tālruni 0203 564 4444 (pirmais variants)

Ja rodas avārija Eiropā, lūdzu zvaniet vai nu 0800 88776611 vai +33 426 298781