Pārstrādā savu ēdienu

Kad Jūsu Ford beigsies kalpošanas laiks, mēs to pieņemsim bez maksas, kad tas tiks piegādāts kādā no norādītajām pieņemšanas stacijām. Mēs sadarbojamies ar CarTakeBack.com, lai nodrošinātu šo pakalpojumu, stingri ievērojot valdības Vides aģentūras un nolietotu transportlīdzekļu noteikumus (ES Direktīva 2000/53/EK).

Nolietotu transportlīdzekļu direktīva

Nolietotu transportlīdzekļu direktīva (2000/53/EK), ko ieviesa 2007. gadā, nosaka, ka ražotājiem ir jāsedz visas vai ievērojama daļa no nolietotu transportlīdzekļu apstrādes izmaksām, kuru tirgus vērtība ir nulle vai negatīva par visiem to transportlīdzekļiem. zīmols(-i). Ražotājiem un viņu līgumpartneriem ir arī jāsasniedz stingri atkārtotas izmantošanas, reģenerācijas un pārstrādes mērķi — 85% no transportlīdzekļa svara 2006. gadā un 95% no 2015. gada.

CarTakeBack.com

Vietnei CarTakeBack.com ir lielākais transportlīdzekļu ražotāju apstiprināto pilnvaroto ārstniecības iestāžu tīkls Apvienotajā Karalistē. Tos ir licencējusi Vides aģentūra, un tie atbilst arī Ford kvalitātes standartiem saņemšanai, apstrādei un atjaunošanai atbilstoši Nolietotu transportlīdzekļu noteikumiem, kā arī nodrošina modernu aprūpi klientiem. Mūsdienās ir pieejams tiešsaistes pakalpojums, lai klientiem nodrošinātu ātrāku pakalpojumu.

Mēs nepārtraukti sniedzam CarTakeBack.com informāciju par to, kā vislabāk apstrādāt un pārstrādāt Ford transportlīdzekļus. Ja vēlaties uzzināt vairāk par uzņēmumu The Cartakeback.com, lūdzu, noklikšķiniet šeit.

Bezmaksas pieņemšana un pārstrāde – nosacījumi


Ja Jūsu Ford atbilst tālāk norādītajiem nosacījumiem, mēs to pieņemsim, kad tas tiks nogādāts kādā no mūsu nozīmētajām pieņemšanas vietām, Jums bez maksas.

Transportlīdzeklis ir pasažieru transportlīdzeklis ar ne vairāk kā deviņām sēdvietām un sver 3,5 tonnas vai mazāk
Tas ir pilnīgs, t.i., satur svarīgākās sastāvdaļas, tostarp dzinēju, transmisiju, korpusu, riteņus un katalītisko neitralizatoru (ja tāds ir)
Tas nesatur papildu atkritumus (piemēram, dārza/sadzīves atkritumi, papildu riepas)



Akumulatoru pārstrāde


Kad Jūsu transportlīdzekļa primārā akumulatora darbības laiks ir beidzies, jums ir jāievēro vairākas iespējas:
Ja akumulators tiek nomainīts autoservisā, viņi, iespējams, ar prieku paņems veco akumulatoru no jums otrreizējai pārstrādei. Alternatīvi varat izmantot vietējo pilsoniskās ērtības vietni vai pārstrādes centru, kas bez maksas pieņems transportlīdzekļu akumulatorus no vietējiem iedzīvotājiem.

Dažādi uzņēmumi, piemēram, garāžas, licencētas autorizētas apstrādes iestādes (transportlīdzekļu demontāžas uzņēmumi) vai metāllūžņu novietnes, metāla pārstrādes uzņēmumi vai citi atkritumu izvešanas/apstrādes uzņēmumi, iespējams, labprāt pieņems Jūsu akumulatoru bez maksas, ņemot vērā metāllūžņu atlikušo vērtību. Lai iegūtu papildinformāciju par automašīnas akumulatoru utilizāciju, lūdzu, apmeklējiet vietni (https://www.gov.uk/guidance/regulations-batteries-and-waste-batteries)

Ja jums ir elektrisks vai hibrīds transportlīdzeklis, šādu transportlīdzekļu ražotājiem/importētājiem ir īpaši pienākumi, kuru mērķis ir palīdzēt Jums tikt galā ar akumulatoriem, kas darbina šos transportlīdzekļus, kad tie kļūst par atkritumiem. No 2010. gada 1. janvāra uzņēmumiem, kas laiž Apvienotās Karalistes tirgū hibrīda/elektrisko transportlīdzekļu akumulatorus, ir pienākums nodrošināt šo akumulatoru apstrādi un pārstrādi. Ja Jums ir šāds akumulators un Jums ir nepieciešams padoms, lūdzu, sazinieties ar WasteCare Group pa tālruni 0800 091 0000.

Uzņēmumam Ford Motor Company ir pienākums bez maksas un saprātīgā termiņā savākt izlietotos automobiļu akumulatorus apstrādei un pārstrādei no gala turētājiem, piem. garāžas, metāllūžņu novietnes, nolietotu transportlīdzekļu autorizētās apstrādes iestādes, sabiedriskās labiekārtošanas vietas utt. Mums tas ir jādara jebkurā kalendārajā gadā, kad mēs laižam tirgū jaunus automobiļu akumulatorus.

Ja esat viens no iepriekš minētajiem tirdzniecības centriem un vēlaties, lai mēs pieņemtu atpakaļ visus automašīnu akumulatorus, lūdzu, sazinieties ar mūsu akumulatoru atbilstības shēmu pa tālruni 0844 800 5671 (vai e-pastu recycling@batteryback.org, norādot atsauces numuru 165312), lai vienotos par savākšanas pasākumiem. , pareizu izlietoto automobiļu akumulatoru apstrādi un pārstrādi.

Additionally, from 1st January 2010, the disposal of waste industrial and automotive batteries by landfill or by incineration is banned. All battery producers in the UK are required to be registered with the Government as part of an EU-wide initiative to increase battery collection/recycling and completely prohibit the landfill/incineration of automotive and industrial batteries. Our battery producer is Johnson Controls Batteries Ltd (JCI) and their registration number is 982901.


Riepas


Katru gadu Eiropas Savienībā tiek saražoti vairāk nekā 3 miljoni tonnu lietotu riepu. 2,5 miljoni tonnu no tiem tiek pārstrādāti vai reģenerēti.

Lielākā daļa ES ražotāju ir pieņēmuši tiesisko regulējumu, kas nozīmē, ka riepu ražotāji vai importētāji ir atbildīgi par nevēlamu riepu savākšanu.

Kā atbrīvoties no riepām?

Riepas var nodot bez maksas, neatkarīgi no to markas, individuālās sistēmas ietvaros.
Savākšanas punktus varat atrast nākamajā saitē.


Par pilnvarotajām ārstniecības iestādēm (ATF)


Ford Motor Company atbalsta nolietotu transportlīdzekļu iznīcināšanu, izmantojot noteiktas pilnvarotās apstrādes iestādes (AFT). Iekārtas ievēro atbilstošās licences bīstamo materiālu apstrādei, apstrādei un iznīcināšanai.

Ford Motor Company sniedz arī detalizētu informāciju par demontāžu AFT, izmantojot Starptautisko demontāžas informācijas sistēmu (IDIS). Piekļuve šai sistēmai ir bez maksas visiem ATF valstīs, uz kurām attiecas IDIS.

Lai iegūtu papildu informāciju, AFT var sazināties ar CRC vai ELVEU@Ford.com


Informācija tikai pilnvarotām ārstniecības iestādēm (ATF)


Ford Motor Company sniedz detalizētu informāciju par demontāžu AFT, izmantojot Starptautiskās demontāžas informācijas sistēmas (IDIS) saiti: https://www.idis2.com/

Sistēmas piekļuve ir pieejama bez maksas visiem ATF valstīs, uz kurām attiecas IDIS.

Lai iegūtu papildu informāciju par IDIS vai ja vēlaties kļūt par mūsu pilnvaroto ārstēšanas partneri, varat sazināties ar EUELV@Ford.com


Kas ir nolietots transportlīdzeklis (ELV)?

Nolietoti transportlīdzekļi (ELV) ir mehāniskie transportlīdzekļi, kas tiek klasificēti kā atkritumi. To sastāvdaļas un materiāli arī tiek klasificēti kā atkritumi. Atkritumi ir jebkas, ko Jūs izmetat, plānojat atbrīvoties vai Jums tas ir jāizmet. Tas ietver materiālus, kas nosūtīti otrreizējai pārstrādei vai atkārtotai izmantošanai.

Visi tiesību akti par nolietotiem transportlīdzekļiem attiecas uz visām automašīnām un vieglajiem kravas transportlīdzekļiem, kuros ir ne vairāk kā 9 sēdvietas un kas sver līdz 3500 kg.

Cik tas man izmaksās?

Bezmaksas, ja ir izpildīti tālāk minētie nosacījumi.

Kādi ir nosacījumi?

CarTakeBack.com pieņems nolietotus transportlīdzekļus, kad tie tiks piegādāti vienā no norādītajām atpakaļuzņemšanas vietām, kas atbilst šādiem nosacījumiem:


Transportlīdzeklis ir pasažieru transportlīdzeklis ar ne vairāk kā deviņām sēdvietām un sver 3,5 tonnas vai mazāk
Tas ir pilnīgs, t.i., satur svarīgākās sastāvdaļas, tostarp dzinēju, transmisiju, korpusu, riteņus un katalītisko neitralizatoru (ja tāds ir)
Tas nesatur papildu atkritumus (piemēram, dārza/sadzīves atkritumi, papildu riepas)

Kādi dokumenti man jāņem līdzi? Kādi dokumenti tiks izsniegti?

Jebkurā no CarTakeBack.com pilnvarotajām ārstniecības iestādēm jums līdzi ir jāņem fotogrāfija un Ford transportlīdzekļa reģistrācijas apliecības. Parasti iznīcināšanas sertifikāts tiek izsniegts pēc 24 stundām un nosūtīts Jums pa e-pastu vai pastu. Iznīcināšanas sertifikāts nodrošina, ka transportlīdzeklis tiks apstrādāts un likvidēts likumīgi un videi nekaitīgi.

Kas notiek pilnvarotajā ārstniecības iestādē?



Tiks noņemtas noteiktas sastāvdaļas, piemēram, riepas, akumulatori, stikls un šķidrumi.
Visas atkārtoti izmantojamās daļas vai sistēmas, kuras var pārstrādāt, tiks noņemtas.
Nemetāliskās daļas tiek noņemtas un/vai demontētas.
Korpuss tiks sasmalcināts un sablīvēts, un tam sekos pārstrādes reģenerācijas procesi.
Visbeidzot, Jums tiks izsniegts iznīcināšanas sertifikāts (CoD).

Kur atrodas tuvākā atgriešanas iestāde?

Lai uzzinātu tuvāko atrašanās vietu, zvaniet uz Ford Relationship Center pa tālruni 0330 066 95 85 vai atrodiet atpakaļpieņemšanas centru šeit.

Varat arī zvanīt uz CarTakeBack.com klientu informācijas līniju pa tālruni 0845 257 3233 vai apmeklēt CarTakeBack.com vietni, lai iegūtu papildinformāciju.