FORD TRANSIT KOMBI TRAIL

GALVENĀS APRĪKOJUMA IEZĪMES


GALVENIE VIRSBŪVES ELEMENTI

■ Radiatora režģis "Ford" dizainā 
■ Ārējie spoguļi ir elektriski regulējami un apsildāmi
■ Priekšējo lukturu palīgs ar dienas/nakts sensoru 
■ 16" vieglmetāla diski - krāsoti melnā krāsā 
■ Pilnpiedziņa vai priekšējo riteņu piedziņa ar mehānisko diferenciāļa bloķēšanu (tikai savienojumā ar 6 pakāpju manuālo pārnesumkārbu) 

GALVENIE SALONA ELEMENT

 ■ Sēdekļi ar daļēju ādas apdari

mehānika un tehnoloģija

Transit Trail ir pieejams ar uzlabotu sistēmu, kas ir izveidota, lai palīdzētu Jums viegli tikt galā ar sarežģītu reljefu. Mehāniskais ierobežotas slīdes diferenciālis samazina nevēlamu riteņu griešanos, īpaši uz vaļīgām vai nelīdzenām virsmām, novirzot jaudu uz riteni ar vislielāko saķeri. Tas palīdz Jums virzīties uz priekšu un uzlabo transportlīdzekļa stabilitāti, kad tas visvairāk nepieciešams.

inteliģentā 4-riteņu piedziņa

Kad gaita kļūst grūta, nekas nepārspēj visu riteņu piedziņas pārliecinošo veiktspēju. Transit Trail ir pieejams ar papildu inteliģento AWD sistēmu, kas aizstāj mehānisko ierobežotas slīdes diferenciāli un palīdz sasniegt vēl vienmērīgāku un pārliecinošāku progresu sarežģītā reljefā.

FORD ECOBLUE Dīzeļdzinējs

Ar izsmalcinātu 2,0 litru Ford EcoBlue dīzeļdzinēju klāstu Transit Trail nodrošina jaudas un efektivitātes nevainojamu sajaukumu. Ar četriem pieejamiem spēka agregātiem, kas piedāvā līdz pat 170ZS jaudu, Jūs noteikti atradīsiet to, kas atbilst Jūsu īpašajām vajadzībām.

UZZINIET, KAS TO PADARA ĪPAŠU

Uzziniet, ar ko ir īpaši citi modeļi

TREND

■ Kruīza kontroles sistēma 
■ Ārējie spoguļi, elektriski regulējami un apsildāmi 
■ Miglas lukturi 
■ Režģis, hromēts dekors