MUSTANG MACH-E lādēšana

Viss, kas Jums jāzina par Mustang Mach-E lādēšanu.

MUSTANG MACH-E UZLĀDE

Jums ir dažādas uzlādes iespējas. Lai uzlādētu mājās, varat vienkārši pievienot Mustang Mach-E parastajai tīkla padevei. Alternatīvi, papildu Ford Connected Wallbox nodrošina ātrāku uzlādi mājās, pilnam akumulatoram uz nakti. Izmantojiet FordPass viedtālruņa lietotni, lai pārvaldītu mājas uzlādes grafikus, tāpēc Jūsu elektroauto ir vienmēr gatavs darbam.

FordPass var arī atrast ērtus publiskos uzlādes punktus Jūsu plānotajā maršrutā, kurus varat kopīgot ar savu navigācijas sistēmu. Jūs iegūstat piekļuvi arī BlueOval™ uzlādes tīklam ar vairāk nekā 300 000 publisko uzlādes staciju visā Eiropā.

UZLĀDES LIGZDAS UN KABEĻI

Mustang Mach-E ir aprīkots ar diviem uzlādes kabeļiem: viens uzlādēšanai mājās, otrs - uzlādēšanai publiski. Universālajam uzlādes kabelim lietošanai mājās ir adapteris, lai Jūs varētu pieslēgties vietējai 3 kontaktu kontaktligzdai. Jūs arī saņemat kabeli, ko izmantot maiņstrāvas publiskajās uzlādes stacijās, jo ne visām ir iebūvētas savas. Visām lieljaudas līdzstrāvas publiskajām uzlādes stacijām ir īpaši, iebūvēti uzlādes kabeļi, tāpēc Jums tie nav jāņem līdzi.

UZLĀDE MĀJĀS

Mustang Mach-E uzlāde mājās ir tikpat vienkārša, kā viedtālruņa uzlāde. Vienkārši pievienojiet parasto sienas kontaktligzdu, izmantojot Ford universālo uzlādes kabeli, kas tiek piegādāts kopā ar Jūsu transportlīdzekli.

Alternatīvi, papildu Ford Connected Wallbox mājas uzlādes punkts piedāvā lielākas ērtības ar ātrāku uzlādes laiku nekā vietējā kontaktligzda. Tas ir arī izstrādāts darbam ar FordPass lietotni, lai Jūs varētu attālināti pārvaldīt uzlādes grafiku.

mājas uzlādes punkts

Ford Connected Wallbox ir izvēles mājas uzlādes punkts un ātrākā mājas uzlādes iespēja. Katru stundu tas var uzlādēt vairāk nekā 35 kilometrus, un tas tiks pilnībā uzlādēts vienas nakts laikā. Mēs varam palīdzēt noorganizēt Ford Connected Wallbox uzstādīšanu.

MĀJAS KONTAKTLIGZDAS UZLĀDE

Komplektācijā iekļauto Ford universālo uzlādes kabeli var iespraust parastajā mājas kontaktligzdā. Uzlādes darbības rādiuss ir aptuveni 15 kilometri stundā, un tas ir noderīgi, kad esat prom, apmeklējot draugus bez uzlādes iespējas.

Tāpat kā Ford Connected Wallbox gadījumā, mēs iesakām konsultēties ar kvalificētu elektriķi, lai pārbaudītu visas kontaktligzdas, kuras plānojat izmantot automašīnas uzlādēšanai.

MĀJAS UZLĀDES LAIKS

Salīdziniet, cik ilgs laiks būtu nepieciešams, lai uzlādētu savu Mustang Mach-E, izmantojot parasto sadzīves kontaktligzdu un Ford Connected Wallbox.

SADZĪVES ROZETE (3 PIN)

FORD SAVIENOTS WALLBOX

BLUEOVAL™ UZLĀDES TĪKLS 300 000 STACIJU UN SKAITĪŠANA...

publiskā uzlāde

Mustang Mach-E, kas aprīkots gan ar maiņstrāvas, gan līdzstrāvas uzlādi, saņems 5 gadu bezmaksas piekļuvi BlueOval™ uzlādes tīklam ar vairāk nekā 300 000 pieejamu uzlādes punktu visā Eiropā un pieaugs.

Ford ir arī IONITY ātrgaitas uzlādes tīkla dibinātājs ar 400 uzlādes stacijām un vairāk nekā 1600 lieljaudas uzlādes punktiem, kas ir pieejami uz lielākajām automaģistrālēm visā Eiropā. Šie ātrās uzlādes punkti var palielināt līdz pat 117 km braukšanas diapazonu tikai 10 minūtēs.

IONITY uzlādes tīkls

IONITY tīkls nodrošina ātrāko uzlādes metodi. Lieljaudas līdzstrāvas lādētāji (150 kW) var nobraukt aptuveni 117 km 10 minūtēs. Ideāli piemērots īslaicīgām atpūtas pieturām uz automaģistrāles, kur varat ātri papildināt savu klāstu, vienlaikus iedzerot kafiju vai paēdot. 

publiskie uzlādes punkti

Publiskie uzlādes punkti ir lieliski piemēroti, kad esat ārpus mājas, un daudzi no tiem piedāvā ātrāku uzlādi nekā tad, kad esat mājās. Maiņstrāvas publiskie uzlādes punkti nodrošina 10-80% uzlādi 7,2 stundu laikā. Kur, kā līdzstrāvas lādētāji (50kW) var dot 10-80% uzlādi 90 minūtēs. Lieliski piemērots, ja Jums ir nepieciešams uzlādēties, atrodoties ceļā.

atrodi uzlādes staciju

Mustang Mach-E ļauj ērti pārvaldīt elektromobiļa akumulatora darbības rādiusu, kamēr atrodaties ārpus mājas. Uz mākoņiem balstīta savienojamība nodrošina visaptverošus galamērķa meklēšanas rezultātus. Tātad Jūs varat plānot savus maršrutus, iekļaujot tajā ērtākos publiskos uzlādes punktus. Ērti piekļūstiet funkcijām, izmantojot skārienekrānu SYNC 4 vai izmantojot ārkārtīgi vienkāršas balss komandas, piemēram, "Hei, Ford, atrodiet man uzlādes vietu."

PLĀNOJIET SAVU MARŠRUTU

Galvenā FordPass funkcija Mustang Mach-E ir EV ceļojumu plānotājs. Meklējot galamērķi, sistēma parāda Jūsu pašreizējo uzlādes statusu un atlikušo braukšanas attālumu. Ja nepieciešams, tas pat var ieteikt ērtas publiskās uzlādes vietas Jūsu plānotajā maršrutā un automātiski ņemt vērā šīs uzlādes pieturas braucienā, lai optimizētu nobraucamo attālumu, efektivitāti, brauciena laiku un komforta pauzes.

PUBLISKĀS UZLĀDES LAIKI

alīdziniet, cik ilgs laiks būtu nepieciešams, lai uzlādētu Mustang Mach-E, izmantojot trīs dažādu veidu publiskos uzlādes punktus.

11 kW UZLĀDE

50kW UZLĀDE

150kW JONU UZLĀDE

Līdz pat 610 km nobraukums

pēc WLTP testa rezultātiem