Ford Asistents

Negadījumu atbalsts jebkurā laikā

Ford Assistance ir glābšanas, remonta un atkopšanas pakalpojums uz ceļiem, kas palīdz Jums mājās vai jebkur Eiropā septiņas dienas nedēļā, 365 dienas gadā un ir pieejams šādiem transportlīdzekļiem:

Katrai jaunai Ford vieglajai automašīnai un komerctransportam - bezmaksas Ford palīdzība vienu gadu (izņemot Motability).

Visas Ford Direct lietotās automašīna
s - bezmaksas Ford palīdzība divus gadus

Visiem Ford Direct lietotajiem komerctransporta līdzekļiem – bezmaksas Ford palīdzība vismaz 18 mēnešus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, sazinieties ar vietējo Ford izplatītāju.


KĀ TAS STRĀDĀ

Ja Jūsu transportlīdzeklis sabojājas, vienkārši zvaniet Ford Assistance, un mēs pēc iespējas ātrāk sazināsimies ar Jums.

Ja nevaram noorganizēt vietējo remontu saprātīgā termiņā, būs pieejama transportlīdzekļa atgūšana.

KAS IR IEKĻAUTS?


Kā mūsu atkopšanas pakalpojuma paplašinājumu mēs varam piedāvāt kādu no šiem:

Pagaidu kredīta (maiņas) transportlīdzekļa izmantošana ne ilgāk kā divas darba dienas
Apmaksā saprātīgas sabiedriskā transporta izmaksas vadītājam un pasažieriem
Viena nakts izmitināšana, līdz 60 EUR (bez PVN, t.sk. brokastis) no personas par nakti
Nodrošiniet alternatīvu atkopšanas metodi, ja remonts ir sākts, bet nav pabeigts pirms vadītāja plānotās atgriešanās mājās (tikai ārpus Apvienotās Karalistes). Mēs varam apmaksāt vienas personas saprātīgas ceļa un uzturēšanās izmaksas, lai saņemtu transportlīdzekli (maksimālā vērtība - 720 EUR)
Viena galamērķa kravas turpināšanas pakalpojums precēm, kas bojājas (tikai komerciālajiem transportlīdzekļiem)
Lai redzētu, cik visaptverošs ir mūsu pakalpojums, lūdzu, lejupielādējiet Ford palīdzības noteikumus un nosacījumus

JA GADĀS NEGADĪJUMS

Apvienotajā Karalistē jums jāzvana: 0800 111234 vai Ford One Call pa 0203 5644444

Jebkurā citā Eiropas valstī jāzvana: 00800 88776611 vai +33 4268781

Jūsu jaunajam Ford vieglajam transportlīdzeklim būs vismaz 12 mēnešu segums no reģistrācijas datuma. Iespējams, ka Jūsu automašīna ir pārdota saskaņā ar līgumu, kurā var būt norādīts ilgāks Ford palīdzības periods — lūdzu, sazinieties ar savu autoparka kontaktpersonu, lai iegūtu plašāku informāciju.
Jūsu jaunajam Ford komerciālajam transportlīdzeklim (ieskaitot Transit, Transit Custom. Transit Connect un Ranger) būs vismaz 12 mēnešu segums no reģistrācijas datuma. Lielākajai daļai komerciālo transportlīdzekļu autoparka segums būs 3 gadi no reģistrācijas datuma. Dažiem transportlīdzekļiem Ford palīdzības sniegšanas periods būs ilgāks atkarībā no vienošanās līgumā — lūdzu, sazinieties ar savu autoparka kontaktpersonu, lai iegūtu plašāku informāciju.


NOTEIKUMI

Lai redzētu, cik visaptverošs ir mūsu pakalpojums, lūdzu, lejupielādējiet Ford palīdzības noteikumus un nosacījumus (PDF 124 KB).
Ford Servisa Aktīvais asistents
Jūs varat pagarināt savu Ford Assistance vēl 12 mēnešus vai līdz nākamajai apkopei, kad Jūsu automašīnai ir veikta plānotā apkope vai ērtības pārbaude pie Ford izplatītāja.