Uzmanības centrā

Ford Mustang Mach-E GT

Viss elektrisks. Viss stilīgs. Viss Mustangs.

Ford Mustang Mach-E GT

Nopietna elektriskā performance

Ford Mustang Mach-E GT

Radīts, lai tiktu pamanīts

Ford Mustang Mach-E GT

FORD MUSTANG MACH-E GT

Izbaudiet Mustang Mach-E GT jaudu, aizrautību un veiktspēju. Jaudīgākais Mustang Mach-E sērijas biedrs ar līdz pat 860 Nm griezes momentu, tas ir arī visātrāk paātrinājošais Ford Mustang pārdošanā, sasniedzot 0–100 km mazāk nekā 3,7 sekundēs. Mustang Mach-E GT spēj arī nobraukt elektriski līdz 379.8-498.8 kilometriem (WLTP testa rezultāti).

Ar pulsa paaugstināšanas veiktspēju un atbilstošu attieksmi Mustang Mach-E GT Jūs saviļņos.

izpēti MUSTANG MACH-E GT

PERFORMANCE

0 – 100 km 3.7 sekundēs ; 487PS izvade ; 860NM max.griezes moments

BREMBO PERFORMANCEs bremzes

Brembo, itāļu veiktspējas bremzēšanas meistari, Mustang Mach-E GT 48.3 cm ventilējamie priekšējie diski un pārsteidzoši sarkanie suporti nodrošina izcilu bremzēšanas spēku.
UNTAMED PLUS DRIVING MODE

Untamed Plus, kas ir ekskluzīvs Mustang Mach-E GT, uzlabo automašīnas Untamed braukšanas režīmu. Tas ir izstrādāts trasei, un tas vēl vairāk palielina aizrautību, lai nodrošinātu ilgstošāku aizrautību.

MAGNERĪDA DAMBURĒŠANAS SISTĒMA

Regulējot 1000 reižu sekundē, MagneRide® aktīvā balstiekārta notur Mustang Mach-E GT stingri piestiprinātu pie asfalta. Rezultāts ir vienmērīgs, pārliecību iedvesmojošs brauciens.

CONNECTIVITY

SYNC 4A INFOTAINMENT

Mākonī savienota saziņa un izklaide ar 39.8 cm skārienekrānu, sarunu balss atpazīšanu, bezvadu viedtālruņa integrāciju un transportlīdzekļa uzlādes pārvaldību. Turklāt uzlabotā navigācija gudri plāno uzlādes pieturas garākos braucienos.


FORD POWER-UP sistēmas atjauninājumi

Mustang Mach-E GT ir paredzēts attīstībai. Vienmērīgi, droši bezvadu atjauninājumi piedāvā uzlabojumus, un katrs jauninājums uzlabo Jūsu automašīnas kvalitāti, iespējas un ērtības.

FORDPASS APP

Atbloķējiet sava Mustang Mach-E GT viedo pusi. Bloķējiet un atbloķējiet to, pārraugiet uzlādes līmeņus un braukšanas diapazonu, atrodiet uzlādes stacijas un maksājiet par uzlādi — viss no sava viedtālruņa.

Dizains

GT STYLING KIT

Unikālais virsbūves komplekts, kas izstrādāts tikai GT, izceļas no pilnībā elektrisko ierīču pūļa. Tradicionālais šūnveida režģa dizains ir norāde uz klasisko Mustang GT mantojumu.

50.8 cm unikālie sakausējumi

Paredzēti tikai Mustang Mach-E GT, 50.8 cm vieglmetāla diskiem ir sarežģīts režģa dizains. 48.3 cm sarkanās Brembo bremzes un apdarinātas suporti papildina greznību un stilu.

FORD PERFORMANCE SPORTa sēdekļi

Ar saviem raksturīgajiem Ford Performance sporta sēdekļiem Mustang Mach-E GT nodrošina atbalstošu un greznu vietu, kur izbaudīt braucienu.

B&O PLAY

B&O audio nevainojami saplūst ar Mustang Mach-E GT. Šī īpaši pielāgotā skaņas sistēma ar desmit skaļruņiem un informācijas panelī integrētu skaņas joslu uzlabo katru braucienu.

Nobraukums un uzlāde

Līdz pat 379.8-498.8 kilometriem ar vienu uzlādi (WLTP testa rezultāti)

Mustang Mach-E GT gūst labumu no tāda paša uzlādes atbalsta kā Mustang Mach-E, kas ietver piekļuvi mūsu BlueOval™ uzlādes tīklam. Turklāt Jūsu Mustang Mach-E GT ir komplektā ar uzlādes kabeļiem, ko varat izmantot mājās un ceļā.

mājas uzlāde

Tas ir tikpat vienkārši kā viedtālruņa uzlāde. Izmantojiet komplektācijā iekļauto mājas uzlādes kabeli parastajā kontaktligzdā vai, lai uzlāde būtu ātrāka, izvēlieties Ford Connected Wallbox, izvēlieties Ford Connected Wallbox, lai uzlāde būtu ātrāka.

publiskā uzlāde

Ietver piecu gadu bezmaksas dalību mūsu Blue Oval® Charge Network tīklā. Nodrošina piekļuvi vairāk nekā 300 000 uzlādes staciju visā Eiropā, tostarp IONITY ātrgaitas lādētājiem, un vienkāršus maksājumus ar vienu kontu.

IONITY uzlādes tīkls

Ford ir partneris strauji augošajā IONITY tīklā, uzstādot lieljaudas uzlādes stacijas visā Eiropā. Tas ļauj uzlādēt Mustang Mach-E līdz 93 km darbības rādiusu tikai 10 minūtēs.

IONITY plāno līdz 2025. gadam visā Eiropā izveidot vairāk nekā 7000 staciju, un katrā vietā būs vidēji seši uzlādes punkti.