Ford Direct apstiprināta lietotu automašīnu garantija

Pārliecība uz ceļa

Mūsu automašīnas ir veidotas tā, lai tās kalpotu, tāpēc pat Ford Direct apstiprinātajām lietotajām automašīnām ir divu gadu visaptveroša neierobežota nobraukuma garantija. Tas nozīmē, ka varat braukt ar pārliecību, zinot, ka esat aizsargāts pret maz ticamu mehānisku bojājumu. Uz Jums attiecas arī mūsu Ford Assistance glābšanas, remonta un atjaunošanas pakalpojums uz ceļiem.


Pārliecība un visaptverošs pārklājums

Katrai Ford Direct automašīnai tiek nodrošināta mūsu divu gadu visaptveroša neierobežota nobraukuma garantija, kas iekļauta cenā, ko maksājat par transportlīdzekli. Jums ir ne tikai pārliecība par paša ražotāja garantiju, bet arī pretenziju skaits, ko varat iesniegt, nav ierobežots.

Jūsu garantija ietver arī divu gadu Ford Assistance segumu no pārdošanas datuma. Šis ir glābšanas, remonta un atjaunošanas pakalpojums uz ceļiem, kas palīdz Jums mājās vai jebkurā vietā Eiropā septiņas dienas nedēļā, 365 dienas gadā. Bojājuma gadījumā zvaniet mums  un mēs sazināsimies ar kādu, kas jums palīdzēs.

Izbaudiet braukšanu bez raizēm ar Ford Assistance
Uzzināt vairāk

Izplatiet apkalpošanas izmaksas, izmantojot Service Assure
Uzzināt vairāk

Lasiet par Ford lietoto automašīnu pagarinātajām garantijām
Uzzināt vairāk


Kas ir segts

Tiek aptverta lielākā daļa oriģinālo komponentu un mehānisko bojājumu.


Kas ir izslēgts

Veltiet laiku, lai izlasītu mūsu izņēmumus un nodrošinātu visas garantijas sniegtās iespējas.

Izņēmumi

Kļūmes, ko izraisījuši nejauši bojājumi, nepareiza lietošana vai nolaidība
Transportlīdzekļi, kas ir pārveidoti un/vai izmantoti sacīkstēm vai rallijam
Transportlīdzekļi, ko izmanto īstermiņa nomai (lai gan ir piemēroti transportlīdzekļi, kas ir nomāti ilgāk par sešiem mēnešiem), un transportlīdzekļi, ko izmanto ikdienas nomai vai taksometru pakalpojumiem
Remontu, ko veic jebkurš cits, nevis Ford pilnvarotais izplatītājs
Jebkuri izrietoši zaudējumi, kas radušies jebkādu defektu dēļ, uz ko attiecas garantija
Pretenzijas jebkurā periodā, kurā Jūs uzticat Ford pilnvarotajam izplatītājam vai citai trešajai pusei pārdot Jūsu transportlīdzekli tālāk
Jebkuri zaudējumi, bojājumi vai kļūme, kas rodas, ja transportlīdzeklis neatrodas nevienā no mūsu segtajām valstīm

Detaļas, uz kurām neattiecas Ford tiešā garantija


Garantija attiecas uz bojājumiem, kas radušies ražošanas vai materiālu defektu dēļ oriģinālajās specifikācijas komponentēs, izņemot tālāk norādītās:

Standarta servisa daļas – gaisa attīrītāji, eļļas filtri un blīves, aizdedzes sveces, šķidrumi un eļļas.
Normālas nodiluma daļas – papildu piedziņas siksnas, akumulatori, bremžu berzes materiāls (ieskaitot diskus), spuldzes, sajūga apšuvumi, izplūdes caurules un trokšņa slāpētāji (lai gan katalītiskie neitralizatori ir pārklāti), drošinātāji, lampas, amortizatori un MacPherson statņi, riepas, tīrītāji asmeņi, pārbaudes un regulēšana.
Apdare un virsbūve – salona apdare, stikls (apsildāmie elementi ir pārklāti), sēdekļu pārvalki un spilventiņi, bamperi, līstes, krāsa, lokšņu metāls, ūdens iekļūšana, vēja lentes un virsbūves blīves, antenas un riteņi.

Lejupielādējiet mūsu Ford tiešās garantijas noteikumu un nosacījumu kopiju

Sazinies ar mums

Ja vēlaties iegūt sīkāku informāciju, jūsu vietējais Ford tiešais izplatītājs to labprāt sniegs. Lai atrastu tuvāko Ford tiešo izplatītāju, izmantojiet mūsu izplatītāju meklētāju.