MUSTANG MACH-E lādēšana
Viss, kas Jums jāzina par Mustang Mach-E lādēšanu.
MUSTANG MACH-E lādēšana
Jums ir dažādas uzlādes iespējas. Mājas uzlādei varat vienkārši pievienot Mustang Mach-E parastajam elektrotīklam. Alternatīvi, papildu Ford Connected Wallbox nodrošina ātrāku mājas uzlādi, nodrošinot pilnu akumulatoru nakti. Izmantojiet viedtālruņa lietotni FordPass, lai pārvaldītu mājas uzlādes grafikus, lai jūsu elektromobilis būtu gatavs darbam, kad esat gatavs.

FordPass jūsu plānotajā maršrutā var arī atrast ērtus publiskos uzlādes punktus, kurus varat kopīgot ar savu navigācijas sistēmu. Jūs saņemat piekļuvi arī BlueOval™ Charge Network, kurā ir vairāk nekā 300 000 publisko uzlādes staciju visā Eiropā, no kurām vairāk nekā 16 000 ir pieejamas Apvienotajā Karalistē. Turklāt IONITY ātrgaitas līdzstrāvas BlueOval™ uzlādes tīkls ar vairāk nekā 1600 lieljaudas uzlādes punktiem Eiropas vietās.

lādēšanas rozetes un kabeļi
Mustang Mach-E komplektācijā ietilpst divi uzlādes kabeļi: viens uzlādēšanai mājās, otrs - publiskai uzlādei. Lietošanai mājās universālajam uzlādes kabelim ir adapteris, lai to varētu pievienot mājsaimniecības 3 kontaktu kontaktligzdai. Jūs saņemat arī kabeli, ko izmantot maiņstrāvas publiskajās uzlādes stacijās, jo ne visām ir savs iebūvēts. Visām lieljaudas līdzstrāvas publiskajām uzlādes stacijām ir īpaši, iebūvēti uzlādes kabeļi, tāpēc jums tas nav jāņem līdzi.
lādēšana mājas apstākļos
Mustang Mach-E uzlāde mājās ir tikpat vienkārša kā viedtālruņa uzlāde. Vienkārši pievienojiet parastajai sienas kontaktligzdai, izmantojot Ford universālo uzlādes kabeli, kas tiek piegādāts kopā ar Jūsu transportlīdzekli.

Alternatīvi, izvēles Ford Connected Wallbox mājas uzlādes punkts piedāvā lielākas ērtības ar ātrāku uzlādes laiku nekā mājas kontaktligzda. Tas ir izstrādāts arī darbam ar lietotni FordPass, lai Jūs varētu attālināti pārvaldīt uzlādes grafiku.
mājas uzlādes punkts
Ford Connected Wallbox ir izvēles mājas uzlādes punkts un ātrākā mājas uzlādes iespēja. Katru stundu tas var uzlādēt vairāk nekā 20 jūdzes, un tas tiks pilnībā uzlādēts vienas nakts laikā. Mēs varam palīdzēt noorganizēt Ford Connected Wallbox uzstādīšanu, izmantojot mūsu specializēto uzstādītāju British Gas.
mājas rozešu uzlāde
Komplektācijā iekļauto Ford universālo uzlādes kabeli var iespraust parastajā mājas kontaktligzdā. Uzlādes darbības rādiuss ir aptuveni 8 jūdzes stundā, un tas ir noderīgi, kad esat prom, apmeklējot draugus bez uzlādes iespējas.

Tāpat kā Ford Connected Wallbox gadījumā, mēs iesakām konsultēties ar kvalificētu elektriķi, lai pārbaudītu visas kontaktligzdas, kuras plānojat izmantot automašīnas uzlādēšanai.

Parādīti ES specifikācijas kabeļi. Rūpnieciskais savienotājs ir pieejams kā papildu piederums par papildu samaksu.

mājas uzlādes laiks
Salīdziniet, cik ilgs laiks būtu nepieciešams, lai uzlādētu savu Mustang Mach-E, izmantojot parasto sadzīves kontaktligzdu un Ford Connected Wallbox.
mājas rozete (3 PIN)
FORD CONNECTED WALLBOX
BLUEOVAL™ Charge network 300 000 stacijas
publiskā uzlāde
Mustang Mach-E, kas aprīkots gan ar maiņstrāvas, gan līdzstrāvas uzlādi, saņems 5 gadu bezmaksas piekļuvi BlueOval™ uzlādes tīklam ar vairāk nekā 300 000 pieejamu uzlādes punktu visā Eiropā un pieaugs.

Ford ir arī IONITY ātrgaitas uzlādes tīkla dibinātājs ar 400 uzlādes stacijām un vairāk nekā 1600 lieljaudas uzlādes punktiem, kas ir pieejami uz lielākajām automaģistrālēm visā Eiropā. Šie ātrās uzlādes punkti var palielināt līdz pat 117 km braukšanas diapazonu tikai 10 minūtēs.
IONITY uzlādes tīkls
IONITY tīkls nodrošina ātrāko uzlādes metodi. Lieljaudas līdzstrāvas lādētāji (150 kW) var nobraukt aptuveni 117 km 10 minūtēs. Ideāli piemērots īslaicīgām atpūtas pieturām uz automaģistrāles, kur varat ātri papildināt savu klāstu, vienlaikus iedzerot kafiju vai paēdot. 
publiskie uzlādes punkti
Publiskie uzlādes punkti ir lieliski piemēroti, kad atrodaties ārpus mājas, un daudzi piedāvā ātrāku uzlādi nekā tad, kad atrodaties mājās. AC Publiskie uzlādes punkti nodrošina 10-80% uzlādi 7,2 stundās. Tā kā līdzstrāvas lādētāji (50kW) 90 minūtēs var uzlādēt 10-80%. Lieliski piemērots, ja nepieciešams uzlādēt, atrodoties ceļā.
atrodi uzlādes staciju
Mustang Mach-E ļauj ērti pārvaldīt elektromobiļa akumulatora darbības rādiusu, kamēr atrodaties ārpus mājas. Uz mākoņiem balstīta savienojamība nodrošina visaptverošus galamērķa meklēšanas rezultātus. Tātad jūs varat plānot savus maršrutus, iekļaujot tajā ērtākos publiskos uzlādes punktus. Ērti piekļūstiet funkcijām, izmantojot skārienekrānu SYNC 4 vai izmantojot ārkārtīgi vienkāršas balss komandas, piemēram, "Hei, Ford, atrodiet man uzlādes vietu."
izplānojiet savu maršrutu
Galvenā Mustang Mach-E FordPass funkcija ir EV ceļojumu plānotājs. Meklējot galamērķi, sistēma parāda jūsu pašreizējo uzlādes statusu un atlikušo braukšanas attālumu. Tas pat var ieteikt ērtas publiskās uzlādes vietas jūsu plānotajā maršrutā, ja nepieciešams, un var automātiski iekļaut šīs uzlādes pieturas ceļojumā, lai optimizētu diapazonu, efektivitāti, brauciena laiku un komfortablus pārtraukumus.
publiskās uzlādes laiki
Salīdziniet, cik ilgs laiks būtu nepieciešams, lai uzlādētu Mustang Mach-E, izmantojot trīs dažādu veidu publiskos uzlādes punktus.
11kW uzlāde
50kW uzlāde
150kW IONITY uzlāde
Līdz pat 610 km nobraukums
pēc WLTP testa rezultātiem