MUSTANG MACH-E iezīmes
No uzlabotām vadītāja palīdzības tehnoloģijām līdz nākamā līmeņa savienojamības funkcijām un novatoriskām dizaina detaļām: Mustang Mach-E nodrošina bez piepūles patīkamu braukšanas pieredzi, kas ir vērsta uz jums. Ieejiet stilīgajā, izsmalcinātajā salonā, izmantojot viedo bezatslēgas ieeju un E-Latch sistēmu. Atrodoties iekšā, jūs atradīsiet virkni progresīvu tehnoloģiju, kas uzlabos jūsu pilnībā elektrisko braukšanas pieredzi. Piemēram, intuitīvā One Pedal Drive sistēma vienmērīgai, bez piepūles braukšanai un trīs atlasāmi braukšanas režīmi, kas precīzi noregulē transportlīdzekļa veiktspējas iestatījumus. Lai gan nākamās paaudzes savienojamības funkcijas, piemēram, FordPass Connect un Ford SYNC 4A, ļauj mijiedarboties ar savu elektrisko SUV kā nekad agrāk.
BRAUKŠANAS PIEREDZE
Braukšanas iestatījumi
Mustang Mach-E ļauj pielāgot braukšanas pieredzi vēlamajam stilam. Trīs dažādi braukšanas režīmi, Active, Whisper un Untamed, maina dzinēja skaņas, apkārtējo apgaismojumu un pat jūsu elektriskā SUV reakciju, lai tas lieliski atbilstu jūsu noskaņojumam. Untamed Plus, kas ir ekskluzīvs Mustang Mach-E GT, uzlabo Mustang Mach-E Untamed Drive režīmu. Paredzēts trasei, tas vēl vairāk pastiprina aizrautību, lai nodrošinātu ilgstošāku aizrautību.


viena pedāļa braukšana
Mustang Mach-E ir uzlabota One Pedal Drive sistēma. Noņemiet kāju no strāvas, un automašīna automātiski un vienmērīgi palēninās. Enerģija, kas parasti zaudēta, samazinot ātrumu, tiek arī atgūta un izmantota akumulatora darbības rādiusa paplašināšanai. Sistēma nozīmē, ka lielāko daļu laika varat braukt, izmantojot One Pedal. Jums vajadzētu izmantot bremžu pedāli tikai tad, ja nepieciešams bremzēt straujāk.
MAGNERIDE® ACTIVE suspensija
Regulējot 1000 reižu sekundē, MagneRide® aktīvā piekare palīdz noturēt Mustang Mach-E GT stingri pie asfalta. MagneRide® amortizatori ir piepildīti ar viedo magnētisko šķidrumu, kas ļauj tiem ātri pielāgoties mainīgajiem virsmas apstākļiem. Rezultāts ir vienmērīgs, pārliecību iedvesmojošs brauciens. 
Adaptīvā kruīza kontrole
Veiciet vieglu darbu intensīvas satiksmes apstākļos. Adaptīvā kruīza kontrole ar Stop and Go ļauj automātiski saglabāt iepriekš iestatīto distanci no priekšā braucošā transportlīdzekļa. Tas pat var pilnībā apturēt jūsu Mustang Mach-E intensīvas satiksmes apstākļos un pēc tam automātiski paātrināt atpakaļ līdz izvēlētajam ātrumam.
PRE-COLLISION asistents
Pre-Collision Assist izmanto kameru, lai skenētu priekšā esošo ceļu un brīdinātu jūs, ja tā konstatē iespējamu sadursmi ar transportlīdzekli, gājēju vai velosipēdistu. Ja jūs laikus nereaģējat uz brīdinājumu, sistēma var automātiski pielietot līdz pat pilnam bremzēšanas spēkam, lai palīdzētu samazināt vai pat novērst dažas frontālās sadursmes.
Aklās zonas informācijas sistēma un Cross Traffic brīdinājums
Sniedzot jums papildu acu pāri. Cross Traffic Alert palīdz, braucot atpakaļgaitā ārpus vietas, brīdinot, ja tas konstatē transportlīdzekļus, kas tuvojas no jebkuras puses.

Tāpat Aklās zonas informācijas sistēma pārbauda, vai braukšanas laikā jūsu aklajā zonā nav paslēpti transportlīdzekļi. Sistēma brīdina Jūs ar brīdinājuma gaismām abos sānu spoguļos, ja tiek atklāts apdraudējums.
Evasive Steering asistents
Jūsu Mustang Mach-E ietver Evasive Steering Assist kā daļu no plašākas Pre-Collision Assist sistēmas. Šī tehnoloģija ir izstrādāta, lai noteiktu, kad jūs novirzāties, lai izvairītos no šķēršļa, un pēc tam nodrošinātu papildu stūrēšanas atbalstu, lai palīdzētu Jums apgriezties ap jūsu ceļā esošo objektu.


automātiskās talās gaismas
Mustang Mach-E var automātiski aptumšot priekšējo lukturu starus, ja tas uztver, ka tuvojaties pretimbraucošai satiksmei. Automātiskās tālās gaismas pēc tam var automātiski palielināties līdz pilnajai gaismai, tiklīdz ceļš ir atbrīvots.
FIVE-STAR EURO NCAP
Kā pierādījums spējai palīdzēt aizsargāt jūs, jūsu pasažierus un citus satiksmes dalībniekus, Ford Mustang Mach-E ieguva augstāko punktu – piecas zvaigznes no EURO NCAP drošības novērtējuma. Euro NCAP ir Eiropas vadošā neatkarīgā drošības organizācija, kas novērtē jebkura jauna transportlīdzekļa drošību, izmantojot virkni stingru pasākumu. Green NCAP novērtējumos Mustang Mach-E arī reģistrēja pilnas atzīmes tīra gaisa un siltumnīcefekta gāzu testos.

CONNECTIVITY
SYNC 4A
Ford SYNC 4A ir ar mākoni savienota automašīnā iebūvēta sakaru un izklaides sistēma. Mākoņa savienojamība nodrošina uzlabotu maršruta plānošanu un sarunu balss atpazīšanu. Izmantojot bezvadu viedtālruņa integrāciju, elektrisko transportlīdzekļu uzlādes vadību, intuitīvu 39.4 cm skārienekrānu un daudz ko citu, jūs pieredzēsit jaunu savienojamības pasauli, izmantojot savu automašīnu.
FORD POWER-UP atjauninājumi
Jūsu Mustang Mach-E ir izstrādāts tā, lai laika gaitā attīstītos. Droši Ford Power-Up atjauninājumi piedāvā uzlabojumus: no SYNC 4A programmatūras atjaunināšanas līdz jauninājumiem, kas uzlabo jūsu transportlīdzekļa kvalitāti, iespējas un ērtības. Lielākā daļa šo atjauninājumu tiek instalēti automātiski, ko nodrošina novatoriska, ar mākoņdatošanu saistīta tehnoloģija. Lielākus atjauninājumus var instalēt, izmantojot Wi-Fi, jums piemērotā laikā un vietā.
FORDPASS APlikācija
Savienojiet savu Mustang Mach-E ar viedtālruņa lietotni FordPass, lai atbloķētu vēl vairāk tā iespējas. Varat izmantot tālruni, lai noteiktu automašīnas atrašanās vietu, attālināti to bloķētu vai atbloķētu, uzraudzītu riepu spiedienu un saņemtu brīdinājumus par transportlīdzekļa veselību. Varat plānot braucienus ar tālruni, pēc tam koplietot galamērķus ar savu transportlīdzekli un, ja jums tas būs nepieciešams, maršrutā automātiski tiek uzzīmēta maksa. Īpaši Mustang Mach-E funkcija "Intelligent Range" parāda uzlādes līmeni, atlikušo braukšanas attālumu un ērtas publiskās uzlādes vietas ceļā.
Izbaudiet arī bezmaksas piekļuvi FordPass BlueOval™ uzlādes tīklam ar atlaidēm* NewMotion un IONITY uzlādes stacijās.
braucēja profils un personalizācija
Savienojot viedtālruni pārī ar FordPass, jūsu Mustang Mach-E pielāgo dažādus iestatījumus atbilstoši jūsu iepriekš izvēlētajām vēlmēm. Tas ietver sēdekļu un spoguļu regulēšanu, iecienītākās radiostacijas noregulēšanu un pat apkārtējā apgaismojuma un instrumentu paneļa iestatīšanu sev tīkamā veidā. Varat arī izveidot savu unikālo iemiesojumu personiskākam pieskārienam.


ceļojumu plānotājs
Elektrisko transportlīdzekļu (EV) ceļojumu plānotājs sniedz jums pilnīgu pārliecību uz ceļa. Iestatiet galamērķi, un sistēma pielāgos maršrutu, pamatojoties uz akumulatora uzlādes līmeni un pieejamajām publiskajām uzlādes stacijām. Varat arī iepriekš plānot savu maršrutu. Vienkārši iestatiet galamērķi un atrodiet uzlādes punktus, izmantojot lietotni FordPass, pēc tam nosūtiet maršrutu tieši uz SYNC 4A sistēmu savā automašīnā.


attālinātā automašīnas kontrole
FordPass tālvadības pults funkcijas ļauj bloķēt un atbloķēt Mustang Mach-E, kā arī pārraudzīt uzlādes statusu praktiski no jebkuras vietas. Varat arī iestatīt starta grafiku, lai jūsu transportlīdzekļa iestatījumi būtu tieši tādi, kādi jums patīk, pirms pat sēdāties pie stūres.
bezvadu ierīču lādēšana
Saglabājiet sakarus savā Mustang Mach-E. Tā kā bezvadu tālruņa uzlāde ir pieejama standarta aprīkojumā, jūs varat ērti uzlādēt savu saderīgo viedtālruni, neizmantojot uzlādes kabeli. Vienkārši novietojiet ierīci uz transportlīdzekļa uzlādes paliktņa. Tādējādi stilīgais salons ir tīrs un nepārblīvēts, vienlaikus nodrošinot, ka jūsu ierīces ir uzlādētas un gatavas darbībai.
PERFORMANCE UN EFEKTIVITĀTE
Elektriska automašīna ar AWD
Uzlabotā divu motoru visu riteņu piedziņa (AWD) uzlabo spēli. Elektromotors uz priekšējās un aizmugurējās ass uzlabo veiktspēju un palīdz tikt galā ar sarežģītākiem braukšanas apstākļiem.
baterijas diapazons
Mustang Mach-E ir pieejams ar divām akumulatora iespējām. Aizmugurējo riteņu piedziņai varat izvēlēties standarta vai paplašināta diapazona akumulatoru komplektu. RWD standarta diapazona (70 kWh) akumulators spēj nobraukt līdz 325–429 km, savukārt RWD paplašinātais diapazons piedāvā līdz 450–610 km (WLTP testa rezultāti).
braukšanas asistents
Ja, atrodoties ceļā, Jums beigsies mašīnas baterija, All Electric Palīdzība uz ceļa nodrošinās ātru uzlādi uz vietas, tostarp transportlīdzekļa nogādāšanu drošā vietā. Ja ātrā uzlāde nav iespējama, jūsu transportlīdzeklis tiks aizvilkts uz nākamo uzlādes punktu vai nu uz lādētāju Ford BlueOval™ uzlādes tīklā, pie Ford izplatītāja, jūsu mājās vai publiskajā uzlādes punktā. Šis pakalpojums ir neierobežots

INOVATĪVS DIZAINS
E-LATCH Sistēma
Mēs esam noņēmuši Mustang Mach-E durvju rokturus, lai izveidotu elegantu, racionālu dizainu. Tagad, kad tuvojaties savam transportlīdzeklim, sistēma atpazīs jūsu atslēgas piekariņu un izgaismos pogu uz durvju statņa. Vienkārši pieskarieties pogai, lai atvērtu durvis.
B&O skaņu sistēma
Sagatavojieties, lai Jūs aizrautu jaudīgā, skaņas pieredze, ko piedāvā papildu 10 skaļruņu B&O skaņas sistēma. Iedvesmojoties no Bang & Olufsen mājas skaļruņiem, skaistas skaņas joslas integrācija informācijas panelī jau ir ieguvusi prestižu interjera dizaina balvu. Ļoti efektīvais zemfrekvences skaļrunis nodrošina arī sirdij pukstošus basus ar samazinātu svaru un ietaupītu vietu.
PANORāmas jumts
Papildaprīkojumā pieejamais panorāmas fiksētais stikla jumts pārpludina interjeru ar dabisku gaismu un uzlabo plašuma sajūtu. Īpašs pārklājums palīdz salonam palikt vēsākam vasarā un siltākam ziemā.
Priekšējais bagāžas nodalījums
Mustang Mach-E sniedz jums nedaudz vairāk priekšā. Ērti novietots priekšējais bagāžnieka nodalījums nodrošina līdz pat 81 litram papildu glabāšanas vietu. Ideāli piemērots mājas rezerves uzlādes kabeļa glabāšanai spontānām nedēļas nogalēm.
HANDS-FREE bagāžas nodalījuma durvis
Hands-free bagāžas nodalījuma durvis atvieglo piekļuvi Mustang Mach-E bagāžnieka telpai, pat ja jūsu rokas ir pilnas. Kad sistēma konstatē, ka jūsu atslēga atrodas darbības rādiusā, vienkārši izmantojiet maigu pēdas kustību zem aizmugurējā bufera vidus, un brīvroku bagāžas nodalījuma durvis darbosies, nepieskaroties nevienai lietai. To var atvērt un aizvērt arī sēžot automašīnā.
Gatavs pārvadājumiem
Neatkarīgi no tā, vai iesaiņojat mantas piedzīvojumam vai iepērkaties, praktiska bagāžas telpa gan transportlīdzekļa aizmugurē, gan priekšpusē nodrošina daudzpusīgu glabātuvi visu veidu braucieniem.