Ford garantijas

aizsargā savu jauno ford

Milzīgs dizaina, inženierijas un zināšanu apjoms nodrošina to, ka katrs jauns Ford transportlīdzeklis sniedz rezultātus.

Lai nodrošinātu, ka Jūsu jaunais Ford joprojām atbilst Jūsu biznesa cerībām, esam izstrādājuši jaunu transportlīdzekļu garantijas programmu jauniem transportlīdzekļiem, lai samazinātu dīkstāves laiku.

Visa spēkā esošā informācija par garantijas noteikumiem ir atrodama servisa portfelī, kas tiek piegādāts kopā ar attiecīgo transportlīdzekli.

Tālāk ir sniegts īss pārskats par garantijām, kas tiek sniegtas katram jaunam Ford transportlīdzeklim.

Pamata garantija


Katram jaunam transportlīdzeklim tiek piemērota Ford bāzes garantija, ko nodrošina Ford pilnvarotie izplatītāji. Šī garantija attiecas uz jebkuru transportlīdzekļa daļu, kurai nepieciešams remonts vai nomaiņa ražošanas defekta dēļ. Detaļu remontēs vai nomainīs pilnīgi bez maksas jebkurš Ford pilnvarotais izplatītājs neatkarīgi no transportlīdzekļa īpašumtiesību maiņas garantijas periodā.

Garantija sākas ar transportlīdzekļa reģistrācijas datumu.

Krāsas virsmas garantija

Šī ir papildu garantija, kas attiecas uz transportlīdzekļa krāsoto virsmu. Ja transportlīdzekļa krāsojuma virsma prasa uzmanību ražošanas defekta dēļ, nepieciešamos remontdarbus pilnīgi bez maksas veiks jebkurš Ford pilnvarotais izplatītājs.

Korozijas aizsardzības garantija

Ja kāda transportlīdzekļa oriģinālās virsbūves daļa ir perforēta ar rūsas koroziju no iekšpuses vai apakšpuses nepareizas ražošanas rezultātā, skarto paneli(-us) salabo vai nomainīs jebkurš Ford pilnvarotais izplatītājs bez maksas. Taču uz virsmas rūsēšanu, kas radusies jebkāda ārēja faktora, piemēram, akmens šķembu, dēļ netiek segta.

Remontēto vai nomainīto detaļu garantija

Visām oriģinālajām Ford zīmola daļām, kas uzstādītas garantijas remonta laikā, tiek segtas sākotnējā garantijas perioda atlikums.

Nolietošanās priekšmeti

Tas attiecas uz divu veidu daļām:

Plānotās apkopes preces, piemēram, aizdedzes sveces, filtri un piedziņas siksnas, kurām ir ierobežots kalpošanas laiks un kuras tiek nomainītas vai pielāgotas apkopes laikā, un uz kurām attiecas pamata garantijas periods.

Nodiluma priekšmeti, piemēram, tīrītāju slotiņas, ksenona lukturu spuldzes, tālvadības pults klausules akumulatori un vispārējie bremžu regulējumi tiek segti uz bāzes garantijas laiku vai līdz transportlīdzekļa pirmajai apkopei.