MUSTANG MACH-E iezīmes

No progresīvām autovadītāja palīgtehnoloģijām līdz nākamā līmeņa savienojamības funkcijām un novatoriskām dizaina detaļām: Mustang Mach-E nodrošina bez piepūles patīkamu braukšanas pieredzi, kuras centrā esat tieši Jūs. 

Iemūžiniet stilīgo, izsmalcināto salonu, izmantojot viedo bezatslēgas ievadi un E-Latch sistēmu. Kad esat iekšā, Jūs atradīsit virkni progresīvu tehnoloģiju, lai uzlabotu savu pilnīgi elektrisko braukšanas pieredzi. 

Piemēram, intuitīvā One Pedal Drive sistēma vienmērīgai braukšanai bez piepūles un trīs atlasāmi piedziņas režīmi, kas precizē transportlīdzekļa veiktspējas iestatījumus, tādas- kā nākamās paaudzes savienojamības funkcijas, piemēram, FordPass Connect un Ford SYNC 4A, ļauj Jums mijiedarboties ar elektrisko SUV, kā vēl nekad agrāk.

BRAUKŠANAS PIEREDZE

PIEDZIŅAS REŽĪMI

Jūsu Mustang Mach-E ļauj pielāgot braukšanas pieredzi vēlamajam stilam. Trīs dažādi piedziņas režīmi - Active, Whisper un Untamed, maina dzinēja skaņas, apkārtējo apgaismojumu, un pat Jūsu elektriskā SUV atsaucība, lai perfekti atbilstu Jūsu noskaņojumam. Ekskluzīvi Mustang Mach-E GT, Untamed Plus uzlabo Mustang Mach-E Untamed Drive režīmu. Tas, kas paredzēts trasei, vēl vairāk virza azartu, lai sniegtu ilgstošāku aizrautību.


viena pedāļa braukšana

Mustang Mach-E ir uzlabota One Pedal Drive sistēma. Noņemiet kāju no pedāļa, un automašīna automātiski un vienmērīgi palēnināsies. Enerģija, kas parasti tiek zaudēta palēninājuma dēļ, arī tiek atgūta un izmantota, lai pagarinātu akumulatora darbības rādiusu. Tas nozīmē, ka lielāko daļu laika varat braukt, izmantojot vienu pedāli. Jums vajadzēs izmantot bremžu pedāli tikai tad, ja Jums pēkšņi jābremzē.

MAGNERIDE® ACTIVE suspensija

Regulējot 1000 reižu sekundē, MagneRide® aktīvā piekare palīdz noturēt Mustang Mach-E GT stingri pie asfalta. MagneRide® amortizatori ir piepildīti ar viedo magnētisko šķidrumu, kas ļauj tiem ātri pielāgoties mainīgajiem virsmas apstākļiem. Rezultāts ir vienmērīgs, pārliecību iedvesmojošs brauciens. 

Adaptīvā kruīza kontrole

Padariet vieglu darbu ar smagu satiksmi. Adaptīvā kruīza kontrole ar Stop and Go ļauj automātiski saglabāt iepriekš iestatīto attālumu no priekšā braucošā transportlīdzekļa. Tas var pat Jūsu Mustang Mach-E pilnīgi apstādināt intensīvā satiksmē un pēc tam automātiski paātrināties līdz izvēlētajam ātrumam.

PRE-COLLISION asistents

Pre-Collision Assist izmanto kameru, lai skenētu priekšā esošo ceļu un brīdinātu Jūs, ja tā konstatē iespējamu sadursmi ar transportlīdzekli, gājēju vai velosipēdistu. Ja Jūs savlaicīgi nereaģējat uz brīdinājumu, sistēma var automātiski pielikt pilnu bremzēšanas spēku, lai palīdzētu samazināt vai pat novērst dažu frontālo sadursmju smagumu.

Aklās zonas informācijas sistēma un Cross Traffic brīdinājums

Sniedzot jums papildu acu pāri. Cross Traffic Alert palīdz, braucot atpakaļgaitā ārpus vietas, brīdinot, ja tas konstatē transportlīdzekļus, kas tuvojas no jebkuras puses.

Tāpat Aklās zonas informācijas sistēma pārbauda, vai braukšanas laikā jūsu aklajā zonā nav paslēpti transportlīdzekļi. Sistēma brīdina Jūs ar brīdinājuma gaismām abos sānu spoguļos, ja tiek atklāts apdraudējums.

Evasive Steering asistents

Jūsu Mustang Mach-E ietver Evasive Steering Assist kā daļu no plašākas Pre-Collision Assist sistēmas. Šī tehnoloģija ir izstrādāta, lai noteiktu, kad Jūs novirzāties, lai izvairītos no šķēršļa, un pēc tam nodrošinātu papildu stūrēšanas atbalstu, lai palīdzētu Jums apgriezties ap Jūsu ceļā esošo objektu.


automātiskās talās gaismas

Mustang Mach-E var automātiski aptumšot priekšējo lukturu starus, ja tas uztver, ka tuvojaties pretimbraucošai satiksmei. Automātiskās tālās gaismas pēc tam var automātiski palielināties līdz pilnajai gaismai, tiklīdz ceļš ir atbrīvots.

PIECZVAIGŽŅU EURO NCAP

Kā pierādījums spējai palīdzēt aizsargāt jūs, jūsu pasažierus un citus satiksmes dalībniekus, Ford Mustang Mach-E ieguva augstāko punktu – piecas zvaigznes no EURO NCAP drošības novērtējuma. Euro NCAP ir Eiropas vadošā neatkarīgā drošības organizācija, kas novērtē jebkura jauna transportlīdzekļa drošību, izmantojot virkni stingru pasākumu. Green NCAP novērtējumos Mustang Mach-E arī reģistrēja pilnas atzīmes tīra gaisa un siltumnīcefekta gāzu testos.

SAVIENOJAMĪBA

SYNC 4A

Ford SYNC 4A ir mākonī savienota automobilizācijas un izklaides sistēma. Mākoņa savienojamība nodrošina uzlabotu maršruta plānošanu un sarunvalodas balss atpazīšanu. Izmantojot bezvadu viedtālruņa integrāciju, elektrisko transportlīdzekļu uzlādes pārvaldību, intuitīvu 15.5 collu skārienekrānu, kā arī daudz ko citu, jūs piedzīvosiet jaunu savienojamības pasauli, izmantojot savu automašīnu.

FORD POWER-UP atjauninājumi

Jūsu Mustang Mach-E ir izstrādāts tā, lai laika gaitā attīstītos. Secure Ford Power-Up atjauninājumi piedāvā uzlabojumus: no SYNC 4A programmatūras atjaunināšanas līdz jauninājumiem, kas uzlabo Jūsu transportlīdzekļa kvalitāti, iespējas un ērtības. Lielākā daļa šo atjauninājumu tiek instalēta automātiski, un tos iespējo inovatīva, ar mākoni savienota tehnoloģija. Lielākus atjauninājumus var instalēt, izmantojot Wi-Fi, vienlaikus un vietā, kas Jums ir piemērota.

FORDPASS APlikācija

Savienojiet savu Mustang Mach-E ar viedtālruņa lietotni FordPass, lai atbloķētu vēl vairāk tā viedās puses. Jūs varat izmantot tālruni, lai atrastu savu automašīnu, attālināti to bloķētu vai atbloķētu, uzraudzītu spiedienu riepās un saņemtu transportlīdzekļa veselības brīdinājumus. Jūs varat plānot braucienus ar savu tālruni, pēc tam koplietot galamērķus ar savu transportlīdzekli un automātiski plānot uzlādi visā maršrutā, ja Jums tas būs nepieciešams. Īpaši Mustang Mach-E funkcija "Inteliģentais diapazons" parāda uzlādes līmeni, atlikušo braukšanas attālumu un ērtas publiskās uzlādes vietas ceļā.

VADĪTĀJA PROFILS UN PERSONALIZĒŠANA

Savienojot pārī viedtālruni ar FordPass, Jūsu Mustang Mach-E pielāgo dažādus iestatījumus Jūsu iepriekš atlasītajām preferencēm. Tas ietver sēdekļu un spoguļu pielāgošanu, pieskaņošanos savai iecienītākajai radiostacijai un pat apkārtējā apgaismojuma iestatīšanu un instrumentu paneli tā, kā Jums tas patīk. Varat arī izveidot savu unikālo iemiesojumu personiskākam pieskārienam.

ceļojumu plānotājs

Elektrisko transportlīdzekļu (EV) ceļojumu plānotājs sniedz Jums pilnīgu pārliecību uz ceļa. Iestatiet galamērķi, un sistēma pielāgos maršrutu, pamatojoties uz akumulatora uzlādes līmeni un pieejamajām publiskajām uzlādes stacijām. Varat arī iepriekš plānot savu maršrutu. Vienkārši iestatiet galamērķi un atrodiet uzlādes punktus, izmantojot lietotni FordPass, pēc tam nosūtiet maršrutu tieši uz SYNC 4A sistēmu savā automašīnā.


TRANSPORTLĪDZEKĻA TĀLVADĪBA

FordPass tālvadības funkcijas ļauj Jums bloķēt un atbloķēt Mustang Mach-E un uzraudzīt uzlādes statusu praktiski no jebkuras vietas. Varat arī iestatīt starta grafiku, lai Jūsu transportlīdzekļa iestatījumi būtu tieši tādi, kādi Jums tie patīk, pirms Jūs iesēžaties pie stūres.

bezvadu ierīču lādēšana

Uzturiet sakarus savā Mustang Mach-E. Tā kā bezvadu tālruņa uzlāde ir pieejama kā standarts, Jūs varat ērti uzlādēt saderīgo viedtālruni bez grūtībām. Vienkārši novietojiet ierīci uz transportlīdzekļa uzlādes paliktņa. Tas saglabā stilīgo interjeru tīru un nepārblīvētu, vienlaikus nodrošinot, ka Jūsu ierīces ir uzlādētas un gatavas ripošanai.

VEIKTSPĒJA UN EFEKTIVITĀTE

ELEKTROAUTO AR PILNPIEDZIŅU (AWD)

Uzlabots elektriskais divmotoru pilnpiedziņa (AWD) uzlabo spēli. Elektromotors uz priekšējās un aizmugurējās ass uzlabo veiktspēju un palīdz tikt galā ar izaicinošākiem braukšanas apstākļiem.

AKUMULATORA DIAPAZONS

Mustang Mach-E ir pieejams ar divām akumulatora iespējām. Aizmugurējo riteņu piedziņai varat izvēlēties standarta vai paplašināta diapazona akumulatoru komplektu. RWD standarta diapazona (70 kWh) akumulators spēj nobraukt līdz 325–429 km, savukārt RWD paplašinātais diapazons piedāvā līdz 450–610 km (WLTP testa rezultāti).

PALĪDZĪBA UZ CEĻA

Ja, atrodoties ceļā, Jums pietrūkst uzlādes, All electric Roadside Assistance nodrošinās ātru uzlādi uz vietas, ieskaitot transportlīdzekļa atgūšanu drošā vietā. Ja ātrā uzlāde nav iespējama, Jūsu transportlīdzeklis tiks vilkts uz nākamo uzlādes punktu vai nu uz lādētāju Ford BlueOval™ uzlādes tīklā, Ford dīleri, Jūsu mājām vai publisku uzlādes punktu. Šis pakalpojums ir neierobežots.

INOVATĪVS DIZAINS

E-LATCH Sistēma

Mēs esam noņēmuši Mustang Mach-E durvju rokturus, lai izveidotu elegantu, racionālu dizainu. Tagad, kad tuvojaties savam transportlīdzeklim, sistēma atpazīs Jūsu atslēgas piekariņu un izgaismos pogu uz durvju statņa. Vienkārši pieskarieties pogai, lai atvērtu durvis.

B&O skaņu sistēma

Sagatavojieties, lai Jūs aizrautu jaudīgā, skaņas pieredze, ko piedāvā papildu 10 skaļruņu B&O skaņas sistēma. Iedvesmojoties no Bang & Olufsen mājas skaļruņiem, skaistas skaņas joslas integrācija informācijas panelī jau ir ieguvusi prestižu interjera dizaina balvu. Ļoti efektīvais zemfrekvences skaļrunis nodrošina arī sirdij pukstošus basus ar samazinātu svaru un ietaupītu vietu.

PANORāmas jumts

Papildaprīkojumā pieejamais panorāmas fiksētais stikla jumts pārpludina interjeru ar dabisku gaismu un uzlabo plašuma sajūtu. Īpašs pārklājums palīdz salonam palikt vēsākam vasarā un siltākam ziemā.

Priekšējais bagāžas nodalījums

Mustang Mach-E sniedz Jums nedaudz vairāk priekšā. Ērti novietots priekšējais bagāžnieka nodalījums nodrošina līdz pat 81 litram papildu glabāšanas vietu. Ideāli piemērots mājas rezerves uzlādes kabeļa glabāšanai spontānām nedēļas nogalēm.

HANDS-FREE bagāžas nodalījuma durvis

Hands-free bagāžas nodalījuma durvis atvieglo piekļuvi Mustang Mach-E bagāžnieka telpai, pat ja Jūsu rokas ir pilnas. Kad sistēma konstatē, ka Jūsu atslēga atrodas darbības rādiusā, vienkārši izmantojiet maigu pēdas kustību zem aizmugurējā bufera vidus, un brīvroku bagāžas nodalījuma durvis darbosies, nepieskaroties nevienai lietai. To var atvērt un aizvērt arī sēžot automašīnā.

Gatavs pārvadājumiem

Neatkarīgi no tā, vai iesaiņojat mantas piedzīvojumam vai iepērkaties, praktiska bagāžas telpa gan transportlīdzekļa aizmugurē, gan priekšpusē nodrošina daudzpusīgu glabātuvi visu veidu braucieniem.